рибка след годинка

  • 1 182
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Всъщност по-късно бих дала пилешко, отколкото риба. С риба захраних на 10 месеца и до ден днешен Ния си умира за риба. Проблемът с пилешкото е, че блъскано с добавки и хормони.
Действително най-добре е да се дава заешко, пуешко и пилешко, но с пилешкото едно на ум. Риба преди 10 месеца също не бих дала, обаче.

# 16
  • София
  • Мнения: 15 220
Като заговорихме за добавките и хормоните в пилешкото, тук прочетох един съвет, който следвам, и за който неведнъж съм писала:
При варене на пилето първата вода, в която е вряло 10-тина минути, винаги я изхвърлям. В нея се отделяли голяма част от тези вредности.

# 17
  • Мнения: 4 447
Като заговорихме за добавките и хормоните в пилешкото, тук прочетох един съвет, който следвам, и за който неведнъж съм писала:
При варене на пилето първата вода, в която е вряло 10-тина минути, винаги я изхвърлям. В нея се отделяли голяма част от тези вредности.

Това за първи път го чувам! ЧУДЕСНО, и аз вече така ще правя!  Hug

# 18
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Като заговорихме за добавките и хормоните в пилешкото, тук прочетох един съвет, който следвам, и за който неведнъж съм писала:
При варене на пилето първата вода, в която е вряло 10-тина минути, винаги я изхвърлям. В нея се отделяли голяма част от тези вредности.
И аз не го знаех - вече ще правя така!  Peace

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Това и аз не гознаех. Ще следвам съвета.

# 20
  • Мнения: 179
Ето моя опит:пюре риба съм дала за първи път на 7мес.,свинското го избягвам и до днес(вж лентата).Следвай съвета на педиатъра си(колкото лекари толкова и мнения),аз просто споделих моя. newsm10

# 21
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
И аз дадох риба и свинско след годинка. Рибата е полезна, но е силен алерген и е добре да се изчака след годинката, а свинското така или иначе е тлъсто месо и рядко предлагам.
Месо като варя винаги хвърлям първата вода, без значение вида на месото. Peace

# 22
  • Мнения: 31 195
Риба давам от
9-ти месец. Харесва я много.





Последна редакция: пн, 21 яну 2008, 14:57 от denikova

# 23
  • Мнения: 508
И със свинското и с рибата е редно да се изчака,може би към 10 месец мисля че ще дам риба newsm78още не съм решила, а за свинското също може да й дам да опита към 9 мес.но в никакъв случай няма да наблягам на него.Освен това и с двете нещо не бива да се прекалява,риба веднъж седмично мисля че е достатъчно,а свинско 2 пъти  в месеца...

Общи условия

Активация на акаунт