Синът ми е чистач в детската градина

  • 5 375
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 965
Говорила ли си с учителките по въпроса? Те какво обяснение дават? А с други родители говорила ли си?

 newsm78
Да не става дума за някаква игра?

# 16
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Децата са склонни да преувеличават. Сигурна ли си, че не е така?

# 17
  • Мнения: 516
Ти пита ли госпожата?

# 18
  • Мнения: 430
Днес ще разпитам госпожата и ако наистина е така ще вдигна голям скандал ,но си мислех че и по други градини е така но изглежда не е

# 19
  • София
  • Мнения: 4 867
но си мислех че и по други градини е така но изглежда не е

На други места практиката може да е различна: я водопровод да ремонтират, я някоя керемида да подменят на покрива...

Та коя е детската градина?

# 20
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Няма лошо да чистят.
Може и да премитат двора, да си създават навици.

# 21
  • Мнения: 7 821
Моя големия специално ми разправя, че вчера помагал на лелята да белят мандарините, беше много доволен от гласуваното доверие и получената похвала.
Не ми се вярва да мият тоалетните, но може да са им въвели вече четки и след като ходят по голяма нужда да ги използват  newsm78 .

По принцип не съм против да помагат в прибирането и почистването, стига да са разумни задачите, това създава добри навици и ги учи да пазят повече.

# 22
  • Мнения: 982
Това,че лелята идва на обяд на работа ми се вижда несериозно.Тя си има работно време и не вярвам някой да я остави да си прави каквото си поиска.Децата да изпълняват нейните задължения...това е безумно!

# 23
  • София
  • Мнения: 39 773
Може би се опитват да им създават някакви навици. Ако карат децата да използват четката в тоалетната, да почистват след себе си, аз съм за.
Дияна не ми е казвала дали имат прахосмукачка в градината. Но стаята си я чисти с кеф.
Не знам кой им мие съдовете в градината, но във всеки случай не са децата.
Днес ще я разпитам.

# 24
  • Мнения: 922
Не мога да повярвам, че това се случва.
В никакъв случай не е нормално децата да чистят. В нашата градина карат децата да си подреждат играчките. Що се отнася до другите им задължения това са дежурни по кухня. Те слагат салфетки на масата и подреждат празни чашки и чинийки, ако има такива. След като се нахранят всяко дете си от сервира чинийката, като я носи в стаята-кухня. Всичко останало забърсване на масите, миенето на съдовете, изхвърлянето на салфетки и др. си го правят лелките.

# 25
  • Мнения: 2 614
Честно казано заглавието ме разсмя...
Но сега сериозно - и аз мисля, че може да са им казали да си чистят тоалетната след като са акали - не виждам нищо страшно в това. А това с раб. време на лелката - можеш бързо и лесно да го провериш...
Нали не забравяш, че децата имат много развито въображение и е много вероятно да си фантазира. Племеника ми разказваше на всички, че вкъщи си гледа 3 змии, а дъщеря ми все обяснява като падне, например, че кучето я е охапало, или я е гризнал кон  Mr. Green

Дано се окаже детска фантазия - защото иначе звучи доста сериозно...  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 62 595
За въображението е вярно. Преди няколко години, нашата кокона твърдеше, че само тя миела чиниите при баба си. Направо се оцъклих. После се оказа, че баба й й дала веднъж да измие 2-3 чинии, а нашата направи капитален проблем от това.

# 27
Съжалявам, но не вярвам на нито дума от написаното.  Naughty
И аз не бих повярвала, ако не беше се случило и с моето дете. 

# 28
  • Мнения: 6 206
Да, в много градини лелките идват наобяд.
Аз не бих се разсърдила, нека работи, искам детето ми да работи и да има навици.
А за тоалетната е направо смешно, тоалетна се мие с препарат дезинфектант, който не може да се пипа от деца.
Така че абсурд да е точно така, както е написано.
Иначе голяма работа като пуснаало прахосмукачката.

# 29
  • Мнения: 131
Защо криеш коя детска градина е това?Вече няколко човека те попитахме за това.
Моето мнение е,че едва ли ситуацията е такава,каквато я описваш.

Общи условия

Активация на акаунт