Русенските клюки ...

  • 13 897
  • 291
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 24
Честит рожден ден на малката принцеса Габи! Нека бъде жива и здрава! Желая й едно щастливо детство, изпълнено с много игри и весели случки!  bouquet

# 226
  • Мнения: 280
 newsm59 Габи     Gift да си много здрава и послушна и най - хубавите подаръци да получиш.   bouquet

# 227
  • Русе
  • Мнения: 278
Здравейте, днес Габи става на 4 години и искам да ви почерпя за нейно здраве.Но тъй като съм малко индианка  Grinning, и не мога да качвам картинки, ще трябва да се задоволите с това   party023 

Честит Рожден Ден на малката Габи,весело и безгрижно детство.

                             

# 228
  • Мнения: 222
lina_viky аз съм в четвърти месец, така че горе-долу ще вървим заедно в томбакоподуването и други неща, на мен обаче ми е първа бременност. оф не знам за теб ама аз с нетърпение чакам да се стопли времето и да се разхождам много, не ми се стои вкъщи  #Crazy
иначе аз ходя и на работа, обаче съм толкова супер адски разсеяна, че направо оглупявам, все едно не съм аз  Mr. Green
  bouquet честит рожден ден на малката Габи   bouquet да ти е жива, здрава и много послушна!

# 229
  • Мнения: 14 133
lиначе аз ходя и на работа, обаче съм толкова супер адски разсеяна, че направо оглупявам, все едно не съм аз  Mr. Green
Joy hahaha Не се самообиждай, абсолютно нормално е!!!  Peace  Heart Eyes

# 230
  • Русе
  • Мнения: 659
Здравейте, днес Габи става на 4 години и искам да ви почерпя за нейно здраве.Но тъй като съм малко индианка  Grinning, и не мога да качвам картинки, ще трябва да се задоволите с това   party023 
newsm59 на Габи  bouquet

# 231
  • Мнения: 3 216
Честит рожден ден на Габи! Пожелавам весело и безгрижно детство  baloni

# 232
  • Русе
  • Мнения: 111
Привет, мами  bouquet

Аз малко ни в клин, ни в ръкав - ама да питам ..... Скоро имаме със съпруга мил семеен повод за празник /годишнина от сватбата/ и съм си наумила да го заведа някъде на романтичен уикенд. Спрях се на с.Чифлика, Троянско, заради минералните басейни и поради това, че не е много далечко... Обаче толкова много противоречиви мнения срещнах за двата хотела, между които се двоумя, че просто вече взех да се настройвам за отказване... И все пак, ако някоя от вас е била скоро във "Веника палас" или в "Балкан" - да ми пише /може и на лични/ къде ви е харесало повече?

# 233
  • Русе
  • Мнения: 111
Ох, пак съм аз Embarassed Обаче спрешно трябва да купя здравен картон за Вики, че в понеделник тръгва на ясла, но не знам откъде? На някой скоро да му се е налагало да купува подобно нещо или пък да е чувал къде се продава newsm78

# 234
  • Мнения: 202
Аз съм купувала от книжарница.Там трябва да има. Simple Smile

# 235
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Ох, пак съм аз Embarassed Обаче спрешно трябва да купя здравен картон за Вики, че в понеделник тръгва на ясла, но не знам откъде? На някой скоро да му се е налагало да купува подобно нещо или пък да е чувал къде се продава newsm78
  На ул "ДОростол" в голямата книжарница,дето е под един блок(то май няма друга в него район) има,от там купих аз декември.

# 236
  • Мнения: 1 523
  Gift ЧРД на Габи!
Здравен картон съм купувала от реп-а на 1-ва поликлиника.

# 237
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
да ти е жива и здрава малката Габи, Надя, и да е много луда по дух, жизнена и усмихната

# 238
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Flowers SunflowerЧестит Рожден Ден на Габи!!!! Flowers Sunflower

Nadia , да ти е жива и здрава , умна и щастлива порасналата дъщеричка!! Hug

# 239
  • Мнения: 510
Върнах се там където си работя от 5 години /май толкова бяха/ - пристанищния комплекс - маркетинг  bowuu
Я, сродна душа с работа, свързана косвено с реката. Аз работя в АППД. Не съм в централната сграда, но често прескачаме до бара ни в обедната почивка.
Ние пък често пием кафенце преди работа там  Wink Сигурно сме се засичали някой път.
ЧРД на Габи   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт