Русенските клюки ...

  • 13 865
  • 291
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 4 406
момичета знае ли някой къде има 3D видеозон в града освен при Дуваджиев в трета поликлиника?
Д-р Тончева в частния си кабинет

# 271
  • Мнения: 222
мерси бумеранг а ще ми кажеш ли къде е точно адреса и колко взима на частно

# 272
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
срещу Кооперативния пазар, в една бяла кооперация, на втория етаж, 10 лв. е прегледа и май толкова и за видеозон, но не знам дали и за 3D, но много се чака пред кабинета й, Майче, поне 1 час по-рано се отива и поне час още се чака - всеки ден мисля, че от 15,00 беше

# 273
  • Мнения: 30
Здравейте! Може ли някой да ми помогне с телефон на д-р Начев и къде точно се намира кабинетът му. Ще ви бъда много благодарна.

# 274
  • Мнения: 2 732
Здравейте! Може ли някой да ми помогне с телефон на д-р Начев и къде точно се намира кабинетът му. Ще ви бъда много благодарна.
И мен ме интересува   bouquet

# 275
  • Мнения: 202
Майче, аз ти писах колко взема Тончева.Преглежда всеки ден от 16 до 19 часа, но тя идва към 15ч., така че спокойно можеш да отидеш тогава, за да не чакаш.В събота е от 10 до 12ч.Има дни, в които не преглежда, това е когато е редовна смяна в Родилното.

# 276
  • Мнения: 1 942
мерси бумеранг а ще ми кажеш ли къде е точно адреса и колко взима на частно

3Д има и при д-р Бойчев в Тутракан. Ако сега се обадиш, ще ти запишат час за 15.03. или дните там някъде. 

# 277
  • Мнения: 5 391
3Д има и при д-р Бойчев в Тутракан. Ако сега се обадиш, ще ти запишат час за 15.03. или дните там някъде. 
Тц, ще й запишат час най-рано за май месец.
Освен ако не е с връзки Sunglasses

# 278
  • Мнения: 758
момичета знае ли някой къде има 3D видеозон в града освен при Дуваджиев в трета поликлиника?

Доктор Емил Тодоров, в транспортна болница също знам че има, но не знам цени, мога да дам телефон.

# 279
  • Мнения: 14 133
Здравейте! Може ли някой да ми помогне с телефон на д-р Начев и къде точно се намира кабинетът му. Ще ви бъда много благодарна.
И мен ме интересува   bouquet
Какъв специалист е въпросният доктор?  newsm78

# 280
  • Мнения: 202
Здравейте! Може ли някой да ми помогне с телефон на д-р Начев и къде точно се намира кабинетът му. Ще ви бъда много благодарна.
И мен ме интересува   bouquet
Какъв специалист е въпросният доктор?  newsm78
Уши, нас, гърло, мисля че е.

# 281
  • Мнения: 952
д-р Начев или за д-р Наков става въпрос. newsm78 Наков е УНГ за Начев незнам, но май нее уши, нос, гърло Rolling Eyes

# 282
  • Мнения: 442
... Аз работя в АППД. Не съм в централната сграда, но често прескачаме до бара ни в обедната почивка.

ха! аз пък кажи-речи израснах в двора на метеорологичната станция - баща ми работеше там, когато бях много малка.

# 283
  • Мнения: 510
Хайде деееееееее, никой ли не знае инфо за добър детски невролог  Sad

# 284
  • Мнения: 202
Аз съм водила малката при д-р Стоянова в Първа поликлиника, общо взето съм доволна.Иначе й правиха ЛКК, мисля че така се казваше това изследване в Дом Майка и дете, там има една лекарка, койято е много внимателна, но й забравих името.

Общи условия

Активация на акаунт