Мнения за 32 СОУ

  • 5 717
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 666
me4tiza и big mama аз не съм учила в 76 ОУ, но съпругът ми го е завършил. Бих се радвала ако се видим и запознаем. Помощник-директорка в момента е г-жа Русева, която е предавала на съпругът ми по трудово. Най-интересното е, че си спомни за него извади дневникът от 8-ми клас и много радушно записа и поколението му Grinning . След като ме нахокаха в 32-ро (ей, още не мога да се успокоя, чак се ядосвам Twisted Evil ) и топлия прием в 76-то просто няма две мнения по въпроса къде да учи детето ми Grinning .

# 16
  • Мнения: 1 413
Asa, госпожа Русева е много оправна жена-още помня как ни учеше да правим електрически инсталации! Обещавам на 9.05., живот и здраве да свиря сбор за среща и се надявам вашето дете да се чувства добре в това училище, моите спомени са само хубави. Между другото има и още едно основно училище в района,което е хубаво-на моя колежка дъщеря й е в момента в 3 ти клас и е доволна-41 ОУ на ул."Цар Самуил" 24 -след като пресечете Алабин.

# 17
  • под течащия покрив
  • Мнения: 97
Големият ми син в момента е  първи клас там,а преди няколко дена записах и малкия там.Искам да ви кажа,че това което е обявено на 3 юни не е изпит,а диагностика ,според която ще разпределят децата по класове.Именно заради това е тази истерия около записването .Миналата година с мъжа ми чакахме 27часа пред училището,защото направиха списък предния ден и то сутринта.Между другото чух,че родителите  вече са направили списък  за 10май и този списък стои при чистачката,но колко ще е меродавен не знам .Тази година са намалили и бройката за прием с 30 деца .

# 18
Разочарованието за 76 ОУ ми е огромно.Тази година учителката на първи клас си остави децата по средата на учебната година,защото се оженила в чужбина и на нейно място дойде замесничка.Учителката от предучилищната група по нареждане на директорката отиде да замества колежка от четвърти клас и си остави групата.До момента три пъти им е сменяна учителката.Психоложката под предтекст,че има много работа те изслушва внимателно, обещава,че ще се види с детето и накрая нищо.Заради изучаването на арабски език има много арабски деца.В това няма нищо лошо,но някои момчета арабчета се държат отвратително и с учителите и с учениците.Разбира се родителите им ни обръщат никакво внимание на твойте забележки и молби.Има и други неща,но не искам да пиша повече,защото се ядосвам!

Общи условия

Активация на акаунт