Как се намалява омазняването на косата?

  • 15 626
  • 122
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 165
аз имам пудра за тяло леко блестяща,та се надявам че с блясъка няма да имам проблем  Joy ще пробвам и аз ама утре че косичката ми е чиста още  Shocked(да не повярва човек) Crazy

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
И аз се заинтерисувах от пудрата.Звучи ми лесно и безопасно. Peace А на слънцето косата не изглежда ли някак прашна и без блясък? Да не би да изглеждам като че работя в мелница за брашно? Joy

Ами слага се малко пудра в корените и се разресва добре.Не личи изобщо.Една пудра се ползва над година

# 77
  • София
  • Мнения: 5 759
Аз съм с мазна коса и се накъдрих преди 2 седмици.Проблема със скалпа може да се каже ,че ми остана.На всичкото отгоре се сдобих с пърхот с едри шупли и си мисля че е от къдрина, с който ме мазаха.Реално ти изсъхва цялата коса,но в основата ти усещаш на пипане че си се е омазнила.

# 78
  • София
  • Мнения: 302
Това с пудрата ми звучи странно... Но аз бях на фризьор и той ми каза че тази серия на Вела е за омазнен скалп.... но не можа да ми каже дали си ще подейства... доколкото прочетох имаше грейпфрут в него....
Ако има някой наблюдение върху Вела моля да ми каже.. дали си заслужава да я купувам.. или и аз не знам

# 79
  • Мнения: 422
А като отида в магазина какво да кажа: " Една пудра за коса,моля!!..на Джонсьн ако може" Joy
А  по кокло парици са?? ooooh!

# 80
  • Мнения: 2 973
Как я нанасяте тази пудра върху косата ?

# 81
  • Мнения: 165
А като отида в магазина какво да кажа: " Една пудра за коса,моля!!..на Джонсьн ако може" Joy
А  по кокло парици са?? ooooh!

Говорим за обикновена бебешка пудра или пудра за тяло

# 82
  • на едно прекрасно място
  • Мнения: 150
Това е бебешка пудра.
Най-добрите ,според мен ,
са на Джонсън и Нивея и
струват между 4-6 лв.Пудрата е
много икономична - слага се малко на ръката
и се втрива в корените.
Пудрата действа подсушаващо и
отнема мазното от корените,ама
и го обясних ooooh!
Пробвайте,няма да съжалявате  bouquet

# 83
  • София
  • Мнения: 5 759
Добре не се ли вижда тази пудра,не се ли налага всяка вечер да си миеш косата?

# 84
  • Мнения: 422
Ами не уврежда ли нещо косата??Уж сега правя маски,за подхранване на косата,че горката толкоз зор видя с тез преси и не искам да я подлагам на нещо,което ще й навреди отново!! newsm78

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Ами не уврежда ли нещо косата??Уж сега правя маски,за подхранване на косата,че горката толкоз зор видя с тез преси и не искам да я подлагам на нещо,което ще й навреди отново!! newsm78

аз мисля че едното няма общо с другото

# 86
  • Мнения: 165
Вече пробвах! Mr. Green Пудрата не се вижда изобщо ,въпреки че съм със светла коса ,при това не бебешка а за тяло  Crazy!Според мен няма с какво да навреди на косата ти  Flutter

# 87
  • София
  • Мнения: 819
Колкото и абсурдно да ти звучи - с по-рядко миене. Разреждай постепенно миенето, в началото ще ти е малко кофти, но след около месец вероятно косата ти ще е свикнала на миене 1-2 пъти седмично. По-честото миене не е особено полезно за дългите коси.

Много правилно, казвам от личен опит. Доскоро миех косата си всеки ден,макс през ден, постепенно започнах да разреждам, защото много падаше и беше ужасно изтощена, и без тва е 3 косъма, сега я мия 2 пъти седмично, разликата е очевидна, косата живна, не се омазнява толкова, а и опитай се да не пипаш косата с ръце - пръстите и постоянното базикане и игра с косата омазнява много Peace

# 88
  • София
  • Мнения: 3 581
Аз се боядисвам и винаги се суша със сешоар. Въпреки това косата ми си остава мазна, въпреки че съм ползвала всякакви шампоани за мазни коси - резултатът е че я мия през ден иначе изглежда не толкова добре. Според мен няма спасение от това - може би с годините ще ми се изсуши леко, но не мога да бъда сигурна  newsm78

# 89
  • Мнения: 202
При мен положителния резултат дойде след миене на косата с хума разреждане на миенто на косата до два пъти в седмицата и никъкв балсам освен съвсем малко маска в краищата и сега нещата са значително променени

Общи условия

Активация на акаунт