С какво заместихте двуфазният лосион за почистване на очи на Лореал?

  • 5 098
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 212
До 10 лева и аз мисля,че  най-удачен е този на Ив Роше(премахва водоустойчив грим).Бях чувала и за приготвяне на нещо подобно в домашни условия с розова вода и бадемово масло,но не помня точните пропорций..

# 16
  • Мнения: 4 435
Май ще продължавам да махам спиралата с бебешкото олио на Джонсън. Mr. Green

За първи път чувам за бебешкото олио, че почиства грим  newsm78
Чисти ли хубаво, а олиото на Джонсън само един вид ли е


Аз си махам водоустойчивата спирала с него,много бързо става,само дето е мазничко после.Има няколко вида,аз използвам с лайка,с жълта капачка е.Има и със зелена с алое вера и розова май,ама забравих с какво беше.

# 17
  • Мнения: 1 655
И аз имам същия проблем т.е. няма го стария Лореал вече. Ще пробвам този който е дала Дуци.

# 18
  • Мнения: 202
за водоустойчив грим ми препоръчаха на venus 4-5 лв беше и сам много доволна също и на Есенс ми хареса много и пак беше в тази цена

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Двуфазни лосиони за премахване на водоустойчив грим имат Ейвън и Орифлейм. Първия го ползвам и дъм много доволна. Само че е 30 мл. и струваше около 7 лв /ама не съм сигурна, на Орифлейм помня че беше повече като количество, но не съм го ползвала/ В Бонжура съм виждала също и на Манхатън и Lumene, сигурна съм че двуфазни лосиони имат повечето козметични марки

# 20
  • Мнения: 3 794
И аз бях много доволна от двуфазният лосион за почистване на очи на Лореал. Но и моят свърши. Купих си на Нивеа - не съм много доволна от него. Купих си също лосион за почистване на очи на Avene - то не е точно лосион, а гел за измиване.Струва 20лв, но аз го ползвам вече трети месец и съм на половината.Всеки ден го ползвам  Peace Има си дозаторче и пуска дозичка колкото да се измият и двете очи  Simple Smile Много е нежем, не люти и почиства много добре. Та в комбинация Нивеа и Avene си замествам Лореала  Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 7 798
Замених го с един недвуфазен лосион на Manhattan и сега си смъквам очите с него, но спиралата стои. Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 157
Проверих какво пише на лосиона на Ив Роше, но за съжаление не пишеше за какъв грим е.
Доколкото си спомням, когато го купувах, момичето ме посъветва точно този да си взема, защото ставал за водоустойчив грим.
Най-добре е да се консултираш с момичетата от магазина.
Само да вметна, че точно срещу Ремедиума на Графа има и Ив Роше Wink

# 23
  • Мнения: 1 111
  Алтернатива на лореалския двуфазен е този на Манхатън, също двуфазен.Освен това има и едни кърпички на Манхатън, напоени с  лосион за сваляне на дълготраен и водоустойчив грим.В кръгла кутийка са, мазнички, 100 броя, даваме такива на клиентките които тестват дълготрайни червила и трябва да кажа, че много добре почистват.
 И двата продукта са м/у 6 и 7лв, зависи откъде.

Последна редакция: пт, 18 яну 2008, 11:03 от Ji

# 24
  • В красивите ми сбъднати мечти!
  • Мнения: 166
Да ви дам отчет след днешното ми обикаляне по аптеките. Първо ще отворя една скоба , че проучванията ми бяха за продукт който да почиства водоустойчива спирала. Та така в Ремедиум избора беше много малък , а именно на Лумене-100мл. 12,50лв; на Гарние - около 6-7 лв/не му обърнах много внимание , защото не съм фен на тая фирма/ и на Лореал -Идеал баланс, някой беше пуснал снимка на предната страница. Аз , като  че ли се бях навила за Манхатънският , но там го нямаше и си излязох  доста унила. Запътих се към Бонжура да търся въпросният Манхатън и по път влязох в аптека Славия/като вървите по Графа от попа към Славейков е от лявата страна малко преди да пресечете Раковска/ и там чудо- преди 4 часа бяха получили 10-ина бройки на двуфазният Лореалски жадуван от всички нас продукт. В 14ч след моето пазаруване бяха останали 5бр/аз си взех само 2 да не помислите че съм си купила 5/., така че на който му е близо утре сутринта да тича там.
Минах и през Ив Роше на връщане за да си знам занапред какво имат и се оказа , че препоръчаният от Lora Lo двуфазен техеен лосион наистина става за водаустойчив грим и струва 11,70-125мл.
Дерзайте избора е ваш!!! Laughing

# 25
  • Мнения: 202
искаш да кажеш че двуфазния на Лореал са го пуснали пак на мен ме бяха казали в една парфюмерия че са го спрели от производство

# 26
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
искаш да кажеш че двуфазния на Лореал са го пуснали пак на мен ме бяха казали в една парфюмерия че са го спрели от производство
А не е спрян от производство.... или поне тук навсякъде го има....

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Двуфазни лосиони за премахване на водоустойчив грим имат Ейвън и Орифлейм. Първия го ползвам и дъм много доволна. Само че е 30 мл. и струваше около 7 лв .
.
.
вдъщност е 50 мл и струва 5,90 ooooh!

# 28
  • Мнения: 183
Днес си купих двуфазния на Лореал от "Ремедиум" на "Шишман"

# 29
  • Мнения: 3 576
Искам да ви кажа, че съм очарована от двуфазния на Ив Роше.
Днес си го взех, 11.70 струва и замества идеално Лореал-а, да не кажа, че дори е по-добър.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт