ЖК и раждане в Шейново?!

  • 4 858
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 16
И аз родих в Шейново, без уговорки и без да си водя там консултациите. Не съм давала пари на никого, но съм много доволна от д-р Пенев и д-р Станков. Една лекарка ме заши и от нея съм много доволна но не и знам името. Всички са страхотни и имат страхотно отношение. Една много млада и   готина акушерка ми помага - Мария Димитрова. МНого голямо внимание ми отделиха въпреки че беше ден 01.01.2008  Grinning. Пожелавам леко раждане и успех.

# 16
  • Мнения: 1 512
Аз се бях записала на ЖК в Шейново, ходех при определен лекар, но старшата акушерка, която водеше консултацията и ми направи картона, не можа да различи контракции от гастрит; обиждаше ме и за нея най-важното нещо беше, че съм дебела (на 165 см 62 кг). Следващия път няма да се записвам там на ЖК.

# 17
  • София
  • Мнения: 17
И аз ходех на ЖК в Шейново,но утре отивам да си закрия картона.Изобщо не съм доволна.До момента това ще ми е трета консултация,а съм ходила поне 20 пъти заради техни грешки по болничните ми.Секрети до сега не са ми взимали/щото нямало нужда/,а кръв и урина само веднъж и то миналата седмица,добре,че им напомних.Доплера,който трябва да влиза в цената си го направих в частна клиника заедно с Феталната морфология по съвет на една докторка от ЖК,защото...."абе ако искаш си го направи тук,ама не са много добри,по-добре отиди......."Като в добавка на това,че си плащам болничните/знам,че това не е само за Шейново/ дадох повече пари,отколкото да си бях ходила на частно от началото.Няма значение за парите,но най-гадното е отношението!За съжаление д-р Ковачева никога не е там да види как се държат подчинените й с пациентите.Всеки път се крещи,а като им занесох описание от ехографа от Коледните празници,когато ходих по спешност отговора беше"Ами за кво ми го носиш тва?Е,имала си болки и кво от тва?"Като добавим и това,че ме мерят на кантара с ботушите и якето,които общо тежат около 2,5кг,за каква прецизност говорим......
За да обобщя-радвам се,че внесох само половината сума.
И за да уточня-лежах в третия месец там и съм много доволна от всичко.Явно само в ЖК е така в отделението бяха страшно мили и само заради тях реших да раждам там.

# 18
  • Мнения: 83
Аз искам също да ми следят бременността и да раждам в Шейново и се чудех колко ли ще ми струва ЖК? Здравно осигурена съм, но мисля че се плаща нещо допълнително. Ако имате представа за заплащането моля споделете.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 588
Аз искам също да ми следят бременността и да раждам в Шейново и се чудех колко ли ще ми струва ЖК? Здравно осигурена съм, но мисля че се плаща нещо допълнително. Ако имате представа за заплащането моля споделете.

В сайта на болницата пише: http://www.sheynovo-ag.eu/index1.html

# 20
Аз също посещавам ЖК в Шейново и засега съм доволна (за свое успокоение ходя и при друга лекарка).Вярно е че всеки път те гледа различен д-р но са внимателни и ти правят необходимите изследвания.А за избора на лекар според мен ако си си избрала доктор при когото искаш да раждаш може да се срешнеш с него и да се уговорите към 7-ми мисец, за да може и да те преглежда през последните месеци.

# 21
  • Мнения: 146
За съжаление д-р Ковачева никога не е там да види как се държат подчинените й с пациентите.
Д-р Ковачева е най-голямото зло в Шейново. Нея трябва да я погледнат, а останалите са си ОК

# 22
  • Мнения: 636
Ходя в ЖК на "Шейново", при миналата си бременност - също. Миналия път ми пропуснаха половината от полагащите се изследвания, този път се опитват да направят същото. Преди да се запиша, се обадих да ги питам дали се изпълнява целият пакет, който е цитиран в интернет страницата им. Казаха ми "да", но всъщност се опитват а не го изпълняват. Моят съвет е: НАСТОЯВАЙТЕ ДА ВИ СЕ ПрАВЯТ ВСИЧКИ ИЗСлЕДВАНИЯ, КОИТО ПИШЕ, ЧЕ ВИ СЕ ПОлАГАТ. Аз настоявам и ги получавам. Някой беше написал по-нагоре, че е в 22-ра седмица и не са му вземали още секрет. И аз съм в 22-ра, на миналата консултация поисках да ми се вземе секрет БЕЗ НУЖДА И ОПЛАКВАНИЯ, А ЗАЩОТО мИ СЕ ПОлАГАТ ТрИ брОЯ ЗА цЯлАТА брЕмЕННОСТ И ДОбрЕ, чЕ НАСТОЯВАХ, ЗАЩОТО мИ ОТКрИХА ГЪбИчКИ, ЗА КОИТО ИНАчЕ НЯмА КАК ДА НАУчА. НАСТОЯВАЙТЕ И ЗАПлАШВАЙТЕ!

# 23
Аз си следих бременноста в ЖК Шейново при д-р Тодор Димитров!Изключително доволна съм от консултациите,от самото раждане и изобщо от цялото отношение на докторите в родилна зала и след това!За следващото дете отново бих се доверила в ръцете на Димитров!Пожелавам на всяка бъдеща мама леко и безпроблемно раждане като мойто!Аз лично останах с един прекрасен спомен от раждането!

# 24
  • София
  • Мнения: 2 019
Тези 150лв. за избор на екип не знам по кое време сте ги плащали. Сега е 800лв., за които получаваш фактура. Освен това доктора е поискал 500лв. на ръка. Това си е чист рекет.

# 25
Да наистина таксата вече е 800лв, но в нея влизат и парите за доктора!На мене док не ми поиска нито стотинка повече!
И кой е този док дето си иска и 500лв отгоре ако не е тайна?

# 26
  • София
  • Мнения: 2 019
д-р Илиев

# 27
  • Мнения: 15
За кой д-р Илиев става въпрос - Ангел или Данаил Илиев?

Общи условия

Активация на акаунт