И мало, и голямо знае - ДОБРИЧката мама не скучае (40)

  • 14 684
  • 304
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 774
Алекса,аз съм много доволна от Панчева, като цяло.Аз съм при нея от раждането на Теди,вече 9 г.Дължа и много,особено за това,което е направила за Ивка.Благодарение на нея стигнахме до тук,но понякога и тя като всеки лекар се "закучва"за нещо и край,нейната теория е вярна.Така преди време имах съмнения,че Ивка има трета сливица,но Панчева отрича.Ходихме при Мерджанова по друг повод и тя потвърди,че я има,но Панчева до сега отрича.
А, третата сливица на Теди я установи още на 8 м.В началото се понасяше,но 1.6м положението стана нетърпимо.Течеше постоянен секрет от сливицата направо в трахеята.От там следваше бронхит.Когато стана на 2 г. Теди,Панчева каза,че трябва да я махнем,но 3 м. не можехме да хванем Теди здрав за да го оперираме.Махнахме я посред зима януари месец.

# 271
  • Мнения: 377
Честит рожден ден на andulina-много здраве , щастие и късмет!
Алекса оправяйте се бързо.Не е гаранция обаче , че без трета сливица няма да боледува детето особенно от грип.
Лек ден на всички!

# 272
  • Мнения: 80
Добро утро мами един хубав поздрав за вдигане на настроението     http://vbox7.com/play:2a083474   Пожелавам бързо оздравявяне на всички болни.И аз да си изкажя мнението за детски педиатър доволна съм от Явор Милушев  до колкото знам е в комбина с Накев .Много р изписва АБ само в краен случай добре се отнася с децата моят юнак като види че отиваме при него директно влиза и се чувства добре при него просто знае как да предразположи децата.

# 273
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Добро утро!
Алекса, има спец. теми в Здравния подфорум за третата сливица. Ето ти линк - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=235604.0 Сигурно вече си чела там, но в случай, че не си, погледни. Аз ти предлагам да поразгледаш и в подфорума за хомеопатия. Пусни търсачката и няма начин да не ти излязат резултати. Знам, че доста хора са излекували третата сливица само с хомеопатия, обаче ти говоря за истински класически хомеопат, а не от боароновата школа.  Wink Успех!
Хубав ден на всички!   bouquet

# 274
  • гр.Добрич
  • Мнения: 92
Здравейте !  bouquet
Честит празник на тези които са имали повод да празнуват макар и на патерица!Пожелавам Бързо възстановяване на тези които са болни.
 Включвам се за да споделя моят опит от борбата с третата сливица.
На синът ми от ранна възраст му установиха с предписание за вадене,но ние не се съгласихме защото аз също съм имала не е вадена и не ми е създавала проблеми.При детето обаче не беше така боледуваше от гнойна ангина почти всеки месец като изключим постоянното отделяне на разни секрети от носа и в носоглътката.След като я извадихме се чуства много по-добре не боледува толкова често.Оперира ни Мерджанова и съм много доволна като специалист и от отношението и към детето.Дано да  съм успяла по някакъв начин да помогна.
 Личната ни докторка  е Петранка Николова от която също съм доволна ,че винаги се съобразява и с моето мнение.

# 275
  • Добрич
  • Мнения: 52
Мерси майчета,май доста ще се мисли за това кого да изберем.

Болните дечица бързо да оздравяват и да не ви тревожат Peace

# 276
  • Мнения: 166
Хоп, и тук да наваксам пропуснатото!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, КРАСИНКА!
МНОГО РАДОСТ И ИСТИНСКО ЩАСТИЕ ТИ ЖЕЛАЯ!



ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АНДУЛИНА!
ЗДРАВЕ, УСМИВКИ И КЪСМЕТ В ЖИВОТА!

# 277
  • Добрич
  • Мнения: 298
Добро утро, момичета Hug

Хайде на сутрешното кафенце
Рано се включвам и ви черпя с кафенце, тъй като после ми е невъзможно от малкия юнак Laughing

Честит Рожден Ден на Андулина ( на патерица)!

Пожлевам Ви лек и спокоен ден

# 278
  • Мнения: 377
Добро утро!Благодаря за кафето!
Лек ден на всички - днес май е студеничко и ще наблегнем на мартениците!

# 279
# 280
  • Мнения: 41
добро утро моми4ета да ви почерпя по едно кафенце с малко тортичка за рожденния ден на мажът ми  party023  food010

# 281
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Здрасти!
Бори, благодаря ти за страхотния поздрав!  Hug Ама, много, много ми харесва "Summer Moved On", както и почти всички парчета на A-ha.
Хриси, да ви е жив и здрав таткото и много щастие и късмет му желая!   bouquet

# 282
  • Мнения: 377
Здравейте!
Бори благодаря а хубавото "Добро утро"!
Хриси честито ти рожденник !

# 283
  • Мнения: 110
Здравейте.Ние сме доста зле,малката кащля ужасно по цял ден и цял анощ.Снощи не сме спали само кашля и повръща.Ако ви кажа какви сополи излизат от стомаха и на шепи цели пълни със сополи.Днес ходихме на д-р,каза ако и днес продължи така интезивно да кашля сменяме аугментина със Зинат.На обяд ми дигна и отново Т 38.5.добре,че поне успя да поспи малко следобед,направо беше каталясала за сън.Сега има 37.6.Ще видим как ще е тази вечер дано малко се поуспокои.И като се оправи отиваме да махаме тая гадна трета сливица,че само ядове.Със всяко заболяване става по-зле и по-зле.Тече като из ведро.Въздух не може да си поеме от кашлица.Гадна работа.

# 284
  • Мнения: 11 607
Здравейте, момичета!

Честити празници на всички, които тези дни са празнували и са имали повод за Наздраве!

С малко снимков материал ще се опитам да ви разведа в района - Боровец - Сапарева баня - Овчаревски водопад.......Вчера направихме една обиколка в този район и да си призная...останах очарована от Боровоц...Все още там има природа и въобще не е бетон и желязо като погрознялото Банско.......

Една от пистите на Боровец...Има стойки на пистата, защото имаше … мъже и жени......
Лифта
Гейзера в Сепарева баня
Повече информация за гейзера
Със стрелка съм отбелязала къде е точно водопада.....


Общи условия

Активация на акаунт