инвитро в Пловдив

  • 3 117
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 196
Аз си мисля,че точно за това ..понеже е от скоро и е нещо ново старанието за успех и доказване в работата трябва да е доста по голямо от това на Софиянци които не гледат на теб като пациент,а  те виждат  как през вратата на кабинета им влизат 3,4 или 5000 лева #CrazyНай вероятно има и хора сред тях ,но повечето са хора "доктори",които печелят от човешкото нещастие и за тях не е нужно да се доказват А ДА ОТИДЕШ ПОНЕ ОЩЕ 2-3 пъти.,ако някой може да ме убеди в обратното да го направи newsm78

# 16
  • Мнения: 235
а  те виждат  как през вратата на кабинета им влизат 3,4 или 5000 лева Най вероятно има и хора сред тях ,но повечето са хора "доктори",които печелят от човешкото нещастие и за тях не е нужно да се доказват А ДА ОТИДЕШ ПОНЕ ОЩЕ 2-3 пъти.,ако някой може да ме убеди в обратното да го направи

Тези мисли определено няма да ти помогнат, даже напротив. Сама си приела себе си за ходеща касичка, а не факта че има проблем и трябва да се разреши. Вероятността да отидеш поне още 2-3 пъти при човек, който сега се доказва е много по-голяма, отколкото при доктора, който "печели от нещастието".

# 17
  • Мнения: 196
 newsm45може да си права,но вече почнах......да се надявам ,че ще стане!!!!И това,че в София има много бебета инвитро не се дължи на това ,че докторите са много по добри ,а на това че клиниките са много и на ден се извършват по 100 а не както в Пловдив по 4-5 вероятно.Така си мисля ,но може и да греша!

# 18
  • София
  • Мнения: 121
Имам приятелка която сега е бременна това и беше 8 опит в Тина Киркова слава богу всичко е наред поне за сега и преди малко говорех с нея по телефона и ми каза че от 30 момичета 23 са бременни....това е станало по време на престоя в който е била там .........знаете как е разменят тел и т.н.така че незнам  #Crazyявно аз неставам или съм голям карък!


Това беше най-големия виц, който съм чувала.  Shocked От 30 , 23 забременели и то в Тина Киркова. Голям майтап!
Не си карък мило момиче, просто това което са ти казали НЕ Е ИСТИНА.

# 19
  • Мнения: 196
 newsm12и на мен не ми се вярва,но защо да ме лъже newsm78когато бях там първия път от 9 имаше една бременна ,а 2 път така и неразбрах,но май нямаше !!!Жената ми е приятелка и комшийка   защо да ме лъже Confused:

# 20
  • Мнения: 4 306
xris_xris, успех!  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 21
  • Мнения: 196
Благодаря,успех на всички newsm07

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 580
        По- добре продължавай в добра Клиника по стерилитет в София, отколкото в Пловдив. Това е моето лично изстрадано мнение. Малко в повече ми дойде пътуването през ден до София, но пък си струваше. И не се притеснявай от неуспешните опити. Почини малко реши в коя клиника ще ходиш и ти желая от сърце успех.

# 23
  • Мнения: 196
Ами като почнах вече в Пловдив newsm45

# 24
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Ами като почнах вече в Пловдив newsm45
Hug
Желая ти успех и мисли положително!
Няма значение къде си почнала, всичко е въпрос на късмет - желая ти го от цялото си сърце! Hug

# 25
  • Мнения: 4 306
Не се настройвай отрицателно сега. Имаш нужда от позитивно мислене. Изборът вече е направен. Кой знае, може пък там да ти е късмета?  fingerscrossed

# 26
  • Мнения: 196
Благодаря ви,дано да стане,но на мен където да отида освен цито-ка,хормони и това да ми следят как върви стимулацията нищо друго не ми правят....тука чета за разни иследвания ,явно трябва сама да почна да си ги правя! newsm12

# 27
  • Мнения: 1 284
Защо сама,а не попиташ лекаря си? newsm78
Успех Praynig Praynig Praynig

# 28
  • Мнения: 196
 Питам,ама те казват,че  това е достатъчно........... newsm78,а на мен ми се струва ,че след 2 неуспешни би трябвало да се направят повече! newsm78

# 29
  • Мнения: 4 700
Ами според мен е необходимо да си пуснеШ ПОНЕ имунологични. Най добре пиШи на доц. Конова в Плевен, тя Ще ти отговори бърzо какви иzследвания са необходими. Кръв можеШ да пратиШ и по куриер. А не е zле и да си направиШ/направите и генетични. Тях ги правят в клиника по генетика във ВМИ Пловдив.

Общи условия

Активация на акаунт