ФРИЗЬОР ВЬВ ВАРНА?

  • 5 619
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 010
Цитат на: erset
Благодаря ви.ще ходя вьв Студио КА ,дано да ми хареса,4е же4е колко фризьори смених...
А да попитам dendy ,кьде е салона на Мехмед?


Не можах да взема  тел. на Мехмед, но тази ве4ер ще се опитам..........
LiveJazz, ако не ти представлява проблем, питай ти за него. Тенкс  #Silly

DiVA ами оплакват се, 4е като мине време /ако са те "бръснали"/ краищата ти стават като уръфани, проскубани, едни тънки и аз съм виждала колко  кофти стои.  #Puppy dog  Stuck Out Tongue

# 16
  • Мнения: 573
аз мога да ти го дам тъй,като от 1.5-2год.посещавам неговия салон и съм много доволна.0888/291557 на салона е601/874.Намираса на ген.Столипин 28.Надявам се че съм ти била полезна.Мога да ти препоръчам една др.фриз.която работи при него казава се Красимира.Успех. Stuck Out Tongue

# 17
  • Мнения: 1 277
Цитат на: dani_djenkova
аз мога да ти го дам тъй,като от 1.5-2год.посещавам неговия салон и съм много доволна.0888/291557 на салона е601/874.Намираса на ген.Столипин 28.Надявам се че съм ти била полезна.Мога да ти препоръчам една др.фриз.която работи при него казава се Красимира.Успех. Stuck Out Tongue


И аз съм клиентка на Красимира в същия салон. Мехмед също е много добър.

# 18
  • Мнения: 3 927
Преди години ходих при една арменка, която ме подстригваше като лелка, колкото и да й обяснявах.
После попаднах на фризьор - мъж и няма да го сменя докато съм жива Wink . Казва се Дидо, има малко салонче в близост до адвокатската градинка, по-точно на 20-30 м от офиса на М-тел на ъгъла на бул. Мария Луиза в посока адв. градинка. Тел. в салона е 62 64 63. Работи с часове. Няколко приятелки съм пращала при него, те също са доволни и станаха клиентки....

# 19
  • Мнения: 1 216
Цитат на: Kissa

LiveJazz, тази Есин скъпо ли работи, какви й са цените горе-долу за подстригване? Имам си фризьорка при която ходя, ама да питам, че и тази ми идва близичко.

Винаги е работела скъпо, последно преди година и половина за подстригване и леко издухване взимаше около 12 лв. Сега може и да е повече.
Пак в този район, Grinning точно в един гараж (пада се втори или трети  подред) срещу входа на Пикадили, работи един мъж. Отпред обикновено има вързано едно куче хъски. Подстригвала съм се няколко пъти при него. Взема 5 лв и мога да кажа, че съм оставала доволна.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Цитат на: LiveJazz
...Пак в този район, Grinning точно в един гараж (пада се втори или трети  подред) срещу входа на Пикадили, работи един мъж. Отпред обикновено има вързано едно куче хъски. Подстригвала съм се няколко пъти при него. Взема 5 лв и мога да кажа, че съм оставала доволна.


Аха, мисля че знам за кой салон говориш (салон е силно казано, все пак е гараж Grinning ). Често минавам оттам и съм виждала вътре мъж... мисля че се казва салона "Пепино"... може и да бъркам...

Аз ходя в "Красен стил", който е в пресечката на ул. Пирин и Македония, малко след светофарите на Пикадили-център. Взема ми 4 лв, като че ли съм доволна, страх ме е да отида при друг фризьор, тази като че ли вече знае какво искам... не че кой знае какво си правя, с къса коса съм, ама все пак...

# 21
  • Мнения: 1 216
Цитат на: Kissa

Аха, мисля че знам за кой салон говориш (салон е силно казано, все пак е гараж Grinning ). Често минавам оттам и съм виждала вътре мъж... мисля че се казва салона "Пепино"... може и да бъркам...

Да, мисля за същото става въпрос. Малко Офф: първият път като се подстригвах там - съвсем импулсивна постъпка, той като започна да ми разправя как е бил кмет на Долище, после хореограф, стоковед и т.н, си викам: сега стана тя - попаднах на професионалист. Но резулатът беше добър  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 307
Цитат на: DiVA
Цитат на: mia
Аз харесвах много как работи Фифи (Филипа),

Фифи се казва Фиданка, не Филипа  Grinning

Хмм ....странно да е Фиданка.  Не 4е е невъзможно, но 1. Тя ми се представи Филипа и 2. Доста мои колеги се подстригваха при нея то4но ...и от тях  знам, 4е така и е името.  
А те в салона  (В "Нуши"  докато беше,  са все млади и "пернати" малко и си викаха всякак -  Казваха си имена от типа  "Пенке, Ганке, Стойке"  или нещо такова беше ...забравила съм ве4е, та и ако и нея  са я бъзикали на "Фиданке" )....

# 23
  • Мнения: 2 839
Цитат на: mia
Хмм ....странно да е Фиданка.

Като четох какво съм писала и не можах да повярвам  Laughing  Била съм в някаква наркоза сигурно  Mr. Green Не е Фиданка а Трендафилка. Това с Фиданка е един друг бъзик, нямащ нищо общо с нея, ама не знам как ми е дошло на ум тогава  ooooh!
Цитат на: mia
.... та и ако и нея  са я бъзикали на "Фиданке"

Не е това. Просто я познавам преди да стане фризьорка. Та тогава си се казваше Трендафилка, не знаех че има артистичен псевдоним сега  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 426
аз ходя от 2 години при Петя  в  студио "ЕЛИСЪН" на гърба на римски терми.Участва редовно на някакви конкурси в София.много е добра.тел:632200  Grinning

# 25
  • Мнения: 206
Благодаря ви.Засега още не сьм ходила,една приятелка ми каза за НУшИ,но не знам там как е?На 10.05.05 имаме годишнина и за това искам да си направя при4еска има време...

# 26
  • Мнения: 8 769
Цитат на: erset
Благодаря ви.Засега още не сьм ходила,една приятелка ми каза за НУшИ,но не знам там как е?На 10.05.05 имаме годишнина и за това искам да си направя при4еска има време...

Значи,ако питаш за Нуши, бих ти препоръчала Вили или Пепа (ама последната е бременна и вече наближава да роди, ако и не е родила вече,та може би тя не работи за момента). Те двете правят много хубави прически (официални), съобразяват се какво искаш и т.н. При останалите им колеги от салона не съм се подлагала на прическа (освен подстригване) и нищо не мога да кажа. Ако си решила да ходиш там,гледай да не те пробутат на някоя стажантка-все пак имаш повпд и е задължително да си на ниво, а не да си правят опити върху главата ти. Веднъж непретенциозно се съгласих на издухване от едно такова девойче и после щях да я бия със сушоара в главата.... #2gunfire  Flutter

# 27
  • Мнения: 307
Цитат на: DiVA
Цитат на: mia
Хмм ....странно да е Фиданка.

Като четох какво съм писала и не можах да повярвам  Laughing  Била съм в някаква наркоза сигурно  Mr. Green Не е Фиданка а Трендафилка. Това с Фиданка е един друг бъзик, нямащ нищо общо с нея, ама не знам как ми е дошло на ум тогава  ooooh!
Цитат на: mia
.... та и ако и нея  са я бъзикали на "Фиданке"

Не е това. Просто я познавам преди да стане фризьорка. Та тогава си се казваше Трендафилка, не знаех че има артистичен псевдоним сега  Mr. Green


Хахаха ве4е  ще падна от смях:)))!!!  Последно как се казва Фифи???
Фиданка, Трендафилка? Дафинка? .........на мен като ми иа доведоха да ме прави за един клип ми казаха "Това е ФИфи- Филипа се казва и е много добра!"  И аз така знам .....ама може и да  съм се сбъркала нещо:)))))))) хехехехе  Като се върнем това лято в Бг мисля  да ходя пак при нея за подстригване и ще я питам ли4но как се казва, 4е ве4е ме гложди тази мистерия:))))))



Ааа и друго се сетих, не по повод на Фифи де:)
кажете ми моля как вървят цените на подстригване и преса?? Загубих представа за цените в БГ, а искам да знам:)

Общи условия

Активация на акаунт