наболява ме кръстчето

  • 1 338
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Напълно нормално.

# 16
  • Мнения: 24
нормално е  Peace
аз съм 16г.с.и болките в кръста са дооста силни #Cussing outа от скоро и гърба.сигорно е от бързо натрупаните килца newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 5 079
Центърът на тежестта се променя, оттам идват тези болки и неразположения...

# 18
  • София
  • Мнения: 5 721
Нормално е! Peace
Леко раждане! Praynig  bouquet

# 19
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Нормално е и повече ще те боли и пак ще е нормално.

 smile3521

И след раждането няма да се промени много  Wink ..но тогава ще виждаш бебчето си  Peace

Леко раждане  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 44 115
Мен не ме болеше кръста, докато бях бременна. Но след като родих и все още много ме боли, а дори не се носим с дъщеря ми. Вече не знам какво мога да направя. Cry
А къде преобличаш бебето, къпеш?? кърмиш ли и в каква поза....от вс това ако ти се напряга кръста може да те боли не малко...



А по темата - нормално е , но съвсем не е задължително, мен не ме е болял...според мен много зависи и колко килца си качила....

# 21
  • Мнения: 950
Мен не ме болеше кръста, докато бях бременна. Но след като родих и все още много ме боли, а дори не се носим с дъщеря ми. Вече не знам какво мога да направя. Cry
А къде преобличаш бебето, къпеш?? кърмиш ли и в каква поза....от вс това ако ти се напряга кръста може да те боли не малко...



Преобличам на плота, който стои върху кошарата, а я къпя в корито със стойка. Кърмих я до годинка, но се цедях и й давах със шише.

# 22
  • Мнения: 18
и мен ме боли  Cry
Само че не е точно кръста, а ниско долу, където е опашката! Може ли пак да е бременноста или да търся специалист

# 23
   И мен ме боли много ниско долу, където е опашката и от дясната страна, дори като легна по гръб болката е непоносима и десния крак ми изтръпва, по-скоро бедрото.Не се претоварвай много и не стой продължително време права.Но мисля, че всички тези болки са нормални-приемам ги като малки неразположения на прекрасния ни пероид! Laughing

# 24
  • Мнения: 2 068
И  мен ме болеше и носих колан за да не ме боли  Simple Smile
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=24_219&products_id=1814

# 25
  • Мнения: 171
Напълно нормално е! Бях качила 22кг за цялата си бременност. Кръста започна да ме боли от шести-седми месец, а в края на осмия се схванах ужасно.Предполагам че някакъв нерв се е бил прищипал и бях така две седмици.

# 26
  • Мнения: 1 167
Аз качих само 14 кг за цялата бременност, и освен последните дни преди самото раждане кръста не ме е болял осезаемо. За сметка на това сега след като родих ме наболява, по-скоро се схваща доста  и не знам дали това е нормално и докага newsm78 ще продължава

# 27
  • Мнения: 208
Нормално е ,но не е задължително.  bouquet

# 28
  • Мнения: 961
Съвсем нормално е. От тежестта на корема се променя стойката и натоварването се отразява на кръста.
И при мен вече е така.

Общи условия

Активация на акаунт