Автобронзант

  • 2 332
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
# 16
Цитат на: Nadia79
И на Нивеа е много приятен автобронзанта, след първото намазване нищо не си личи, трябват 4-5 според цвета който искаш да докараш.
Става съвсем като ествествен тен. Цяла зима го ползвах само за лице, сега ще почна и тялото да мажа.


А ще ми кажеш ли каква му е цената? Аз не съм виждала такъв - на Нивея, може би ще трябва да потърся...Благодаря ти предварително Stuck Out Tongue

# 17
  • София
  • Мнения: 625
Аз малко в страни от темата, но все пак да си кажа! Когато се намажеш измий си ръцете, защото ако не го правиш дланите ти след това изглеждат доста странно!

# 18
  • Мнения: 3 010
Здравейте, благодаря Ви за инфото. Аз ве4е направих избора си! Купих си на Лореал -пробвах го на ръката си-преди един 4ас го намазах, но още няма потъмняване  Sad . Незнам защо така, някой има ли представа след колко време ще има промяна?

# 19
  • Мнения: 1 541
wassilena, извинявам се, че толкова време не съм видяла въпросът!  Heart Eyes Ами до сега не ми се е налагало да им следя срока на годност, защото купувам само от реномираните магазини и като отворя нещо докато не му видя сметката- не пускам!  Wink Но имам практичен опит с автобронзант на Диор, който бях оставила в България и от едното идване, чак до другото си беше седял кротко там- използвах го след повече от три- четири месеца(може и повече даже да са били Embarassed ) и не съм имала никакви проблеми(а съм с много чувствителна кожа). Предполагам, че ако си го съхраняваш правилно няма проблем да си ги ползваш до 6-7 месеца от отварянето.

Общи условия

Активация на акаунт