Януарче малко, сладко, гушкаме си вече с татко!

  • 13 639
  • 286
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 110
Браво,Джуличка!!!

# 61
  • Мнения: 6 274
Ееееее , Клои , имаш едно голямо от мен cheers !!! Много благодаря и на теб и на Ханна . Абе знам аз , че сте приятелчета , ама ето зор да си трайкате , та да се чудя къде да ровя за линийки . А то пък не е една беля - в ония нямаше 1998 , в тия пък няма още 2008 . Ама нали сме на 01.01. , та викам айде да му направя линийката с един ден назад , пък по нататък ще я "редактирам". Мерси още веднъж и на двете .  П.С. Е , как , бе Аничка ?! Само гледай каква съм хакерка !!! smile3532

# 62
  • Мнения: 60
ей че много се изписало от последното ми влизане и колко много нови бебчета,да са живи и здрави и много да радват майките си  bouquet
честита месечинка на Дарена иБорис  bouquet
Юле и мойта сладурана е същата изпълнителка-все помрънква и на ръце и в креватчето а уж всичко и е наред,бях се почудила какво да я правя обаче днес си взех слинг пъхнах я в него и.... тишина като се кротна това дете оглежда се известно време и взе че заспа!ако продължава така ще съм безкрайно щастлива Praynig

# 63
  • Мнения: 110
Джуличка,а как реагираха каката и баткото на бебето?

# 64
  • Мнения: 5 391
Джули, браво!   bouquet
И на трите дечица ли имената са италиански?

# 65
  • Мнения: 110
Mimoze,малката Радостина утре има рожден ден,нали не бъркам?

# 66
  • Мнения: 6 274
Аничка, много се радваха . Те по принцип са много кротки (не защото са мои, това е мнението на клюкарките наоколо . Те все ми викаха , че с толкова кротки деца мога още 5 да гледам) , и откакто сме си вкъщи ходят напръсти наоколо , да не го събудят . Не че той много спи , но това е друга тема . И всеки път като го чуят , че пищи , тичат към банята да си мият ръцете , за да го галят и гушкат . Филипа , аз винаги съм казвала , че италианските имена са ми слабост и по тази причина всички са с италиански .

# 67
  • Мнения: 60
да Ани утре и ние ще станем на месец Laughing

# 68
  • Мнения: 6 274
Хайде , милички , лека ви нощ  smile3524!!! Дано тази нощ поспим , че вече почвам да изтрещявам  ЯКО !!!

# 69
  • Мнения: 110
Лека нощ и от мен!До утре!

# 70
  • Мнения: 10
Mia, наистина бебоците ни си приличат много Hug А в болницата имаше едно момиченце, което беше чисто копие на моя бебок.
Ами от утре ще започна да давам може би и аз чешмяна вода, вместо изворна на Девин.
Хайде аз отивам да приспивам малкия, че така се е ококорил, май пак ще будува цяла нощ, както досега.
Лека нощ Hug

# 71
  • Мнения: 12
Чета ви и ви се радвам:)Аз съм си още с коремче и нямам търпение вече да излиза мързеливия бебешок:)Вчера изчистих къщата..днес си направих разходка...и от седмия етаж пеша почнах да слизам...ама не би...ни тапи,ни  болки...нищо newsm78
Вече си го водя десетаче мързеланкото:)Искаше ми се да е козирог(аз съм на 15.01.родена),но май ще пропуснем Laughing
Щерка ми още в родилния като и дадох биберон го изплю и от тогава не е пожелавала...помня,че доки каза да не го давам насила...крайчеца на завивката или пелената си сучеше дълго време обаче и по рядко опакото на ръчичката.
Сетих се също,че има специална минерална вода за бебета,която може да се дава непреварена още от първия ден след раждането от извор"Трънска Банкя",пише "бебе" с розови букви-80ст. е литър и половина.Нямам коментар и наблюдения де...само като информация го знам.Някой ако може да сподели опит...аз може би такава ще давам.

Честито на мамите с малки гушкави пухчета  bouquet

# 72
  • Мнения: 54
Здравейте, Честито на всички майки и успех на бъдещите!
Да взема и аз да се запиша при вече родилите:))) Момата се роди на 10-ти януари, 2750, 48см и се казва Илина. Лесно и бързо, но заради преносването се оказа, че трябва да стоим за всеки случай малко повече в болницата. Но вече сме си вкъщи и папаме здраво:)

# 73
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Джуличка, нали ти беше писала за секретиращо оченце на бебо... От снощи се появи и при нас   Cry
Само с преварена вода ли го промиваше или и с друго нещо.
Аз по-късно днес ще се обадя на лекаря да го питам, дано да не е конюктивит  Praynig

# 74
  • Варна
  • Мнения: 78
Iva_top на се притеснявай, много често се получава това с оченцето! Момичетата бяха писали, че започват промивки с преварена вода но ако  секрета е по-обилен или стане зеленикав слагат капки Тобрин или Тобрекс и се оправят много бързо от тях! Всъщност лекаря ще ти каже най-добре!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт