Как да разбера дали ми изневерява?

  • 42 190
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 475
Една жена винаги усеща, един мъж кога изневерява...
Съвсем не е така. Някои са толкова изпечени лъжци, че заслужават Оскар.
Към авторката- заложи му капани.

Както има толкова изпечени лъжци, така има и жени с много добри детективски умения, които и най-добре скалъпената лъжа би ги усъмнила и би ги накарала да подушат насам -натам!! Приятно ми детектив Инч Хайн- доказана отвсякъде!! Wink Laughing Laughing
Че има- има, но ти използваш думичката "винаги"... А много жени живеят в неведение.

мисля, че с теб и в една друга тема май поспорихме по въпроса за изневярата и стигнахме да заключението, че един мъж и 100жени да го хвалят, че е мъжа-мечта, пак не трябва да му се вярва, защото е МЪЖ!!!!!

# 16
  • Мнения: 4 965
...
Става въпрос за това, че от известен период от време мъжа ми ходи на работа/преди не е/ и всеки ден закъснява минимум с час сле работа, винаги ICQ-то е включено на служебния му компютър и постоянно някой пише, когато отивам при него.Не поглеждам кой пише, но питам и той ми казва,че служебно така си комуникират с колеги от други фирми. ... Не споменавам, че всеки ден е с различни и нови дрехи на работа, че се ядосва когато го питам какво се случило днес на работа, че говори по телефона винаги излизайко от сткаята където съм аз.........

А дали не се вкарваш във филм?
И аз ходя на работа и редовно закъснявам - и в работата се появяват понякога спешни задачи, и самото пътуване в задръстванията ми изразходва между половин час и час и половина /неопределено време/, и понякога след работа с колеги пийваме по нещо...
ICQ-то наистина е перфектен начин И за служебно общуване - много по-лесно от телефон, факс и т.н. Моето е включено нон-стоп и наистина говоря и с колеги, и с колежки - и по работа, и майтапи понякога.
За дрехите  hahaha - за мен е въпрос на чистоплътност, лична хигиена, уважение към себе си и уважение към другите да си всеки ден с различни дрехи, да си чист, изкъпан, сресан и т.н. /освен ако не си мърляч по рождение/.
За работа вкъщи не говоря, ама и мъжът ми не любопитства - достатъчно мисля цял ден за служебни въпроси - извън службата искам да се разтоварвам.
По телефона винаги говоря извън стаята /и по служба, и лични разговори/, за да не преча на половинката ми и да не го натоварвам с моите грижи.
Не изневерявам на съпруга ми.
 Peace

# 17
  • Мнения: 533
Съпрузите изневеряват по-често на съпруги, които са с “характер”, силни и волеви личности, умеещи да отстояват мнението си, като се ориентират към техните противоположности – капризни и вечно хленчещи жени. Това може да се обясни с нежеланието на тези мъже постоянно да се чувстват по-слабите и стремежът им да намерят партньорка, в очите на която да бъдат наистина по-силните, да могат да я закрилят. Ако мъжът бъде постоянно подтискан от жена си, нищо чудно той да потърси убежище в една извънбрачна връзка. Представете си, че другата е самотна жена, която не е разглезена от прекомерното внимание на околните, с радост и благодарност приема присъствието на мъжа до себе си. Тя с разбиране се отнася към неговите проблеми, старае се да му помогне, стреми се да му внуши, че вижда в него повече достойнства, отколкото недостатъци.

# 18
  • Мнения: 1 455
Мисля си,че излишно се тормозиш,на твое място не бих ровила.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Мисля си,че излишно се тормозиш,на твое място не бих ровила.
Абсолютно подкрепям  Peace

# 20
  • Мнения: 1 427
Може да звучи смешно,но вместо да се тровиш,наеми частен детектив/например Брус Уилис от Съдружници по неволя  Wink/ и разбери всичко в детайли.Съвсем сериозно!

# 21
  • Мнения: 200
Подкрепям мнението и на другите момичета, че трябва да го проверяваш: телефон- последни повиквания и набирания в ISQ също дори ако имаш възможност се включвай от негово име абе гонка до дупка. Не му вдигай скандали, не му прави сцени на ревност така само ще му изостриш вниманието. Клати го по леко. Умилквай се  newsm03 използвай тайните си женски оръжия  #Sniper #2gunfire

Само не мога да ви разбера ,защо давате такива вредни съвети? И как повечето стигнахте до това заключение, че има изневяра?

# 22
  • Мнения: 855
И аз си мисля, че е по-добре да не задълбаваш...

# 23
  • Мнения: 71
Жените имат способността да си втълпяват:))). Казвам го от личен опит, аз също от време на време ме хващат лудите и си мисля разни глупости.
Но в 99 % от случаите винаги има обяснение, което просто пренебрегвам, защото вече съм си наумила че ми изневеряват.

Мой съвет: 1.По - добре си задай въпроса има ли причина да изневерява?
                   2. Продължавай да го наблюдаваш по- изкъсо!
                   3. И ако имаш основателна причина (като изключим вече посочените признаци) по добре си поговорете като големи разумни хора, без стандартните женски изпълнения.

УСПЕХ! ДАНО ВСИЧКО Е САМО ВТЪЛПЯВАНЕ!

# 24
  • Мнения: 192
Точно по времето когато имах любовница се прибирах винаги навреме в къщи, пазех се изключително внимателно, комуникацията с девойката беше само от служебното пц, имах специална сим карта в колата, срещахме се само през работно време (и тя и аз имахме тази възможност).
Не ме съдете тук в темата, просто искам да покажа на авторката че ако има наистина любовница мъжа и трябва да е голям глупак за да прави всичко това което е изброила. Така че споко - не се товари излишно, сложи си еротично бельо, изненадай го в леглото, побъркай го от секс... така че дори и да има любовница да се усети коя е господарката на положението.

# 25
  • софия
  • Мнения: 3 382
Точно по времето когато имах любовница се прибирах винаги навреме в къщи, пазех се изключително внимателно, комуникацията с девойката беше само от служебното пц, имах специална сим карта в колата, срещахме се само през работно време (и тя и аз имахме тази възможност).
Не ме съдете тук в темата, просто искам да покажа на авторката че ако има наистина любовница мъжа и трябва да е голям глупак за да прави всичко това което е изброила. Така че споко - не се товари излишно, сложи си еротично бельо, изненадай го в леглото, побъркай го от секс... така че дори и да има любовница да се усети коя е господарката на положението.
newsm10

# 26
  • Мнения: 474
На работа контактувам по ICQ или скайп с колеги по света и у нас. Само и изключително на служебни теми.
Когато тръгнах на работа се стараех всеки ден да съм маскимално изтупана, парфюми, бижута и т.н. Градях си външен имидж. / все още по дрехите посрещат.../
Първите месеци след работа се прибирах пеша, за да си дообмисля на спокойствие преживяното през деня и преминалите проблеми. Фактически така закъснявах с около час, докато се прибера в къщи. Ако беше лошо времето, сядах сама в едно кафе, пиех сокче с цигара и си подреждах мислите.
Като говоря служебно вечер в къщи по мобилния, винаги излизам от стаята. Не виждам какво интересува мъж ми и детето, че някой си не можел да натовари навреме стоката или каквато там служебна история трябва да се обсъди.
По твоята логика мъж ми трябва да пусне тема, дали вече имам любовник или си търся такъв. И да пусне кучетата след мен да ме следят, да ми рови в джобовете и в телефона и т.н.
Не се самонавивай!

# 27
  • Мнения: 474
Сега прочетох какво е писал Демби- много е вярно. А ако мъжът не се прикрива поне в началото на изневярата, значи просто му е все едно как ще реагира жена му и е готов да си стегне куфара веднага и да я напусне.

# 28
  • Мнения: 215
Сега прочетох какво е писал Демби- много е вярно. А ако мъжът не се прикрива поне в началото на изневярата, значи просто му е все едно как ще реагира жена му и е готов да си стегне куфара веднага и да я напусне.

Не забравяйте, че има хора и хора и ако от отсрещната страна не се съобразяват кога да му звънят и да му пишат смс-и няма как да се получи  newsm78

# 29
  • Русе
  • Мнения: 170
На работа контактувам по ICQ или скайп с колеги по света и у нас. Само и изключително на служебни теми.
Когато тръгнах на работа се стараех всеки ден да съм маскимално изтупана, парфюми, бижута и т.н. Градях си външен имидж. / все още по дрехите посрещат.../
Първите месеци след работа се прибирах пеша, за да си дообмисля на спокойствие преживяното през деня и преминалите проблеми. Фактически така закъснявах с около час, докато се прибера в къщи. Ако беше лошо времето, сядах сама в едно кафе, пиех сокче с цигара и си подреждах мислите.
Като говоря служебно вечер в къщи по мобилния, винаги излизам от стаята. Не виждам какво интересува мъж ми и детето, че някой си не можел да натовари навреме стоката или каквато там служебна история трябва да се обсъди.
По твоята логика мъж ми трябва да пусне тема, дали вече имам любовник или си търся такъв. И да пусне кучетата след мен да ме следят, да ми рови в джобовете и в телефона и т.н.
Не се самонавивай!
Peace Напълно съгласна!При мен е същото,само че не се бавя след работа, а просто обикновено работя два, три часа след края на официалния работен ден, а понякога и нощем на компа. Нямам любовник LaughingСкайп и кю ползвам непрекъснато и служебно, и за разговор с приятели или просто за разпускане. Имай доверие на съпруга си.

Общи условия

Активация на акаунт