Пухкав сняг и весели пързалки очакват БУРГАЗлийчетата малки

  • 11 108
  • 297
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 565
А с часове ли е или направо отиваме?

# 286
  • Мнения: 164
Ами незнам да ти кажа, ние сме го водили два пъти,но все без час. По добре звънни да питаш и запази един час,че да ти е мирна главата. Wink

# 287
  • Мнения: 1 280
Честити месечинки на всички сладурковци, да растат послушни и красиви  Grinning   благодаря и за почерпката   Hug 
     
   
Каталина ето координати на д-р Маджуров к-с "Зорница" срещу блок 15
Телефон: 056/ 86-57-30, Клиниката се намира след Дом" Майка и дете" в посока училището от дясната страна.
 
,
     
       само леко да поправя не е след Дом "Майка и дете", а на другата улица, която се пада успоредна до входа на детската градина. Водили сме племеницата и ми направи много добро впечатление. 

       За косата и моята капи МНОГО, странна е, имам чувството, че стои като сплъстена, какви ли не маски съм и слагала и няма оправия /а родих преди 3 години мисля, че е време да се възстановява, но уви  newsm78   
               
        "БУРГАСкото дете в къщи скука вече го наляга, а мама за купон се стяга" само това измислих  Wink

Последна редакция: вт, 29 яну 2008, 15:52 от iveto_

# 288
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Честито на всички месечинковци!Да са ви живи и здрави и много да слушкат и папкат!  bouquet

# 289
  • Мнения: 565
Благодаря на всички за помощта! Аз се ориентирах вече!  Hug

# 290
  • Мнения: 164
Позволих си да пусна нова тема, малко я промених, не е кой знае какво, но ще ме извиняватеоще се уча Embarassed
От тук в новата темичка

# 291
  • Мнения: 2 577
И какво сега пак сме в нарушение
сега пак сме с три теми, аз линк няма да слагам
Предупредих, че ще пускам нова тема, не отсъствам
По принцип отдавна аз пускам теми, поела съм го като ангажимент някакъв
Не се натискам, ако ще сменяме автора, добре е с уговорка, просто се получават тъпи ситуации

# 292
  • Мнения: 164
незнаех за уговорката и най малко съм искала да те засегна ,точно с теб, като пусна тема. Писах на модератор , надявам се да се оправят нещата. Повече  няма да допусна такава тъпа ситуация.

# 293
  • България
  • Мнения: 3 621
Еееее, недейте така, Маги с най добри чувства е пуснала темата  Hug

# 294
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Еееее, недейте така, Маги с най добри чувства е пуснала темата  Hug
...и доста се е постарала.Аз също мислех да пускам тема и също не знаех,че си имаме определен автор.Смятах, че тема може да пусне всеки от нас и щях да пусна четвърта тема.Не виждам никакво значение кой пуска темата,важното е да сложи линк и всички да пишем в една,а не да се пръскаме по няколко теми. Peace

# 295
  • Мнения: 1 111
 Много ясно, че един отговаря за пускането на новите теми.За нашата това е Амелия.Сега смятам, за всички се изясни.Точка.

# 296
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Много ясно, че един отговаря за пускането на новите теми.За нашата това е Амелия.Сега смятам, за всички се изясни.Точка.
Е кое му е ясното?Ако някъде е опоменато,то аз явно съм пропуснала да прочета.Виж как е в останалите отчетни-всеки може да пуска тема,не знаех че в Бургаската някой е поел ангажимент.Мисля, че би могла да се опиташ да не бъдеш толкова остра и да избегнеш възпитателния тон.

# 297
  • Мнения: 164
Не, не е ясно, че един пуска темите! И тази:
  си я запази , ние не сме деца и ако имаме мнение, можем да си го изказваме.
По този въпрос аз спирам дотук.

Общи условия

Активация на акаунт