Антена?

  • 3 888
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 903
Това е лично твое мнение. Моля, не го налагай на останалите.
Това "лично мое" мнение е мнение на инженер по радиокомуникации Wink. Пък вие когато се разболеете, ако искате си избирайте сами лекарствата и недейте да слушате мнението на лекаря.  #2gunfire

Защо, ти всеки път като се разболееш при доктора ли тичаш? Дори и когато ти тече само носа?  newsm78  Случая с антената и този с теча на носа са почти идентични, погледнати от тази гледна точка.

Но както казах, ако с обикновена антена е добре, защо да купуваме по-скъпа. 


Защото инженера по радиокомуникации е казал така. thumbsup

# 16
  • 1st floor
  • Мнения: 9 113
хайде и аз да се включа - също си мислех да резна кабела на кабелната Mr. Green, защото дават само простотии,а и в общи линии гледам по 1 час вечер, Нова ТВ или БТВ - нищо друго...и май само си давам парите на вятъра...само не знам , дали наистина ще хващам добре с антена , на първия етаж съм , на около 500м. , може и повече да са, е празно пространство, но кулата не я виждам от един 16 ет. блок...има ли значение, ако имам хубава антена... newsm78...и какво точно е хубава антена Grinning?
айде пак да попитам - като не се вижда кулата от балкона , може ли да хващам добър сигнал? newsm78 и колко пари излиза една добра антена , с кабелите и др. джунджурийки...?

# 17
  • Мнения: 12
Но както казах, ако с обикновена антена е добре, защо да купуваме по-скъпа.
Нямам нищо против казаното от теб, но авторката на темата се интересува от "наистина добра", а не от "обикновена" антена. А в окомплектоването на телевизора вероятно има някаква антена.

# 18
  • София
  • Мнения: 903
Но както казах, ако с обикновена антена е добре, защо да купуваме по-скъпа.
Нямам нищо против казаното от теб, но авторката на темата се интересува от "наистина добра", а не от "обикновена" антена. А в окомплектоването на телевизора вероятно има някаква антена.

Може би точно заради нашия спор авторката е сменила заглавието на темата. Може би не е имала предвид точно  такава специална антена, а просто е искала да намери антена, която да хваща добър сигнал. Както и да е. Предполагам, че тя вече си е решила проблема, щом не пише вече в темата.

П.П. Това, което си цитирал в твоето мнение не е мое, а на Beru6ka.

# 19
  • София
  • Мнения: 7 191
Сега си стигнах до компютъра  Mr. Green
Доста мнения  newsm78
Общо взето наистина търся антена, която хваща добре.
Оттук нататък нямам претенции дали ще е с усилвател, или просто стайна.
Не разбрах как се движат цените на единия и другия вид.
Ако разликата е грандиозна, предполагам първо бих опитала със стайна, и ако не върши работа - ще взема по-усъвършенствания модел.
Иначе към телевизора ни нямаше никаква антена (той наистина е на 5 години, 29 инчово Сони).

# 20
  • София
  • Мнения: 903
Цените на стайните антени ( или поне тези, които аз съм виждала) са между 3 и 15 лв, а другите с усилватели са по-скъпички. Аз лично ползвам такава от 3 лв и обикновено нямам оплаквания ( е, случва се някой ден картината да не е перфектна, но все пак е стайна антена и мисля, че това е нормално).

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ние пък сме с най - обикновена стайна антена и мога да ви кажа хващаме си екстра сигнала.
същото. Е, в едната стая не е съвсем перфектен сигнала, но се преживява. Мислех си за антена с усилвател?  Thinking
И ние се подлъгахме да си купим антена с усилвател. Имаме и обикновена, която дава много по-добър сигнал.

да не си хвърлям парите на вятъра, а?!  Thinking

# 22
  • Мнения: 425
Ние си купихме такава с усилвател - 20 лв и беше цената от Практикер. МъжО викаше, че щяло да е по добре с нея (не че със стайната е зле) ама айде викам като иска такава ще вземем. И взехме - е разлика няма. За сравнение стайната струва 3 лв.

# 23
  • София
  • Мнения: 7 191
Благодаря много на всички!
Значи ще пробвам наистина със стайна антена.
Като се организираме да купим, ще докладвам.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт