Препоръчайте ми хубав руж.

  • 12 395
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 289
И аз съм страшно доволна от Буржоа  Peace

# 16
  • Мнения: 2 502
Да това е ружа.Аз си имам друга четка за руж тази от кутийката ми е много малка и не ми е удобна.

# 17
  • Мнения: 202
аз залагам на Севънтиин а от скоро съм руж на Есенес сполучливо попадение според мен

# 18
  • Мнения: 372
Момичета, очевидно ружът на Буржоа е много хубав. Тъй като трудно избирам най- точния цвят за мен, бихте посочили номер, който стои естествено на леко мургава кожа

# 19
  • София
  • Мнения: 4 752
аз залагам на Севънтиин а от скоро съм руж на Есенес сполучливо попадение според мен

На Севънтийн наистина са страхотни, бях супер изненадана като го пробвах! Simple Smile На Буржоа е хубав също. И на Лореал ги харесвам.

# 20
  • Мнения: 957
Виж на Боржуа ружовете има много голямо разнообразие от цветове.Може да погледнеш и на Лумене, Пупа имат блестящи.
И аз подкрепям дамите .. в по големите магазини ги има цели щандове със тестери и може да си се цапаш колко искаш ... а и миришат много приятно..и четките са удобни ... аз съм доволна почти от всичко което имам на тази фирма

# 21
  • Мнения: X
Благодаря на всички за отговорите, тези дни ще поразгледам.   bouquet

# 22
  • Мнения: 2 502
Моля  Grinning няма за какво.И да докладваш какво си си купила Wink

# 23
  • Мнения: 880
Аз съм с този: http://beauty.market.dir.bg/xoffer.php?xoffer=11110&cat=3254&shop_id=57
Много съм доволна,има дискретен блясък и седи много приятно.Моя е цвят Apricot.Като си го купувах,пробвах и този на Лореал: http://www.amazon.de/exec/obidos/ASIN/B000OVSLH4/preisroboterd-21/ref=nosim И той много ми хареса.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 890
  Шушулче, не си се объркала  Simple Smile , единичните сенки на Буржоа изглеждат абсолютно по същия начин, само че са без четка.  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 812
 есте лаудер,буржоа

# 26
  • София
  • Мнения: 4 966
Взех си такова ружче на Буржоа-наистина е хубаво,но ей така си ми стои в шкафа.Много неудобно за ползване с тази четчица вътре и толкова малка кутийка.Също така всички такива кутийки,които имам са счупени.Много лесно се чупят...

Най си ползвам ружа на Диор,който е в една палитра.Без блясък е той.
Когато искаш да придобиеш естествена руменина на бузите,най-добре си взимай без блясък.

Но в крайна сметка за мен всички ружове са един дол дренки:)Скъпи,евтини-все тая. Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 1 890
Взех си такова ружче на Буржоа-наистина е хубаво,но ей така си ми стои в шкафа.Много неудобно за ползване с тази четчица вътре и толкова малка кутийка.

  Аз затова попитах къде се слага тая четчица, че ми изглежда, че няма място, ружът е един такъв издут..  Thinking Абе ще трябва да се разходя и аз да ги пробвам, досега не съм се заглеждала по ружовете...

# 28
  • Мнения: 90
Bourjois и SEVENTEEN. И двата ползвам и от двата съм доволна!

# 29
  • Мнения: 7 186
Ползвам Севънтийн, много ми харесва Peace

Общи условия

Активация на акаунт