Какво е изневярата

  • 7 775
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Малвина,това да повярвам след изневярата ,за мен е различно от прошката.Трябва време да се върне доверието.Напълно си права !!! Peace

# 16
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Онира,и за мен всичко е изневяра ,разликата е,че едната бих простила другата при определени обстоятелства.
А то е ясно,какво са правили бе,мила. Mr. GreenТа то моя боклучец за два месеца го направи ,та ти за две години питаш..... Mr. Green #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 17
  • Мнения: 463
То едната година беше през нета,защото бяхме извън страната.Струвами се доста неудобно им е било,ама аз и таз една година виртуална изневяра броя.Кой е като мене,хем виртуално,хем натурално са ми изневерявали.Никак не е приятно!

# 18
  • София
  • Мнения: 17 283
И на мен така, Онира, ем виртуално, ем реално
Таланти ...

# 19
  • Мнения: 463
Боже,пък аз си мислих че само моя е изкривен,таланти ама таланти...
Бърди Hug

# 20
  • Мнения: 2 863
Аз пък с най-голям интерс проследих последните серии на въпросният остров:))
С още по -голям се заинтересувах какво се случва с двойките после... днес даже гледах андрейчо и кики.. мда......
И ей го на показаното на това колко може човек  да стиска очи.. до безкрайност,  ако иска е отговора:))
Двамцата за заедно, простили са си всички простотии и сега са в "изпитателен срок".....

Славче за изневярата в този контекст, Бил Клинтън каза всичко преди години Mr. Green

Последна редакция: сб, 19 яну 2008, 11:12 от Jaly

# 21
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Джали,аз не знам какво е казал,кажи ми,интерено ми е .Пропуснала съм го това Praynig

# 22
  • Мнения: 2 336
Най ми допадна отговорът на Малвина.  Аз съм същата. Не че не сте разбрали вече.
Та според мен изневярата за всяка двойка си я определя тя. Като кажа, че не може да погледне друга с похотлива помисъл, значи, че ако погледне вече е изневерил.  Naughty
Ей тва съм аз!  Mr. Green
Други нека си говорят за чувства, целувки, секс...
Аз също не бих простила в смисъл - не бих продължила с този човек щом си е позволил да ме нарани. Щом съзнателно ме е наранил, значи че не ме обича, не ме цени и не ме заслужава. Това е.

# 23
  • Мнения: 451
Освен физическата изневяра,която въобще няма смисъл да коментирам #2gunfire и да казвам,че не бих приела,никога,има и друг вид изневяра-предателството,лъжата,която не е свързана с мъж или жена.
Предателство ,в смисъл като отношение към теб самата,което в един момент рязко се променя в определен момент от връзката,в повечето случаи,когато вече си "вързан"според тях.
И от най-обичан човек и фактор,с който винаги со се съобразявали,искат да те превърнат в безгласна буква(най-общо казано).Тук може би иде реч и за борба за надмощие,избиване на комплекси,ревност и какво ли още не...
Но това за мен е също изневяра и боли не по малко от другата,когато са те лъгали толкова години и се оказва,че човека,с когото си бил е някой друг,непознат.....
Нещо като "да спиш с врага",жестоко е.....

Последна редакция: сб, 19 яну 2008, 14:33 от patricia_p

# 24
  • Мнения: 2 863
Джали,аз не знам какво е казал,кажи ми,интерено ми е .Пропуснала съм го това Praynig
Ех Славче,  преди години при Президента Клинтън имаше една стажантка, Моника Люински.. та момичето му правило дружески свирки, а той обясни на целукоупният американски народ,  че те това не е секс и  че оралната либоф  не е изневяра Joy

Може да се каже, че онзи младеж Филип почти го достигна снощи... гледаше в очите Миленка и викаше хубаво де , мачкахме се и се пипахме.... какво лошо, аз секс не съм правил Mr. Green Joy

# 25
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Джали ,за Моника знам,но това какво е обяснил го бях пропуснала,знаех ,че говори в сената за това .Ами за мъжете много  от нещата не са изневяра.Бившият ми мъж(на Любослав) таткото му казаше;И на калъп да ме хванеш,пак няма да си призная,ще кажа ,че не съм го вк...л;. Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 408
Ако някой каже, че цял живот си е мислил само за един човек, не му вярвам.
Обаче , както се казва:
Едно е да искаш, друго, да можеш, а трето и четвърто - да го направиш.
Можеш да простиш една изневяра, т.е., в името на нещо, да не говориш за нея, но никога не можеш, да я забравиш.

# 27
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Да,Инкел точно така мисля и аз.Да простиш е едно,да имаш доверие -друго, а да забравиш е почти невъзможно.Винаги ще има нещо ,което ще те връща към нея.Бих простила само ако има смизъл за нас,но да простя просто така в името например на детето(колкото уж то да има нормално семейство Shocked) мисля ,че няма смисъл. Naughty
И си прав малко са хората ,който са мислили само за един(една).Дори и да не се е стигнало до изневяра ,поне помисли е имало.

# 28
  • Мнения: 903
Можеш да простиш една изневяра, т.е., в името на нещо, да не говориш за нея, но никога не можеш, да я забравиш.

И аз споделям това мнение, най-вече с уговорката "в името на нещо", но да доуточня: Бих простила само еднократна, инцидентна изневяра - толкова! Това означава например, че сме се скарали по-сериозно за нещо, той е отишъл да речем в някой бар, нафиркал се е и е опънал някоя кака - това значи "еднократна и инцидентна".  Влюбването в друга жена изобщо няма да го коментирам - там е ясно. Категорично обаче не приемам и формулировката "само сексуална връзка, нищо повече". Щом се е повторило повече от един път, значи не можем да говорим за инцидент, а става въпрос за съзнателно поведение. Щом той е способен на подобно съзнателно поведение, значи е престанал да зачита изобщо чувствата ми. Е, при това положение за чий  "- - -" (сещате се) ще му прощавам. Може на някои позицията ми да се стори прекалено крайна, но според мен зачитането на личността и чувствата на другия е основа за всяка една връзка (включително приятелска, роднинска и т.н.). А когато иде реч за интимна връзка, това е абсолютно задължителното условие, компромис със което е недопустим!!! red

# 29
  • София
  • Мнения: 6 999
Четох ви и мислих, мислих и ви четох...

Не мога да кажа какво е изневяра. Много зависи от човека с/у мен и от връзката, която имаме с него. Имала съм връзки, в които сме си изневерявали многократно един на друг и любовта си е стояла, имам и такива, в които една изневяра всичко е съспивала... И не е въпрос на това колко обичаш или колко те обичат.  Naughty
Едно обаче е особено важно за мен - срещу себе си да имам зрял и мислещ човек, които да си дава реална представа какво прави и защо го прави. Другото е, че искам всичко да знам. На забежка тип: Бях в бар, видях руса мацка, правихме секс на плажа - мога дори да се посмея. Ако се чувствам сигурна в любовта към мен на отсрещната страна.

Емоционална изневяра не мога да простя.  Stop

Общи условия

Активация на акаунт