Лунна диета-22.01-15.34ч.

  • 6 421
  • 232
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 842
Вчера като по чудо удържах до вечерта да не хапна нищо и днес съм надолу с 1кг  newsm44  Обаче днес едва ли ще изкарам до следобяд, мисля към 12 ч да хапна нещо, че не издържам вече, толкова съм гладна  Crazy

# 166
  • София
  • Мнения: 1 078
Моите резултати не са толкова впечатляващи, колкото миналите пъти, но аз и на това съм доволна. Бавно, но славно все пак свалям. А има доста за сваляне, така че съм щастлива и от минималното.  Flutter

# 167
  • Мнения: 2 115
Лиде,дай да пробваме 3 дни  #Crazy,издържа се  Peace

Идаааа, ама съм на антибиотик заради грипа.

Дали ще има смисъл при това положение  newsm78

На останалите - успех !

# 168
  • Мнения: 644
Добро утро  Simple Smile И аз съм на лунната ,но от снощи довавих и Medal bal и ще продължа 10 дни  последен експеримент пък ще видя дали ще има резултат.
Вайлет ,  виж дали имаш температура има грип и при гладуване намаляват защитните сили
ако , наистина не се чустваш добре прекъсни диетата  ще има и други лонувания  Simple Smile

Kакво е Мedal bal?
За ваш доълнителен стимул вижте какво намерих:


http://lechebnik.net/index.php?item_id=57

# 169
  • Мнения: 54
Здравейте ,от вчера съм на лунна диета и макар, че все още няма 15.34 часа се измерих сутринта и съм -1.300 кг.Успех на всички в лунееенето.

# 170
  • Мнения: 75
Здравейте и от мен
И аз съм все още на линия-държа се ,но до 16.00 как ще е незнам.
Сега ще напълня едно чайниче и дъъълго ще си го пия.
Успех на всички
Аз този месец зарибих и майка ми и сестра ми. bowuu

# 171
  • Мнения: 332
Момичета,чета и се усмихвам.Браво на волята на всички ни smile3501

аз обаче гладувам от понеделник вечерта и смятам на обяд да хапна супа. newsm78 проблем ли ще е?
моля ви пишете ми

# 172
  • Мнения: 5 001
Момичета,чета и се усмихвам.Браво на волята на всички ни smile3501

аз обаче гладувам от понеделник вечерта и смятам на обяд да хапна супа. newsm78 проблем ли ще е?
моля ви пишете ми
Аз смятам да си хапна след като свърши лунната фаза днес след обяд....И аз съм от понеделник,ама на обяд....Няма да мога да издържа до утре,пък дори и на плодове....

# 173
  • Мнения: 332
с 2 думи ме съветваш да изтрая до 15.34? newsm78 уф,иска ми се.
а до утре е пълен абсурд Sick

Последна редакция: ср, 23 яну 2008, 11:53 от mickymarij

# 174
  • Мнения: 697
Здравейте и от мен. Аз все още съм на чайчета и вода, но за съжаление не съм мръднала нито грам  newsm45 Почвам да се чудя за какво седя гладна.

# 175
  • Мнения: 231
Момичета Здравейте!
Аз се включвам чак сега, защото не знаех дали ще издържа Embarassed.От вчера от 2 часа лунувам, но ще се премеря чак довечера.
theNMaster, от три дни ли лунуваш? -2 килограма ми се струва страхотен резултат!
Аз лунувам от един месец, надявам се да сваля поне 5 кг за няколко месеца. Тези от вас с по-голям опит ще споделят ли за колко време средно се свалят 5кг?
Кураж, момичета!

# 176
  • София
  • Мнения: 1 950
Държа се още - наливам чайчета като за световно. Успех , момичета!

# 177
  • Мнения: 3 241
Здравейте и от мен!
Аз засега издържам, ще си лунувам до 15h, но към 15h мисля да ходя да плувам. Преди това ще изпия обаче един чай с лъжица мед за сили.
Вайлет, хапни поне малко мед, много бързо се връщат силите след него. А топлият душ също помага. Аз вчера преди да си легна го приложих, че не знам дали е внушение, ама и този и предния път почна да ми става много студено вечерта!

А за резултати ще докладвам утре сутрин Simple Smile
Айде момичета още малко остана!!!

# 178
  • Мнения: 546
Здравейте, момичета!
Аз устисках тая нощ. Все още не съм яла. Мисля да изкарам поне до утре сутрин. Браво на всички, които имат вече минусчета  Hug Аз за съжаление не съм от тях  Cry Но може пък утре да отчета някое
Хайде, време е за чайче

# 179
  • Мнения: 5 001

Хайде, време е за чайче
Хайде наздраве ....  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт