Бременна съм, а .....

  • 3 517
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 272
У всеки нас се крие един егоист,да..........., но тии знаеш как да посвириш на онази струна в душата на твоя мъж така че да поиска да стане татко за втори път. Може би самия той се е изплашил при мисълта за още отговорности, но ще му мине. Само не е подавай на моментното настроение. Действай хладнокръвно. Задръж си бебенцето, роди си го и си го гледай. 

Лека бременост и сладко , здраво бебче от мен и моите принцеси Heart Eyes !!!

# 16
  • Мнения: 418
Не знам какво да кажа.Как така ще ти каже мъжа ти, че ще правиш аборт.Да имаш детенце си е Божие чудо.Ние с мъжа ми какво да кажем,че засега дори едно не можем да си имаме и сме направо съсипани.Ако питаш мен радвай се за детенцето си и никакъв аборт, за да не съжаляваш после.Това си е убийство за Бога.


много правилно Peaceтова си е божа работа...честито и леко бременеене ти пожелавам Heart Eyesв никакъв случай да не го слушаш мъжа ти...

# 17
  • Мнения: 456
Да, наистина е прекрасно това , бременност, детенце, бебе, най-голямата радост, но аз само да питам - как така като не е планирано става това бебе?? Ами в 21 век сме все пак... Много се извинявам за отклонението, но това ми е много странно.

 Laughing Laughing Laughing

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 171
А може би съпругът ти се притеснява точно защото си имала проблемна първа бременност Rolling Eyes. Ако тогава е бил плътно до теб и е изживявал проблемите по-дълбоко е нормално да реагира така според мен. Поговорете си какво точно го тревожи, често мъжете крият истинските си притеснения зад глупави доводи  Peace.
Честито и от мен!

# 19
  • Мнения: 3 092
Честита бременност !
Аз не бих вземала толкова навътре думите на половинката ти .Имам си един у дома , който често пъти реагира доста неадекватно и често ме изкарва извън релси , а после му мине и все едно нищо никога не е ставало !
Мъже - вечно объркани от нещо ..... едни деца , на  който често пъти им е трудно да пораснат.
Горе главата , ей ! Случило ти се е най-хубавото нещо ! Grinning Мъжа ти ще го преодолее , ще видиш.Поговори си с него пак и ни пиши как сте . Hug 

# 20
но аз само да питам - как така като не е планирано става това бебе?? Ами в 21 век сме все пак...
Пръвия път забременях след две години опити и стимулации. Бяха ми казали, че е изключено да настъпи нова бременност без стимулация. Затова бях спокойна, вярвах на лекарите. Няма значение как е станало, приемам го като дар от Бога, радвам се много. Съпруга ми също се поокопити сякаш, ще свикне с мисълта явно. Ще му дам още малко време....

# 21
  • София
  • Мнения: 518
Успокой се мила,няма по хубаво от това да носиш живот в себе си.Знам че не е нормално да реагира така,но на него му е дошло като гръм от ясно небе,трябва му малко време докато го осъзнае,не взимай толкова навътре думите му,а на теб ти пожелавам една лека бременност и здраво и красиво бебче  bouquet

# 22
  • Мнения: 5 577
питам - как така като не е планирано става това бебе?? Ами в 21 век сме все пак... Много се извинявам за отклонението, но това ми е много странно.

 Laughing Laughing Laughing

 Laughing много алкохол, други "опияващи" неща + безумен, брутален секс, когато просто незнаеш кога трябва да спреш и така ... 

# 23
  • София
  • Мнения: 62 595
Да не мислиш, че нашите са били планирани? Беше си чист късмет. Ако трябваше да ги планирам, сигурно още щяхме да сме без деца, защото все нещо нямаше да ни достига.
Дори си позволявам да кажа, че точно непланираните деца са най-хубавия подарък за родителите, защото са изненада.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 967
Що за глупост, простотия и безчовечност е това! Shocked Потресена съм направо.
И аз съм потресена. Но все пак - честито!
Кажи му на мъжа ти, че това не е само едно
второ бебе, но и предизвикателство да бъде
купена по-едра кола, поне едно Рено Трафик
или Фолксваген Шаран. Няма ли да го амбицира?


ЧЕСТИТО И ОТ МЕН Simple Smile
Нека помисли и за Рено Еспейс Simple Smile

# 25
  • БГ
  • Мнения: 735
и аз бих се ядосала,още повече  че жената винаги очаква  реакция ,различна от тази която получава.честито от мен и лека бременност, не му се връзвай толкова а се радвай на бъдещото сладурче  bouquet

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
При нас беше обртното , когато разбрах, че съм бременна за 2-ри път. Аз исках да направя аборт, изобщо не се зарадвах като видях 2-те чертички. Мислех само за себе си, за фигурата си  Embarassed тамън се възстанових и айде на ново трябва да пълнея   Tired, тамън детето ми тръгна на градина и започнах нормален живот и айде пак у дома като затворник. Съпругът ми беше толкова щастлив, молеше ме и накрая оставих бебето.  Сега направо се удя на себе си как са ми минавали такива мисли  Grinning

# 27
  • Мнения: 143
Повечето мъже наистина реагират доста странно. Факт че са объркани, уплашени. Понякога се гневят, упрекват. ? Нужно му е време да  асимилира новината . Казвам го, защото съм го преживяла. Животът рядко протича по начин по който желаем, поднася доста изнедади, а тази е от най-приятните  Simple Smile Наслаждавай се на бременноста и се радвайте на бебенцето Simple Smile

# 28
  • Мнения: 606
Аз пък искам още едно дете! Заеми твърда позиция и той ще свикне. А като се роди детенце - ще го обикне. Поне разбра нещо за ценностната система на Мъжлето ти.

# 29
  • out of space
  • Мнения: 8 573
При нас беше обртното , когато разбрах, че съм бременна за 2-ри път. Аз исках да направя аборт, изобщо не се зарадвах като видях 2-те чертички. Мислех само за себе си, за фигурата си  Embarassed тамън се възстанових и айде на ново трябва да пълнея   Tired, тамън детето ми тръгна на градина и започнах нормален живот и айде пак у дома като затворник. Съпругът ми беше толкова щастлив, молеше ме и накрая оставих бебето.  Сега направо се удя на себе си как са ми минавали такива мисли  Grinning

Аналогична беше ситуацията и при мен.

Човек не трябва да отдава такова значение на първосигналната реакция. Просто остави човека да се осъзнае и ще видиш, че всичко ще бъде наред.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт