Кажете нещо повече за въвеждането на жълтъка ....

  • 1 433
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 701
Все още не съм дала макар педиатърката да ми каза преди месец още.Ще изчакам още малко... newsm78

# 16
  • Мнения: 887
Въведох жълтък в 6 месец по препоръка на педиатъра си и не съжалявам за това. Ако детето направи алергична реакция го спираш, но случаите на такава не са чак толкова много. За и против въвеждането на жилтък има много мнения -  като за всяко нещо - затова ти си реши. Аз лично съм за въвеждането на жълтък.

# 17
  • Мнения: 29
 Embarassed Hug BlushБлагодаря много на всички които ми отговориха по темата и най- вече на модератора vivi за изчерпателната информация.
За себе си лично май вече си изясних как ще започна и кога и се надявам да нямам проблеми , но със сигурност ще става бавно и внимателно и по малко.....
БЛАГОДАРЯ !  Hug

# 18
  • Мнения: 514
Педи каза от 8-9 месец

# 19
  • Мнения: 3 314
о6те не съм давалаа Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз дадох някъде около 7-ия месец. Захранва се много бавно и внимателно, започнах от една троха. Цял жълтък стигнахме след 10-ия месец.

# 21
  • Мнения: 2 908
Започнах на 6 месеца с малко от него.Като видях,че няма реакция, дадох 1/4.Цял жълтък дадох на 10 месеца.Педито ми каза на 6 месеца да почна,аз го направих и по други причини,за които сме спорили надълго и нашироко тук... Mr. GreenНе съжалявам.

# 22
  • Мнения: 31 206
Давам от средата на 9 ти месец. Бавно и внимателно. Сега вече по цял. Адела е изключително злояда. Просто не яде. Месо яде всеки ден, жълтък през ден. Хемоглобин 125. Дължи се само на месото и жълтъка. Радвам се, че дадох своевременно.

Общи условия

Активация на акаунт