simplyaven, аз харесвам най-вече италианския и донякъде френския рустик, изобщо по средиземноморската част, испански също. Тези неща, които си показала, ми идват малко встрани, особено леглото от необработени дърва, малко североамерикански ми действат....пък и пачуърка,.... аз по-скоро си представям бял лен, коноп, землисти тонове, ковано желязо, патинирани от времето предмети, камък, мебели с изтрита боя по ръбовете, такива неща.


започвам да си мисля, че имаш предвид средиземноморски стил в интериора, който така си се и казва, а не рустик  newsm78 една голяма част от снимките, които съм качила са от френски и испански сайтове, а не американски. между двата стила има допирни точки - някои от елементите, които съм показала по-горе (например керамиката, подовете, плочките за стена, паната от керамика, мивките, леглата със заоблена рамка), но все пак са различни  Peace ако искаш средиземноморски, тогава говорим за съвсем други акценти. защо не пуснеш снимки, които ти харесват и да сме на една вълна  Peace

п.п. бялото го има в средиземноморския предимно като перде или чаршаф с дантела най-често, но все пак има и много цвят, особено в Южна Франция е направо изобилие от цветове по дмаските, пердетата, различни форми и т.н. - пъстро  Simple Smile