Колко време ви трябва да се оправите

  • 4 299
  • 110
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 173
Ставам малко по-малко от час преди тръгване. Причината е, че преди да си сложа пудра, слагам крем, който чакам около 30 м ин да попие добре

# 16
# 17
  • Мнения: 957
Мен ми трябват около 15-30 мин. Не гледам ТВ...Не пия и кафе.. дрешките съм си ги наумила още преди да си легна вечерта...
просто обичам да си поспивам за сметка на други неща. За грим или в офиса в часа за цигарите...по простата причина че не пуша..или слагам спирала на някои червен светофар

# 18
  • Мнения: 1 282
Винаги ствам час по- рано преди да излезна от вкъщи. Дрехите са ми приготвени от вчерта, както и всичко, което ми е нужно.Минавам през банята и всички процедури ,гримирам се, обличам се, пия кафе, гледам ТВ- времето ми стига. Предпочитам да стана час по-рано за всеки случай, че току-виж спиралата ми се размазала и.... ooooh!
Когато се глася за дискотеки, вечеря, заведение мога и 2 часа да се контя. Зависи какъв е случая.  Crazy

# 19
  • София
  • Мнения: 228
Много. Мъжът ми горкия все си е изчакващ и нервно потропващ с крак до вратата, а аз се щурам като муха без глава и то без цел и посока!  Joy Сутрин пък ако стана рано... нямам думи.Улавяла съм се да си стоя под душа ей така и нищо да не правя...направо си доспивам права там, а времето летииии  Laughing Добре че гримът ми се ограничава до спирала и гланц, че иначе просто нямаше да има смисъл да лягам...  doh

# 20
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Мога да се оправя за 10-15 мин , ако бързам , но принципно 45 мин до 1ч. се туткам...

# 21
  • София
  • Мнения: 39 771
Аз съм от бавните. По принцип мога много бъзро, но обикновено час не ми мърда. И ако сме тръгнали да излизаме с мъж ми и детето... мъж ми се е облякъл и оправил за отрицателно време, седи нервно, потропва с крак и само подканя.

# 22
  • Мнения: 1 800
След като се роди детето по 20-25 минути (душ, мазила, коса, грим). Преди това най- бързо за 45мин., стигала съм и до 1.5 часа в зависимост колко време имам.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 789
На мен 30 минутки са ми достатъчни за един освежителен душ, грим, прическа и обличане! Но ако разполагам с повече време- и екстрите стават повече! Peace

# 24
  • Мнения: 1 027
Ех, че болна тема  ooooh! приготвям си дрехите, с които ще излизам от вечерта, иначе стоя много време пред гардероба сутрин в чудене какво да облека и буквално и аз си доспивам пред него. Обикновено към 30-40 минути.

# 25
  • Мнения: 727
Ех, че болна тема  ooooh! приготвям си дрехите, с които ще излизам от вечерта, иначе стоя много време пред гардероба сутрин в чудене какво да облека и буквално и аз си доспивам пред него. Обикновено към 30-40 минути.
и аз така,но въпреки приготвените дрехи...ми се случва да сменя или панталона,или блузката...като се замисля 15мин ми е грим,коса и измиването...а обличането ми е по-дълго

# 26
  • Мнения: 4 187
Не повече от 30 минути, често включват и обличане на детето !

# 27
  • Мнения: 3 372
Дрехите си приготвям от вечерта. Ставам в 6.30 и в 6.50 съм излязла, значи 20 мин Peace Предпочитам да спя, отколкото да се мотам Peace И само да вметна, че се гримирам всеки ден, експидитивно Peace

# 28
  • Мнения: 7 186
Мога за 10 мин, мога и за 2 ч.

И аз така Peace
Обикновено ако не си давам зор се оправям за около 20- 30 мин.

# 29
  • Мнения: 660
Бързото ми оправяне е 25 мин,бавното 1 час.Обикновенно,когато съм на работа ставам час и половина по-рано,защото вземам душ,мия коса,после пия кафе,удрям една цигара,гримирам се  за 15 мин и заминавам.Най много се мотам,докато пия кафето с цигарката и гледам сутришния блок.. Blush

Общи условия

Активация на акаунт