Мами бърборани, радват се на САМОКОВчета засмяни!

  • 5 791
  • 302
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5
Момичета събираме се пред Гранд пък ще решим на място там ли ще е или другаде! Централ беше добра идея но в неделя не работи! А в колко часа? Аз малчо няма да го взимам, а и той заспива в 2!

# 76
  • Мнения: 5
 Laughing Ви май пишеме по едно и също време! ОК става и така! Ти сигурна ли си че пристигаш? Аз ще се разбера с Ани!

# 77
  • Мнения: 228
Хайде Дани,разбирай се,на линия съм:)
А за Саното,аз съм доволна,но май скоро няма да бъда,започваме да се храним ,а май петната не му се отдават,та си бях набелязала Персил сензитив,а и Мимито ме донави Hug

# 78
  • Мнения: 307
 Мими, аз също харесах повече памперсите с ластиците и новите картинки, но сега пак съм купила от старите. Изхвърлих стария пакет, та не мога да открия разликите. Би трябвало да има обозначение. Тези с ластиците били с 2 бройки по-малко от другите, ако това може да служи като ориентир. Иначе в магазините се продават и двата вида паралелно.

# 79
  • Мнения: 5
кажете ми час, че аз съм си лека вейка! Ани ти с кола ли си или да дойда да те взема!

# 80
  • Мнения: 5
Аз чета за раждания в Токуда, Шейново и Майчин дом! Нещо мажо пак почва да ме човка! Не ми се планува нищо докато не видя колко ще сме големи и как сме легнали!? Разкажете ми вие къде сте раждали

# 81
  • Мнения: 228
Даниелке с кола съм,а може и мъжлето да ме докара.Ще реша утре.Ако искаш може и аз да те взема:)
Ели,май си права и аз съм виждала 98 и 96 броя(за Памперс 3 говоря)

# 82
  • Мнения: 79
Диди аз раждах в МД мн съм доволна.Ако имаш въпроси за МД питай ме.

# 83
  • Мнения: 307
 Другият път като купувам памперси ще гледам обозначенията, няма начин да не е отбелязано.
За бройката е само предположение, но не съм сигурна.
 Диди, моите сметки за раждане излязоха криви. Имах направление за "Майчин дом", бях стегнала багажа.  Докторът ме прегледа, обеща ми, че по празниците няма да родя и след това 10 дни преди термина трябваше да постъпя в болницата и да чакам. Обаче Мария реши да се появи 14 дни преди термина. През нощта ми изтекоха водите и се озовах в самоковската болница.
Родих нормално. Чувствах се като Vip персона, бях приятно изненадана от обстановката (сама в стая с баня и телевизор), отношението на персонала. Определено не съжалявам, че нещата се стекоха така.

# 84
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Утре в  13.30ч
Аз си раждах нормално в Пз, много съм доволна и другия път пак ще е така Laughing

# 85
  • Мнения: 79
Vi,как да си намеря албума?

# 86
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Поли влез през "Вход" с име и парола излизат албумите

# 87
zdraveite mami barborani ot samokov

# 88
# 89
dosta zor vidqh ,dokato se nau4a ka stava pisaneto tu. blagodarq na.....

Общи условия

Активация на акаунт