Хотелче с басейнче?

  • 2 891
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 191
От София. Понеже няма да сме с колата какъв транспорт можем да ползваме?

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
От София. Понеже няма да сме с колата какъв транспорт можем да ползваме?

Ами привери на Централна Автогара. Не може да няма дир. автобус до там.

# 17
  • Мнения: 3 423
Препоръчвам - х-л Аугуста-Хисаря/28о/ и оздравителния комплекс в Павел баня/31о/. И на двете места сме били и сме доволни. Sunglasses
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=212820

снимките на басейна с пързалката, от Аугуста ли са?
Да, от там са снимките.
Препоръчвам хотела. Има и чудесно басейнче за малките деца:-) Винаги , когато съм ходила е било много чисто.
А каква е температурата на помещението с басейна и имали студени преходи ,докато си стигнеш до стаята newsm78
Все му се каня на Хисар и все сменям с друга дестинация Crazy

# 18
  • Мнения: 187
А каква е температурата на помещението с басейна и имали студени преходи ,докато си стигнеш до стаята newsm78
Все му се каня на Хисар и все сменям с друга дестинация Crazy
Пише 26о на въздуха и е някъде там. С асансьора се стига до етажа на басейна. Там в съблекалните има сешоар за косата - много удобно! Sunglasses
Забравих - на рецепцията може да си вземете халати срещу малко заплащане за времето на престоя в хотела.

# 19
  • Мнения: 3 423
А каква е температурата на помещението с басейна и имали студени преходи ,докато си стигнеш до стаята newsm78
Все му се каня на Хисар и все сменям с друга дестинация Crazy
Пише 26о на въздуха и е някъде там. С асансьора се стига до етажа на басейна. Там в съблекалните има сешоар за косата - много удобно! Sunglasses
Забравих - на рецепцията може да си вземете халати срещу малко заплащане за времето на престоя в хотела.
много мерси  bouquet  bouquet,значи навсякъде е топло и няма риск да се простуди детенце

# 20
  • Мнения: 3 153
И аз съм за Хисар, любимо място ми е!! За Гергьовден мислим да пробваме даже един нов хотел там, живот и здраве, после ще разправя и за него. Аз имам опит иначе само в Аугуста и Хисар.

# 21
  • Мнения: 13 191
Препоръчвам Велинград. Разкошотия, чист въздух , спокойствие. В хотел "Велина" има голям закрит минерален басейн. Hug Имаи джакузи, парна баня , сауна. Чистичко и уютно. Вътре топло, плуваш си и гледаш боровете през големи стъклени прозорци. Бях да за 3 дена , супер релаксирах. Ех, спомени... Sad
А скоро ли ходи във Велинград? Дали басейна е с топла вода, подходяща за децата? Двоумим се между него и Хисаря.

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
papi6, в х-л Олимп във Велинград е топло и басейна е над 29-30 градуса. Дават и хавлии.
А в момента наши приятели са в Аугуста. Ако ги видя, че ти кажа впечатленията им.

# 23
  • Мнения: 3 641
Препоръчвам Велинград. Разкошотия, чист въздух , спокойствие. В хотел "Велина" има голям закрит минерален басейн. Hug Имаи джакузи, парна баня , сауна. Чистичко и уютно. Вътре топло, плуваш си и гледаш боровете през големи стъклени прозорци. Бях да за 3 дена , супер релаксирах. Ех, спомени... Sad
А скоро ли ходи във Велинград? Дали басейна е с топла вода, подходяща за децата? Двоумим се между него и Хисаря.
Мила, ходих края на декември. Водата е около 30 градуса, перфектна е за деца. и в момента е така Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 1 010
За съжаление и двете места, които ще предложа не са удобни за обществен транспорт (т.е. не са близо до големите населени места).
Едното е хотел Дива 3*, Чифлик, Троянско (стая 60-80лв.)  http://www.troyan-bg.com/page.php?page=diva - за студено време е подходящ само за възрастни, тъй като басейнът е голям и горещ (36-37 градуса), но е външен.
Другото е Спа клуб Бор във Велинград 4* (стая 115 лв. на рецепция, с пакет и през туроператор е с 10-20% по-евтино) http://spaclubbor.com/index.php - голям вътрешен басейн с температура около 30 градуса, топло е навсякъде в хотела, има горещо джакузи до басейна, спа центърът е приятен, музиката е отпускаща.
И двата хотела имат предимството, че са откъснати от шумотевицата.

# 25
  • Мнения: 217
Хотел Елбрус Велинград,мисля,че ще спестиш и от бюджета.Пакетна цена за 3 нощувки със закуски и ползване на басейн е 137лв.Събота има и оркерстър в ресторанта.Чисто и уютно.Приятели ходиха и са доволни.Ние мислим да отскочим в началото на февруари. Mr. Green

# 26
  • София
  • Мнения: 6 561
Хотел Елбрус Велинград,мисля,че ще спестиш и от бюджета.Пакетна цена за 3 нощувки със закуски и ползване на басейн е 137лв.Събота има и оркерстър в ресторанта.Чисто и уютно.Приятели ходиха и са доволни.Ние мислим да отскочим в началото на февруари. Mr. Green
съветмеч те да размислиш още малко. спестените пари може да ти провалят почивката

# 27
  • Мнения: 690
Аз открих варианта за нас:

Интерхотел Сандански - вярно, че е гигант, но има басейн, спа, детски кът. Града е средно голям, има къде да се разходиш, парка е прекрасен, а до там е 160 км (само 30 повече от Велинград). от познати пробвали и двата града знам, че Сандански е по-добрият избор за дете, още повече, че въздуха е чист, а времето по-топличко. Пакетна цена за 5 нощувки е 225лв/човек.

Общи условия

Активация на акаунт