ПЛЕВЕН в края на януари

  • 13 546
  • 283
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 5 026
Та за срещата да питам - кой ден ще я правим? Къщата ли остава като отправна точка  Rolling Eyes

# 211
  • София
  • Мнения: 9 888
Та за срещата да питам - кой ден ще я правим? Къщата ли остава като отправна точка  Rolling Eyes
И аз,и аз искам да питам същото Laughing.Щом някои не могат през седмицата-дайте петък да е.Ако е в Къщата-мога да отида и да запазя места като се уточним.

# 212
  • Мнения: 5 026
Мацки, някоя от вас ще пуска ли пак поръчка в Ла редут-а?

# 213
  • Мнения: 1 196
Аз може би във вторник  Peace

# 214
  • Мнения: 5 026
Аз може би във вторник  Peace
Чудесно! Ако ме искаш пак за другарче, още довечера ще ти висна на Скайп-а  Grinning

# 215
  • Мнения: 1 196
Няма проблем, пиши   Peace

# 216
  • Мнения: 5 026
 Сега ще ви разказвам смешка  Wink
 Обажда ми се Анатоли (той е в командировка днес) и ми казва,че издирвал адреса на някаква жена. Спрял с колата , да пита 2 циганчета, къде се намира адреса и понеже е с блутут на ухото,едното казало на другото:"Робот е,като ти казвам!"  Joy Оооох, как съм се смяла сама  Joy

# 217
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Сега ще ви разказвам смешка  Wink
 Обажда ми се Анатоли (той е в командировка днес) и ми казва,че издирвал адреса на някаква жена. Спрял с колата , да пита 2 циганчета, къде се намира адреса и понеже е с блутут на ухото,едното казало на другото:"Робот е,като ти казвам!"  Joy Оооох, как съм се смяла сама  Joy
hahaha Joy hahaha

# 218
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
"Робот е,като ти казвам!" 
rotfImbo

# 219
  • Мнения: 1 955
Ние се завърнахме. Няма пневмония Миташки, но все пак ще пие АБ, че пък гърлото му е много червено. Зинат.
Пък в поликлиниката няма рентгенолог, добре, че не ми трябваше  Laughing . Ходел за по малко сутрин и по малко следобяд  Thinking А в момента толкова много работа имат в рентгена. Странно нещо...

Робот е Анатоли, как ще не е. Атракция му е правила настройките  Mr. Green

# 220
  • София
  • Мнения: 9 888
Дикси,ще се оправи Митко,спокойно! PeaceВ крайна сметка грип ли е?
Атракция,поздрави на Робокоп. Laughing

# 221
  • Мнения: 5 026
Дикси, радвам се,че не е пневмония. Предложенията за всички треви, дюли....важи  Hug

# 222
  • Мнения: 872
Пък в поликлиниката няма рентгенолог, добре, че не ми трябваше  Laughing .
Е,това е да можеш да си вършиш сам работата  Laughing  Добре,че няма пневмония Миташки  Simple Smile
Ами, казвайте една дата за срещата.А къде се намира тази Къща?

# 223
  • Мнения: 288
Пък в поликлиниката няма рентгенолог, добре, че не ми трябваше  Laughing .
Е,това е да можеш да си вършиш сам работата  Laughing  Добре,че няма пневмония Миташки  Simple Smile
Ами, казвайте една дата за срещата.А къде се намира тази Къща?

На "Мара Денчева" зад Китайската стена, до автомивка Ф1

# 224
  • Мнения: 22 502
Аз също ще пускам поръчка от ларедут сигурно утре, или други ден.

Общи условия

Активация на акаунт