Отново въпрос за солариум...

  • 17 276
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 278
там веднага ще ти обеснят и ще те насочат към правилния солариум!!! и ползваи мазила за лице и тяло-задължително
ЗАщо е задължително?
Аз никога не съм ползвала... Rolling Eyes

Исайкова не се зачервяваш от солариума като ползваш крем за лице и тяло и предпазваш кожата си. Пробвала съм със и без и мисля че с крем тена става по хубав   Peace
 Peace Peace Peace

# 16
  • Мнения: 18 542
Аз съм много бяла и миналото лято започнах веднъж седмично с 4 мин, поле постепено увеличих на 7 мин, но не исках да ставам много черна. Най-добре започни максимум 2 пъти седмично по 4-5 мин и постепено увеличи времето до 7 примерно. Аз така бих направила.
Всеки ден абсурд!

# 17
  • София
  • Мнения: 4 966
Аха.Мерси.
Аз никога не съм се зачервявала.
Мен ме е страх от тези кремчета да не стана на петна,защото все пак на гърба няма да успея да ги нанеса,и сигурно и по тялото няма да е навсякъде равномерно.А ако мазилото привлича повече /което сигурно е така/,би трябвало там д а почернея повече,нали? newsm78
И така гърба ми ще остане по-светъл...

Нали е така?

# 18
  • Мнения: 7 186
Никога не ми се е случвало да стана на петна, хем съм ползвала и мазила с бронзант.
Но има лосиони, които са само предпазващи и овлажняващи кожата, без да влияят върху интензитета на почерняване, може да вземеш нещо такова.
Определено си е хубаво да се ползва козметика и в солариума, както и на плажа Peace

# 19
  • Мнения: 288
След 4-тото ми посещение в солариум, кожата около деколтето ми започна да ме сърби страшно много в продължение на една седмица и след това се обели все едно съм се пекла на плаж. Добре, че беше преди 2 години  #Cussing out

# 20
  • Мнения: 71
Wyv vseki solarium ima tabli4ka sys min za prestoj po sedmici i tipa koja.
Moqta koja syshto e bqla. Trygvam prez mart, za da imam ten do lqtoto. hodq naj - napred prez 3 dena po 3 ili 5 min i sled tova po 8 min. edin pyt sedmichno, sled tova po 10 min edin pyt sedmicho, i ako ve4e si dosta pochernqla mojesh i na 15 da se probvash, no tova savisi ot solariuma. Az hoda na turbo solarium

# 21
  • Мнения: 1 798
Колко теми за солариуми се изнизаха...
Аз съм страшно бяла, почнах с 4 мин,  после 5,5, 7,7, 8,8, 10...И сега един път седмично за по 15 мин.Ходя на турбо солар-най-силния е, така че всяка минута е от значение.
И много ясно, че прекаленото е вредно, но  умеренето печене в такъв ми помогна  за уртикариите, пъпките и чувствителната кожа.
В този, в които  ходя има и много посещения от хора с псориазис.

# 22
  • Мнения: 59
аз миналата година ходих на солариум за 3 седмици бях с хубав тен, но после много барзо се обелих и си бях пак беличка, може би е трябвало да не ходя през ден или и аз незнам. иначе се мазах доста с кремчета за да не ми е толкова суха кожата ама уви....

# 23
  • Мнения: 274
Малко безсмислен въпрос, но все пак да попитам по време на бременост вреден ли е солариума? Аз съм в 5 месец, а така избелях и много ми се иска да направя малко тен   Thinking но ме е страх. Някой има ли опит с това? Би ли бил вреден за бебето или само за кожата? Аз 5 мин макс бих пробвала най много. 

# 24
  • Мнения: 1 540
Малко безсмислен въпрос, но все пак да попитам по време на бременост вреден ли е солариума? Аз съм в 5 месец, а така избелях и много ми се иска да направя малко тен   Thinking но ме е страх. Някой има ли опит с това? Би ли бил вреден за бебето или само за кожата? Аз 5 мин макс бих пробвала най много. 

Недей, моля те! Разбира се, че е противопоказно. Дори отричат и по време на кърмене да се посещава солариум.

# 25
  • Мнения: 757
категорично по време на бременност не може да се ходи на солариум,та нали се загряваш.
аз съм много бяла но не изгарям влизам в солариума за по 15-20 мин. и нищо ми няма ставам много черна като си ходя често,през 2 дни.но се мажа с козметиката за солариум задължително.

# 26
  • Мнения: 1 540
категорично по време на бременност не може да се ходи на солариум,та нали се загряваш.
аз съм много бяла но не изгарям влизам в солариума за по 15-20 мин. и нищо ми няма ставам много черна като си ходя често,през 2 дни.но се мажа с козметиката за солариум задължително.

Не само това, нали затова се слагат предпазни очила - защото светлината е непоносима за окото. Представи си на това бебче какво ще му е да му свети така...

# 27
  • Мнения: 1 322
А някой правил ли си е т.нар "тропически тен"? Моля за мнения?

Общи условия

Активация на акаунт