Какво правите с шишетата и бибероните....

  • 1 887
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 210
И аз така,шишетата съм ги прибрала,ползвам едното за водичка,защото още не сме се научили да пием от чашка..Бибероните ги изхвърлям.Имах също и 3-4 залъгалки,който също изхвърлих,защото Поли не ги ползва.

# 16
  • Мнения: 1 371
Всичко прибрах още откакто стана на шест месеца, но с цел ако не свикне с чашата с другия накрайник, магическия,  да изкарам пак едно от шишетата с биберони. Той си свикна и сега ме подсещате да ги изхвърля.

# 17
  • Мнения: 745
биберони,залагалки изхвърлям след 2 месеца употреба и купувам нови.шишетата също смятам да изхвърля скоро,защото са пластмасови.

# 18
  • Мнения: X
Хвърлих ги.

# 19
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не бих ги запазила Naughty

# 20
  • София
  • Мнения: 4 588


 Изхвърлиих ги!

 Адски нехигиенично ми се вижда да се пази шише за друго дете.

 Peace

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Ето сега за третото съм купила всичко ново и шишета и залъгалки.Въпреки разликата от 2 г. м/у второто и третото.Не са чак толкова скъпи,че да ги пазя.
По-добре ги хвърли.
Абе хора аз колко много шишета изхабих с второто,как при вас оцеляват?Пък и май бебока твоя още е малък не бързай да ги хвърляш,защото сега ще започне едно хвърляне и като нищо може да се пукне някое.И да ти потрябва от другите. Peace

Последна редакция: сб, 19 яну 2008, 17:16 от kloie

# 22
  • София
  • Мнения: 1 524
Бих запазила само стъклени шишета - другите на боклука, а биберони и залъгалки сменям на 3месеца(силиконови).

# 23
  • Мнения: 134
Ако шишето струва 100лв броиката си струва да го пазиш при положение че са по 5-6 лв....... newsm78 newsm78 newsm78
Още повече че са от пластмаса .........всички микроби , това не се мие
Аз за Сашко съм си купувала всеки месец ново шише , никаква стерилизация не е в състояние да измие тварите дето се събират отдоло

# 24
  • Мнения: 3 314
6те си ги запазя за спомен  Hug 

# 25
  • Мнения: 2 005
Просто не могат да се запазят , хвърлям - жал ми беше , но за друго нови  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 663
оставих ги на малката да си играе и сега храни куклите Joy

# 27
  • София
  • Мнения: 6 011
Всичко се изхвърля. Ако живот и здраве имаме второ дете не бих го хранила с тези шишета, ще му купя нови.

# 28
  • Мнения: 4 401
Кърмя вече 9-ти месец малката вече яде с лъжица и пие от чаша ,а като се сетя колко шишета съм купила  ooooh! и стерилизатор ....стоят нови в шкафа и ми напомнят да не купувам нещо дето не ми е нужно В МОМЕНТА!

# 29
  • Мнения: 872
оставих ги на малката да си играе и сега храни куклите Joy
Сигурно и аз така ще направя. Или - на боклука за рециклиране.

Общи условия

Активация на акаунт