Крайна ли съм?

  • 2 951
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 651
Гнева към гаджето имах предвид.
А за мен не си права, мисля че го казах.

# 16
Добре,съгласна съм,извинявай,но ми обясни защо не съм права?Моля!

# 17
  • Мнения: 3 423
Ох защо бе??? Liska,м/у другото държа много на твоето мнение,крайна си и хаплива,но винаги много истинска и обективна,не е пързалка,дай мнение,моля!!!!
Е, кво мнение искаш? Като изключим това,
за което написах, другото си е нормално.
И стига си повтаряла, че не искаш да те съдим.
Никой няма да те съди. Освен някой и друг мод,
като ти види айпито. Дано да си пуснала това
от друг компютър, а не от този, на който си се
регистрирала. Щото всичките ни приказки ще
идат на вятъра. Кажи сега, кво точно искаш от нас?

Да. Детински реагираш. Човекът явно знае да си трайка.
Това, че е казал, че има гадже, нищо не значи. Откъде пък
тази, дето е питала, би се досетила, че става дума за тебе.
Като нищо човекът е визирал мен. Или Как Сийка. Или Флор.
Стегни се малко. И пак подесетвам. Никой не те съди, кефиш.

# 18
  • Мнения: 3 092
Кой философства бе , жена ! Я се стегни малко - какво си се развикала тук . Twisted Evil
Дали ще се пълни или не темата със зверещи се човечета си е наше право .Ами такава ти е темата да му се не види.
Я вземи се логни и после ми разправяй какъв ти е проблемът ... що не се логнеш , де ?
Какво мнение искаш да ти дам - или си го отблъснала вече държейки се истерично или не си , защото той е решил че може да преглътне държанието ти .
Какво очакваш да ти кажем ние тук и сега ....от къде да знам си ли не си ли ????????????????? #Crazy

# 19
  • София
  • Мнения: 17 285
Виж какво, истинския проблем не е какво как и защо е казал, а че ти не можеш да се решиш да кажеш на мъжа си край.
Що за глупости и детинщини????
Решили сте, че връзката ви е сериозна, каните се да живеете заедно, ти какво точно чакаш, че не се разделяш с мъжа си????

# 20
  • Мнения: 474
Зряла жена си / с 20 год. брак не може да си под 40 год. предполагам/, въртиш любовник, дори планираш общо бъдеще с него, явно си ужасно добра актриса и успяваш да прикриваш всичко. Какво ти пука, ако хората нещо надушат и се разприказват. Отричаш до дупка, разиграваш сцени и им затваряш устите. Ти изискваш от любовника си максимална степен на дискретност, но винаги трябва да си готова, какво ще направиш, ако работата се издъни. Риск винаги има и ти си го поела още като си започнала връзката.
А това, че ще го зарежеш, ако издъни нещо човека- що? От 2 стола, та на земята! А той е и влюбен и искаш да живееш с него... Къде после ще търсиш следващия... Я си помисли напуска ли ти се мъжа ти или просто ти е гот с любовник и мъж и много се страхуваш да не разтури набързо таз хубавиня? Или ако мъж ти разбере ще те лиши от милиони, които иначе ще гушнеш при развод? За такова нещо си струва да трепериш!

# 21
# 22
  • Мнения: 4 651
Добре,съгласна съм,извинявай,но ми обясни защо не съм права?Моля!

Ами не си защото: нищо фатално не е станало и уговорката ви не мисля, че е нарушена. Колкото и да е дискретен твоя човек, светът е толкова малък, че колкото повече време минава, толкова вероятността някой да научи се увеличава. Та вземай си решенията по-бързо както казах.

# 23
Това защо съм все още в тази ситуациа ...за сега така,после ще видим!

Благодаря ви!Наистина!!!Приемам ,че постъпвам детински,явно наистина има нещо в цялата картинка,което ме изнервя и си го изкарвам уж без причина и май сте прави,че виновна не е снощната случка,а положението,в което съм се поставила и докато не го оправя,няма да се оправя и ще изкрейзвам!!!

# 24
Ама пуст живот,какво ли не ти поднася ooooh!

# 25
  • Мнения: 3 423
Лъжеш, бе, маце! Спри да пишеш
толкова, че яко се увътряш, честно.

# 26
  • Мнения: 95
Това защо съм все още в тази ситуациа ...за сега така,после ще видим!

Благодаря ви!Наистина!!!Приемам ,че постъпвам детински,явно наистина има нещо в цялата картинка,което ме изнервя и си го изкарвам уж без причина и май сте прави,че виновна не е снощната случка,а положението,в което съм се поставила и докато не го оправя,няма да се оправя и ще изкрейзвам!!!

Така е, мила!!! Само гледай колкото може по - малко хора да нараниш около себе си, защото очевидното е, че не знаеш кво правиш Peace

# 27
  • Мнения: 3 092
и си го изкарвам уж без причина и май сте прави,че виновна не е снощната случка,а положението,в което съм се поставила и докато не го оправя,няма да се оправя и ще изкрейзвам!!!
по-объркан пост не бях чела ...  #Crazy
Изтреще!

# 28
  • Мнения: 983
Лъжеш, бе, маце! Спри да пишеш
толкова, че яко се увътряш, честно.


Абе много сте ми интересни с тези разузнавания. Ако имате мнение пишете, ако мислите, че някой се еб... давайте към следващата тема. И аз не мога да се сетя, за какво ще му е на човек да си губи времето, измисляйки някакви историйки.

А най-много ме дразни, когато хората четът и нищо не пишат, докато някой по-смел се изкаже оплюващо и всички овце след него блеят.

# 29
  • Мнения: 3 092
Кой се е изказал оплюващо и кой са овцете ?
Може ли да не даваш такива класификации на хората .
И твоето мнение като гледам не е по темата .
Даже си е чисто заяждане .
Нали всеки е свободен да напише това , което иска .
Какъв е проблема . Tired

Общи условия

Активация на акаунт