Гранулирани първи бисквити - Плазмон

  • 3 607
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 721
Аз не мисля даго давам в млякото,но си помислих че ще запуши  bowuu

# 16
  • Мнения: 724
Аз мисля че е още рано.Аз ги давам от седмица в млякото и много и харесват но е захранена от три месеца.

# 17
  • Мнения: 159
Здравей,
и аз бих те посъветвала да изчакаш още месец и половина, да захраниш с каша и да даваш на детето си каша, а не бисквити (със захар). По - полезно ми се вижда. Ако искаш инстантна (по - бързо и лесно) или домашно приготвена (по - полезно). И аз мисля, че сте още малки и няма защо да се притесняваш, че се събуждате още през нощта. Значи детето има нужда. Ние напоследък започнахме да спим повече, иначе се будеше по един -  два пъти на нощ. Примирих се с нощтото ставане и ми стана по - леко на душата  Simple SmileЗнам, че трябва да стана и толкова. Не е приятно  bouquet амаааа нали сме мами. Hug

# 18
  • Мнения: 4 784
Всяко дете отказва по-различно време нощното хранене и не бива да се търси за цел отказването му. Щом ядат, значи растат и имат нужда от това.
Аз бих се радвала детето ми да яде и не бих искала да го отучвам, още повече, щом пие мляко  Simple Smile
Ти ще си решиш, пробвай, щом ти тежи ставането  Hug

Наистина са много сладки, но въпреки това ние ги хапнахме, само че не като добавка във вечерното ядене, а към следобедното примерно и то не с цел да го засищам, защото не се получи никакво засищане. Добавеното количество зависи и от мл мляко, в които го добавяш. Няма строго определена доза. Пробвах няколко пъти във вечерното хранене да му ги добавя, но той продължи да си се събужда през нощта за хранене, че и по-рано от обикновеното. Подкрепям казаното от Блонди. Синът ми също все още понякога се буди за мляко и не се мъча да го отказвам, не ме мързи да ставам, даже вече го правя в съня си, а и като му дам шишето, той сам си го пие. Когато иска ще му давам, защото за мен това е признак, че детето ми расте и с удоволствие продължава да си пие АМ.

# 19
  • Мнения: 357
По принцип можеш вече, да. Един съвет, ако позволиш - по-добре недей, адски са сладки и според мен - ненужни в менюто на бебето.  Simple Smile
По-добре му добавяй оризова каша. Аз му бях взела когато беше на около годинка и ги изхвърлих, въпреки солената им цена  Crazy


Много благодаря за съвета. Аз искам да му давам защото не можем да откажем нощното хранене и се събужда към 1-2 ч. и иска да яде и после вече в 4-5 ч., идеята ми е евентуално да пропуска това в 1-2 ч. Вечерното хранене ни е в 20 ч.

ние захранихме точно защото започна така нощем да яде, но пак си продължи да се събужда - чак от вчера като минахме на пюрета поспа и пропусна в 2 часа през нощта храненето #Crazy тъй че едва ли ще се решат така нещата ... на моя приятелка бебата като започна да ги яде преди захранването, понеже те са сладки, сега безвкусните пюрета от зеленчуци им се мръщи ... но отново и това е индивидуално Simple Smile

# 20
  • Мнения: 27 524
А каква е разликата мезду Плазмон и други бисквити - например "Закуска"?

Липса на глутен, на яйца и прясно мляко. Малко захар. Добавки на витамини и желязо. Идеални са Закуска за малки деца. За бебета - крайно неподходящи.  Simple Smile

# 21
  • Някъде в мечтите си
  • Мнения: 411
Бисквити "Закуска" имат глутен/пшенично брашно/ и са със сухо мляко.А също и нямат добавени витамини и желязо.Но мисля,че са едни от най-щадящите бисквити откъм захар и Е-та.

# 22
  • Мнения: 9 973
а Чичибебе(от 4мес.) има и бананови? newsm78

# 23
  • София
  • Мнения: 5 721
Има,да но са глутенови!

# 24
  • Мнения: 545
Според мен е малко детето за такива бисквити - идеята на Блонди с оризовата каша е по-добра. А колкото до нощното хранене - Ева още яде към 4-5 ч., вече съм се примирила, надявам се да не яде така до 6 г.  Crazy

# 25
  • Мнения: 173
Купих една кутия от тези бисквити - опитах ги  - ами те са адски сладки.И все пак -сложих две мерит лъжички в млякото и запушиха биберона.Явно не се разтвориха добре.Направих ново мляко,по-топло,защото си помислих,че за да се разтворят добре,млякото тр да е по-топло.Но уви,същото.Е,хърлих ги!

Общи условия

Активация на акаунт