Великобритания - тема 13, нe-фаталнa

  • 17 019
  • 294
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 823
Привет Simple Smile

Тъкмо си мислех, че вече пролетта дойде, а то днес едно мрачно, мъгловито и дъждовно  Confused И си мислехме извън града да ходим на поляна някъде, но ако е такова, едва ли...

eya, ще си намериш рано или късно познати, с които ще имате сходни интереси и тогава ще ти стане по-лесно и ще заобичаш и този град  Hug Аз имах щастието да се запозная със стахотни хора в Лондон. Сигурна съм, че и ти ще намериш своите приятели Hug

Аксел, и аз бях останала с впечатление, че за английски паспорт ти трябват снимките и затова си мълча, че не мога кажа нищо по въпроса. Предвид обаче, че не са за това снимките, ще кажа, че и ние пътувахме първия път с пасаван. Изкарахме паспорта и всичко останало на място в БГ.

# 271
  • Мнения: 153
Добро утро от мен, все още "бремок" както ме нарича мъжа ми Laughing
През почивните дни такова ходене му ударих, но и грам контракция нямах. Миналата седмица с толкова много контракции, викам си няма да изкарам дълго, но всичко ми мина и сега съм като в 5 месец. Единствената промяна е че корема ми се смъкна доста, човечето натиска пъпа и имам чувство че се мъчи от там да излезе, въпреки че аз се опитвам от сега да му показвам "верния път в живота" Peace
Ами това е от мен, стискайте ми още малко палци, моля.   bouquet
Makeda къде я видя тази мъгла? Или аз съм я проспала или по нашите ширини не е дошла.

# 272
  • Мнения: 823
trollipen, ако е слънчево при вас, пожелавам такова да си остане Simple Smile Тук, на Гринуич, е паднала мъглата. Сутринта като водих зверчето на градина беше по-гъстна, но и сега има (специално погледнах през прозореца, за да се уверя, че не съм си въобразила  Joy).

Стискам ти палци за раждането. Всъщност кога е термина? Може би си писала, но явно съм пропуснала  Blush

поправка: пекна слънчицееее  Hug Grinning

Последна редакция: пн, 11 фев 2008, 13:53 от Makeda

# 273
  • Мнения: 948
два бързи въпроса:
- който е вадил пасаван за дете в консулството: за колко време става? Пратих им имейл, който се върна - и телефони не вдигат. Интересува ме дали ще стане в един ден на място, или ще го чакаме по пощата?

- някой има ли количка Micralite Fastfold?

# 274
  • Мнения: 823
Мишолина, за Тео съм вадила пасаван в консулството. Паметта ми е изветряла  Embarassed и да ти кажа хич не помня за колко време стана готов. Сигурна съм, че беше за не повече от седмица или няколко дни, но колко точно  Embarassed Поне помня, че не е нужно да го чакате по пощата, а разбирате датата, на която е готов и си го взимате от там. Съжалявам, че не мога да бъда по-точна.  Rolling Eyes

# 275
  • Мнения: 67
Здравейте мами,за пръв път пиша в тази тема Peaceаз също съм бивша "американка"прекарах там 5 години работа и учене а сега съм мама и домакиня.Живеем в едно селце между Лондон и Базилдон и много бих се радвала да се запозная с други мами наоколо,да си пием кафенце а децата да си играят.,моята кукличка е на две и сега се учи да говори искам да общува с българчета за да знае езика/все пак е наполовина българче/.,аз все още не работя и енжойвам домакинския живот.,ок това е за сега  Heart Eyes

# 276
  • На село (близо до Лондон)
  • Мнения: 1 402
Мишолинка за пасавана на Филип преди 2 години стана за същият ден, но си платихме премиум цена за експрес услуга Twisted Evil. Тогава живеехме в Манчестър и не ми се пътуваше пак. Но обикновено трябва да си го вземеш след няколко дни.

ТакваЗ количка нямам Confused

# 277
  • Мнения: 191
Diorella, Честит Рожден Ден! Желая ти щастие и здраве, късмет и много любов в семеиството.[/size]

# 278
  • Мнения: 948
ЧРД, Диорела   bouquet Здраве, късмет, и всичко най-хубаво!

Хубава възраст  Simple Smile

================
Хайде, изпишете я тази тема, де - няма да имате романтична, валентинска тогава!

И да си кажа, че бойкотирам въпросния празник, и казах на гледачката тя да отиде на ресторант - много беше щастлива (и гаджето и също, може би).

# 279
  • Мнения: 677
ЧРД и от мен на Diorella!


-----------------

И аз съм от обявилите бойкот Simple Smile Цветя, подаръци или бавачка не връщам обаче Simple Smile

# 280
  • Мнения: 3 674
Момичета...сори че така нахлувам във вашата тема....ама имам нужда от малка помощ  Embarassed

Знае ли някоя от вас как се нарича САЧ на англисйки?  newsm78 Направих сърч в нета...ceramic fry pan...ама не е това.  Rolling Eyes

И дали може да се изпише мякъде он лайн?   Rolling Eyes

Моля ви  ако имате инфо..пишете ми  на лични  Praynig

Thanks a lot   bouquet

# 281
  • Мнения: 677
Момичета...сори че така нахлувам във вашата тема....ама имам нужда от малка помощ  Embarassed

Знае ли някоя от вас как се нарича САЧ на англисйки?  newsm78 Направих сърч в нета...ceramic fry pan...ама не е това.  Rolling Eyes

И дали може да се изпише мякъде он лайн?   Rolling Eyes

Моля ви  ако имате инфо..пишете ми  на лични  Praynig

Thanks a lot   bouquet


 Stir Fry Pan  ли търсиш?

# 282
  • Мнения: 3 674
Не е  Stir Fry Pan...а сач..керамичен... newsm78

# 283
  • Мнения: 677
Не е  Stir Fry Pan...а сач..керамичен... newsm78



 Embarassed
това ли било сач?
Манджата изглежда вкусна, ако намериш къде се продава ще се радвам да споделиш Simple Smile

# 284
  • Мнения: 948
ceramic skillet?

ЧервеноВинце, и ника ти ми допада, и това вкусно изглежда. Пак наминавай, и кажи ако го намериш.

Общи условия

Активация на акаунт