Намаления в Русе?

  • 7 283
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 389
Днес минах през "Миро". Намаление 50% Wink. Видях от витрината хубави ризки и колани

Извинете за невежеството, но къде е "Миро" и какъв стил дрехи продават?

В ETERE има намаление, дори пише: тотална разпродажба, но наистина дрехите са доста намалени, само дето имаше предимно големи номера!

# 16
  • Мнения: 2 152
Miro е като Етере - ризи,панталони, сака,има хубави рокли и потници
Намира се в блок Ларго, зад цветята до операта Peace

# 17
  • Мнения: 389
кръци , благодаря за разяснението!

# 18
  • Мнения: 6 618
Минах покрай Кастело -50% е вече и в Кенвало видях ,че е -60%.

# 19
  • Мнения: 395
Минах покрай Кастело -50% е вече и в Кенвало видях ,че е -60%.

хехе и аз минах през Кастело Simple Smile Сдобих се с доста хубави и елегантни ботушки...за 80 лв Crazy
Има намаление наистина, ама пак си е леко скъпичко- единствените пролетни затворени обувки,които си харесах бяха 79лв  Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 410
Вчера от Метро се снабдих с перфектно поло с кашмирен опип, цв. антра, намалявано 4 пъти (от 59 на 11лв)! Там сега пускат разни останали зимни продукти на серии, но трябва да спиш едва ли не в магазина, за да следиш кога какво ще пуснат в намаление. Освен това повечето им неща са грубовати, фините дрехи при тях са рядкост.
peonia, в Кастело каква стока продават, БГ ли? Какви са ботушките, опиши ги, моля! И аз съм се навила за още някой чифт, макар че имам 4.  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 893
Аз ще помоля за малко съдейкствие, тъй като ще ходя в Русе събота....
Някой би ли проверил дали в Монро има тази рокля(тя по принцип е без черния колан):  http://i32.tinypic.com/2s81t82.jpg
Дали Монро работят събота...и къде мога да си намеря такъв модел обувки като от снимката с роклята...черни, зеброви...
Благодаря много...защото главно заради роклята отивам и да не е напразно...

# 22
  • Мнения: 389
Момичета, за обувки ви препоръчвам Търново. Там в момента има намаления на боти и ботуши, които наистина си заслужават.

# 23
  • Мнения: 410
Аз ще помоля за малко съдейкствие, тъй като ще ходя в Русе събота....
Някой би ли проверил дали в Монро има тази рокля(тя по принцип е без черния колан):  http://i32.tinypic.com/2s81t82.jpg
Дали Монро работят събота...и къде мога да си намеря такъв модел обувки като от снимката с роклята...черни, зеброви...
Благодаря много...защото главно заради роклята отивам и да не е напразно...


Понеже не мога да ти пратя ЛС (кутията ти е пълна) ще ти дам инфо тук:
Магазинът работи в събота до 17.00часа, но не видях роклята, която търсиш. Има рокли без ръкав с зеброва щампа, но са с подгръден шев и горната част (на бюста) е черна, а надолу - зебра (седи като вид плюш?).
Тел. 87-30-72 (в магазина)

# 24
  • Мнения: 65
ами за намаления не знам на SKYYY имаха тотална разпродажба и си накупих доста прилични неща на невероятни неща ако не са го затворили можете да проверите Simple Smile

# 25
  • Мнения: 395

peonia, в Кастело каква стока продават, БГ ли? Какви са ботушките, опиши ги, моля! И аз съм се навила за още някой чифт, макар че имам 4.  Rolling Eyes
Ами тези,които аз си купих от Кастело са от естествена кожа, много тъмно кафяви, муцунката е доста остра, токчето е тънко и високо. Просто точно такива си търсих Simple Smile Иначе имаше доста модели, ниски, високи, велурени, кожени...има и ботички и пролетно-есенни обувки- по-елегантни са повечето неща, но и на равна подметка се намират.

ами за намаления не знам на SKYYY имаха тотална разпродажба и си накупих доста прилични неща на невероятни неща ако не са го затворили можете да проверите Simple Smile
А къде е това Skyyy?? Аз май не съм го чувала. И какво продават-рехи или обувки?? newsm78 newsm78

# 26
  • Мнения: 893
дани-77, благодаря!
А този магазин Кастело къде се намира?

# 27
  • Мнения: 389
СлеДи оТ СълЗи, м-н Кастело е по ул. Борисова след  втора поликлиника по посока гарата!

# 28
  • Мнения: 395
дани-77, благодаря!
А този магазин Кастело къде се намира?


Намира се на Борисова. Малко по-нагоре от магазина на Аристон(посока гарата). Преди май се казваше МАРТИНИ...ама не съм много сигурна

# 29
  • Мнения: 410
PEONIA,
а каква стока се продава в КАСТЕЛО, българска ли?

Общи условия

Активация на акаунт