Гласуване за "Фотоманипулация с картина"

  • 3 617
  • 82
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 270
ПРЕДИ ДА ЗАПОЧНА КОМЕНТАРА СИ ИСКАМ ДА ВИ КАЖА,ЧЕ СЪМ ОЧАРОВАНА ОТ ТОВА КОЕТО СТЕ НАПРАВИЛИ.нЯКОЙ ОТ ВАС СЕ ЗАНИМАВАТ С ПРОГРАМАТА ЕДВА ОТ МЕСЕЦИ ,А ВЕЧЕ СА НА ТАКОВА НИВО.бРАВО НА ВСИЧКИ ВИ ЗА ПОЛОЖЕНИЯ ТРУД

за №1-мНОГО СПОЛУЧЛИВО НАПРАВЕНА МАНИПУЛАЦИЯ.
Ако се вгледаш по задълбочено ,тогава забелязваш че бебето е добавено и то най вече по лъскавината на устничките и блясъка на очичките му.Перфектна работа

№2-ако имах повече гласове щях да гласувам и за тази работа.Много добре изпипана.Само още малко текстура на лицето и леко затъмняване на очите.Иначе е страхотна

№3-не съм виждала оригинала,но това което е направено от него е много сполучливо.Нямам никакви забележки.Браво

№4-Добра работа.Само ми се струва,че главата е можело да се намали още една идея.

№5-Има нещо,което може да се бутне тук,но не знам точно кое-може би още малко текстура върху лицата ,леко затъмняване на някой участъци.Но и без тези поправки си е супер

№6-Тази за мен е страхотна,снимката е подбрана правилно и обработена професионално.Браво

№7-Браво.Друго нямам какво да кажа

№8-Тук не ми харесва това,че очите  и веждите са зелени.Определено не се връзват с останалата част на картината.Бях намекнала на автора,но той не ме послуша.Въпрос на сатурация и лека промяна на цвета

№9-Още малко текстура на лицето,че границата с врата е много голяма.Останалото е добре

№10-Трудно се разбира,кое е рисуваното дете и кое истинското.Автора се е справил много,много добре Hug

№11-Тази работа е добра,весела и изпълнена с настроение.Има съвсем лека нужда от корекция на дясната страна от лицето на  момичето

№12-Тук определено си личи ,кое не е рисуваното лице.Просто автора се е хвърлил на по сложна картина,където трябва да съчетаеш успешно ,няколко различни типажа.Въпреки всичко се е справил-наместил е успешно новото лице,изтрил е ненужното.Тук самата дообработка е по сложна,но се надявам,че при следващ опит ще се справи още по добре

№13-Тук забележки нямам .Перфектна работа.Браво на автора.Най добрата за мен,заедно с  №18 и №20

№14-Много хубава фотоманипулация.Малко ракурса на главичката ми се струва изместен,но пък и така изглежда добре

№15-Тази работа също изглежда безупречна/доколкото мога да видя-защото е в малък формат/

№16-Тук главата на детето е прекрасна,но на майката си личи це е снимка,с леки корекции и малко текстура ще стане един връх

№17-Леко затъмняване на части от лицето на майката ще направят тази творба за отличен.Детето ме кефи максимално

№18-Най обсъжданата творба е тази,но каквото и да си говорим,автора се е справил блестящо.Браво

№19-Харесва ми .Даже много ми харесва.Нетрадиционно.Браво

№20-Перхектно.Бих искала да видя оригиналните снимки.Много изпипано.Браво на автора

№21-Малко кривичко ми идва лицето,но пък от към преливане на двете изображения ,автора се е справил отлично

№22-Жалко,че не мога да го видя в по голям размен,но  така много ми допада

№23-Тук има леко зацапване на лицето-иначе е много добре.Съразмерно,правилно позиционирано.

№24-Тук е трабвало малко да се бутне тена за да се оеднакви с оригинала,другото е добре

# 46
  • Мнения: 1 400
Колкото и банално да звучи - съгласна съм изцяло с коментарите на Ани Peace Дори (така като гледам) гласуването ни се е препокрило - моите гласове получиха номера 1, 9, 13, 15, 18, 20. Имах право още на един глас, но така и не можах да го поделя между останалите творби Grinning
Преди всичко - браво на всички участници!   bouquet

А сега да си призная - тук имам и мои работи Blush 5 и 6. Лично аз номер 5 не си го харесвам толкова колкото номер 6. Оказа се доста трудна работа да напасна две лица и то от различни снимки - малката (момичето в ляво) според мен ми е по-сполучлива, ама то това си е мое мнение само. А номер 6 се получи от само себе си някак Rolling Eyes

# 47
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Момичета, защо е заключена анкетата? Нали е до утре вечер? newsm78

Иначе искам да похваля всички - много добре сте се справили! Някои направо професионално!
Мисля, че  няма нужда от разделение на конкурсите!

# 48
  • Мнения: 2 035
Момичета, защо е заключена анкетата? Нали е до утре вечер? newsm78

Иначе искам да похваля всички - много добре сте се справили! Някои направо професионално!
Мисля, че  няма нужда от разделение на конкурсите!
Ами заключих, защото момичетата започнаха да дават коментари, така се разбрахме, но сега я активирах на ново щом има желаещи Simple Smile

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Моята творба е само една:


Гласувала съм 5,8,13,15,18,24

И понеже имаше питанка за оригинала, ето:

# 50
  • Мнения: 854
Моята е тази:


Сина ми умря от смях, докато я правех - УШИТЕ НЕ СА МОИ!, а от картината...  hahaha


п.п. Гласувах за 13 и 18. Мноого добри  Peace

Последна редакция: пн, 21 яну 2008, 19:10 от bushkata

# 51
  • Мнения: 2 035
Ей ма на в целия ми блясък  tooth tooth tooth


Благодаря на всички за всичко! Simple Smile bouquet bouquet bouquet

Последна редакция: пн, 21 яну 2008, 21:10 от val_stef

# 52
  • Мнения: 875
тук има страхотни попадения. най-любими са ми 11 и 14  Heart Eyes

това е втората категория, в която участвах; както и тази, която ми се стори най-лесна. моите са 20 и 21. ани, ето го оригинала:



и резултата:





# 53
  • Мнения: 2 270
momo-браво .Прекрасно си сляла двете глави,текстура ,всичко-само малко дясната веждичка ако смъкнеш по надолу

# 54
  • Мнения: 1 668
Гласувах  bouquet
21,10,12,14,15,18 Peace

Последна редакция: пн, 21 яну 2008, 19:32 от djesmin

# 55
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Гласувах. Особено ми допадна №15
Гласувах още за 18, 3, 6 и 20!
Поздравления на всички участнички!

# 56
  • Мнения: 137
И тук гласувах! С ГОЛЯМО УДОВОЛСТВИЕ!!!
Гласовете ми отидоха при: 1,3,10,13,15,18,20
Мога ли да ви предложа следващия път да се публикуват и оригиналите, с които е работено. Освен 18, която вече е доста коментирана, ми се струва, че и при 13 има частична манипулация/само очи, нос, устни/.
И къде тук са начинаещите??? Мисля, че е крайно време да спрем с това деление.
Поздравления на всички. Перфектни сте.  bouquet

# 57
  • София
  • Мнения: 7 242
В тази категория ми хареса почти всичко и определено не ми стигнаха гласовете  Grinning
Мои са 4 и 11. От 4 не съм доволна, а 11 горе-долу се получи, имайки предвид, че използвах неподходящи снимки /не знам защо  Rolling Eyes/ и се наложи да поочистя пюрето от муцунката на малката  Embarassed




http://lexi1974.multiply.com/photos/album/235/Photo_Album_2008-01-21

# 58
  • Мнения: 2 818

7.
това +това

14.
това+това
Tази всъщност беше само опит с не особено подходяща снимка, но реших да я сложа след като мъжа ми ме попита кой е това  hahaha

# 59
  • на село
  • Мнения: 1 028
Моята е №1

това е дъщеря ми  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт