Домакинство

  • 3 123
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Твърдо съм за Циф  Peace

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
За да не отварям нова тема искам да ви попитам-с какво почиствате тавичката,която е към фурната-алуминиева е и има доста петна,които не мога да отстраня с препарата за фурна.А и стъклото на вратичката с какъв препарат почиствате,та да се махат ефикасно напръсканите и загорели мазнини?

# 17
  • Мнения: 734
За да не отварям нова тема искам да ви попитам-с какво почиствате тавичката,която е към фурната-алуминиева е и има доста петна,които не мога да отстраня с препарата за фурна.А и стъклото на вратичката с какъв препарат почиствате,та да се махат ефикасно напръсканите и загорели мазнини?

Алуминиевите тавички търкам с тел. Изобщо не ги жаля.. Понадраскват се, но не съм измислила друг начин. Пък и не им пречи, че са понадраскани, освен естетически...Понякога съм ги чистила и с тези абразивни препарати от рода на Bingo OV, TEST, докато падне загорялото, а после минавам с обикновен препарат за миене. Но взех да се замислям да прилагам по-често хартия за печене (за курабийки или други неща например), когато това е уместно - адски много търкане спестява.

# 18
  • Мнения: 18
 Фаворит Peace

Общи условия

Активация на акаунт