Днес съм щастлив(а) / тъжен(на),защото....5

  • 10 753
  • 300
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 463
Славе,мислиш ли че незнам колко е неприятен развода по вина.Аз затова се отказах от всякакви материални претенции,исках всичко да свърши по-бързо.При условие че е виновен,и аз мога да му докажа вината.Сега какво и детето ли да натискам?Немога повече,тъкмо я уговоря да приеме нещо,тъкмо се съвземе и айде пак.Знаеш ли,че на болния му мозък му дойде идеята да даде подаръка и за Коледа,с условие да отиде в колата да си го вземе и да се запознае с онази.Елица каза че и подарък неиска,ако трябва да се запознава с нея.И сега какво стана отказва да я заведе някъде с колата,защото незнаела кой ще бъде в нея.А сега да я уговарям и да се запознае,той трябва да я увери че всичко е нормално независимо от това че живее с нея,аз колкото и да говоря проблема не е между мене и нея.

# 16
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Онира,не казвам да правиш това,просто да поговориш с адвоката ти,той вероятно ще намери начин да го ;притисне;и да се съгласи на споразумение.Идеята ми е да намериш начин (заедно с адвоката ти)да не се усложнява развода. Hug

# 17
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Искам тази тъга,която изпитвам понякога, да си отиде.Пати,май с теб пак сме в тая нашата си група на  CryHug те

# 18
  • Мнения: 6 315
яхнала метлата говори с него и започни да си правиш плановете без да се съобразяващ с него изобщо.  Peace Времето наистина е гадно, ние сме като затворници с малкия, само в петък като ходихме до педиатърката се разходихме, защото беше слънчево.

onira абсолютно подкрепям Джали! Особено щом можеш да докажеш вианта му - действай! Децата не са играчки, не могат да се подчиняват на команди и щом детето не желае да се запознае с приятелката му, значи той е длъжен да се съобрази с желанието й. Аман!

slavka gergova и аз съм в кюпа на тъжните напоследък, не знам защо.

Аз съм ядосана днес и наистина съм яхнала метлата.  Twisted Evil

# 19
  • Мнения: 651
яхнала метлата говори с него и започни да си правиш плановете без да се съобразяващ с него изобщо.  Peace

Уффф, от говорене зъбите ми опадаха, нали пустата Неделя отдавна сме я уж договорили, но предвид непостоянството му, аз докато не го видя пред вратата или поне по телефона да потвърди че идва-не вярвам. Затова и не смея планове да правя, щото твърде вероятно е да увиснат. Щото не са били един и два пъти когато не се обажда, не се обажда, аз му звънна към 2 следобед примерно, за да разбера, че " Днес няма да мога, щото...."  #Cussing out  Ми пълно безхаберие и неуважение е тва, никакво съобразяване... днес бил болен, да го...Наистина звучеше болен, ама кажи овреме бе твойта кожа, ние тук като паяци да висим и да чакаме благата вест....На мене ми е все тая, хич да не  го виждам, по-добре, но детето се радва като идва и за това се напъвам. .... Whistling 
Ще сложа обаче точен час, ако го няма в този час, ставаме и излизаме, малко игра на нерви пак става, ама като няма друг начин...уфффф, много мразя тихата война...и войната изобщо....  Cry  Що не могат с приказка да се разберат тия добитъци бреееееейййй..... Close

# 20
  • Мнения: 903
Онира, мила, не го познавам твоя убавец, ама според мен притискай го яко с дело по вина! Като казвам "притискай яко", имам предвид да му извадиш душата със всички възможни претенции, които ти дойдат в ума: кола, апартамент, имущество всякакво, включително и издръжка за една година назад (не знам от кога сте разделени, но ако ти е давал парите на ръка, няма как да го докаже). Притисни го по всички фронтове, а той като е човека  с любовницата ще му е много трудно да се докара пред съда като светата вода ненапита. #Sniper

Виж го ти нагляра! Манипулирала си била детето! #Cussing out Скъпа, той е този който манипулира и направо шантажира теб! И го прави, защото е разбрал че си готова на всичко едва ли не, само и само нещата да приключат безболезнено. И няма (според мен) да престане да ти вади душата, докато не му се опънеш ЯКО!!!

# 21
  • Мнения: 463
Това и смятам да направя,що то днес много ме ядоса,настъпи ме там дето не трябваше.На срещата при адвоката съм решила,въобще няма да се пазаря с него,ако се отказва от споразумението,минаваме на вина.Гадина мръсна!Блонди от всичко това дето го изброяваш се отказах,заради споразумението.Сега вече да му мисли,един месец тормоз по телефона,то са обиди то е чудо,само и само да свърши затова го търпях.Казах му че и тел.ще си пусна на подслушване само още веднъж да се обади.Абе не бях такъв човек,един развод ще ме разбие!Незнам тази жена кога стана по-важна от детето му,че да я уговарям и да отиде.Ако го питаш незнае колко зъба има детето му,кога проходи,коя беше първата и дума,сега аз я познавам,ти я уговаряш. #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 22
  • Мнения: X
onira ,изивнявай мила,ако си писала някъде за това(аз поне не съм го чела),но:Защо е тоя зор,да запознава малката с приятелката му? ooooh!Защо това напиране и бързане,аз не мога да  разбера? ShockedНали детето няма да живее  при тях,а си остава с теб?

# 23
  • Мнения: 463
Разбира се детето остава с мен,е ти ми отговори защо е това напиране?Защото цял ден мисля и отговор не мога да намеря.Иска да и направи напук,иска той да диктува условията,иска да отблъсне детето(за да може после да каже,ама ти неискаше),иска да ме изкара манипулаторка!Избери едно,пък и може всички заедно да са.Незнам,но стига толкова,повече неотстъпвам.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 493
Днес съм тъжна и ми е ужасно криво - ама сама съм си виновна  Sad
Гушнала съм си една бутилка Мавруд и сегя може и един филм да изгледам и ще се моля да заспя  Sad

# 25
  • Мнения: 903
Според мен пък може да става въпрос за една такава схема, при която ония "двамцата влюбени" да се напъват да се докарат един на друг колко са страхотни - т.е. (давам пример): Тя настоява да се запознае с дъщеря му, което прочетено между редовете означава "Аз толкова държа на теб и затова искам да се сближа с детето ти, на което (едва ли не) съм готова да бъда втора майка". Той пък от своя страна за да се покаже колко е велик и как владее положението големия мъжкар, побърква теб за да угоди на нейното "уж" желание. Ей нещо такова шантаво също би могло да бъде. Дано само не те разстройвам с предположението си, Онира!  Hug Просто виждам, че търсиш за себе си някакъв приемлив отговор и не можеш да си намериш място..... Вместо обаче да се опитваш да разгадаеш логиката на неговото поведение (и от това хептен да охтикясваш) по-добре мобилизирай волята и мисловния си потенциал в посока на действие - това, което те посъветвах в горния си пост. Само така ще можеш да си възвърнеш усещането, че кормилото на твоя живот е отново в твоите ръце, а не си подмятана от неговите прищявки като самотна лодка в открито море при буря.  

# 26
  • Мнения: 463
Абе Блонди,тя и дете има,оставила го е на 500км от нашия град.Да си гледа нейното,не да ми седи на ъгъла на блока на засада като елхичка с коледнния подарък на моето.Сега вече идея няма колко ме ядоса.Незнам кой напира,чие е желанието,мен това не ме интерсува,най-важна е Ели и нейните желания за това с кого и как ще се среща.Да си бъдат идеални един на друг,моето малко семейство да не пипат.

# 27
  • Мнения: 6 315
онира, тоя е идиот! Съжалявам че така грубо, ма ми кипна направо! Притисни го и бъди твърда!

метличке, направо му казвай твърд час на татето и го предупреди - ако не може да се обажда от предишния ден. И си правиш планове с детето. С приказки не става, с действия само.

диони, горе главата!

# 28
  • Мнения: 2 863
Онира, мисля и аз като Блонди-то... Видял е, че си готова на всичко, видял те е, че за детето си готова на всякакви компромиси и сега ще ти вади душата до дупка... За това и моето мнение е як отпор..

# 29
  • Мнения: X

Абсолютен идиот! Sick
Онира,абе я не им се връзвай на простотиите. StopДа го духат и двамата   party041 само това емитиконче намерих да духа Mr. Green
Гледай ти и детето да сте добре,пък на него изобщо не му се връзвай.Като не иска детето да се вижда с него,няма нито да го уговаряш,нито да го караш насила да се вижда с баща и.

Общи условия

Активация на акаунт