Днес съм щастлив(а) / тъжен(на),защото....5

  • 10 777
  • 300
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 408
Isa, а колко добре беше преди 20 години, когато нямаше компютри и GSMи.  Grinning

# 241
  • Мнения: 2 336
Не помня какво е било преди 20 години... Как се живели хората без пс-та?
Аз съм раздразнителна днес. Ежедневието взе да ме подтиска и еуфорията от раждането лека полека си отива...

# 242
  • Мнения: 2 327
Компютри имаше, ама не бяха във всяка къща като днес. Виж Интернет нямаше за масово ползване...
Тогава се забавлявахме като играехме на Стажари и апаши вместо на Counter Strike, а вечер четяхме книжки Simple Smile

# 243
  • Мнения: 2 336
Ей, дойде време да се разпиша в тази тема с чувства различно от тъгата. Весело ми е, спокойно ми е.
Днес ми е добре. Не знам поради каква причина (може от многото шоколад)  Crazy
Или щото не съм виждала БНд-то (ЕРД - то) цели 4 дни.
Утре пък ще съм вкисната... Но сега се радвам.

# 244
  • Мнения: 1 948
Вчера празнувахме РД на малката - сами двете с гостите. Днес вече не ми пука за нищо.

# 245
  • София
  • Мнения: 4 494
Здравейте , аз се завърнах - щастлива съм, спокойна, починах си - и как не - две седмици без ДРАЗНИТЕЛИ  bowuu
Две седмици - само глезотии, релакс и малко ски, разходки, винце и приказки с хора които са ми приятни, нови места, без да работя, даже не си носех единият телефон - спирам да се хваля, че сега със сигурност ще ми излизе през носа цялата тази почивка, но пък си заслужаваше.  Laughing

# 246
  • София
  • Мнения: 4 494
Вчера празнувахме РД на малката - сами двете с гостите. Днес вече не ми пука за нищо.
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на твоята принцеса   bouquet  bouquet  bouquet

# 247
  • София
  • Мнения: 17 413
И от мен на патерици честито, Галя   bouquet

# 248
  • Мнения: 1 809
galia_mi ,честито и от мен!  bouquet
dioni   ,ха добре си се завърнала-отпочинала и освежена  Hug
Сиси,не мисли за утрешния ден,наслаждавай се на моментното си спокойствие.И ти пожелавам това ведро настроение да те спохожда по-често ,а и най-добре да не те напуска Hug

# 249
  • Мнения: 1 948
Мерси момичета  Hug

# 250
  • Мнения: 2 336
Диони, завидях.  Mr. Green
Малвина, мерси! Дано вече почна да се посъвземам.
Честит Рожден ден на съкровището на Галя! Нека ти е жива и здрава и много да те радва.   bouquet

# 251
  • Мнения: 903

galia_mi, да ти е живо и здраво слънчицето и от мен!  bouquet То да те огрява с усмивката си, а ти го дарявай с твоите ласки и ще видиш, че малко по малко облаците в живота ви ще започнат да се разпръскват!

# 252
  • Мнения: 1 809
Днес съм нито щастлива,нито тъжна.Яхнала съм метлата от едно известно време и съм се заела да игнорирам всичко и всеки,който ми създават душевен дискомфорт.Ама така ми писна вече да съм мила,добра и търпелива Twisted Evil

# 253
  • Мнения: 408
Днес съм нито щастлива,нито тъжна.Яхнала съм метлата от едно известно време и съм се заела да игнорирам всичко и всеки,който ми създават душевен дискомфорт.Ама така ми писна вече да съм мила,добра и търпелива Twisted Evil
Е те това е приказка, само така.  Peace

# 254
  • Мнения: 73
Днес нито съм щастлива, нито нещастна, а съм БЯСНА. То това е от събота, ама се увеличава с всеки ден.

Общи условия

Активация на акаунт