Днес съм щастлив(а) / тъжен(на),защото....5

  • 10 768
  • 300
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 809
Аман от педераси. Ако щете ме трийте. И от стари моми аман.
Присъединявам се към твоето аман,че и на мен така ми е дошло до гуша,че ми иде да ги заритам и момите и...п...те #Cussing out

# 271
  • Мнения: 687
Може ли и аз в клуба на тъжните.
lilivid, давай го тоя с пръчката насам Simple Smile
Тъкмо реша, че вече съм се наревала и съм изплувала от гадната дупка, и пак стане нещо и ме дръпне обратно Tired
Все съм се мислела за силен човек, уж трудно падам духом, сега какво ми стана.... Минава ли изобщо някога?

# 272
  • Мнения: 9 990
Аз пък имам -нямам - нямам никаква мотивация да я върша. Щото след като се върнах от майчинство, даже ме понижиха. Ще посвърша едно-друго преди това и сменям. Аман от педераси. Ако щете ме трийте. И от стари моми аман.

Аууууу, пуууу, най-накрая,доживях да го напишеш в прав текст тука!Айде-да ти е като трамплин! Hug

Тъжна....

И пръчка ми не требе мене.Предпочитам да си изтъгувам тъгата, зорлем някой с пръчка да ме вади от настроения-ц, не става.Навивам се временно/аз туй го наричам зариване на главата в пясъка/, па после мъката с тройна сила.

# 273
  • София
  • Мнения: 433
Може ли и аз в клуба на тъжните.
lilivid, давай го тоя с пръчката насам Simple Smile
Тъкмо реша, че вече съм се наревала и съм изплувала от гадната дупка, и пак стане нещо и ме дръпне обратно Tired
Все съм се мислела за силен човек, уж трудно падам духом, сега какво ми стана.... Минава ли изобщо някога?


Не, просто с времето тия състояния стават по-редки... И по-малко болезнени. Което не значи, че не се чувствам тъжна и самотна понякога. Абе...

# 274
  • Мнения: 2 336
И аз да се разпиша в щастливо - тъжната тема.
Днес ми е криво. Прасето си живее, а за издивявам вкъщи. С двете деца на главата. Имам нужда да изляза вечер някъде, а просто няма как и с кого.  Tired
Оплаках се.
Тази събота сестра ми си идва от Сф и ще ходим на шопинг. Тази мисъл ме крепи вече цяла седмица.

# 275
  • Мнения: 903
Нито съм щастлива, нито съм тъжна, ами съм нещо като втрештена. Scream
Днес мацки, /и тук-там мацоранчовци Mr. Green/ се състоя "дългоочакваната" среща със свекито. Дори не можах да се измъкна под предлог че съм на работа, щото височайшата визита се състоя след 5ч. - какво ти ходене на работа по туй време тепърва?! Crazy  Ама айде викам си шъ издаяня някак... И да ви кажа правата жената продължаваше да си е в пълното информационно затъмнение, но един смущаващ въпрос не ми зададе, както се опасявах... Но за сметка на това, този ЕРД - синът й ....devil през цялото време мълча като пукал и с няква типигьозка физиономия...- абе все едно не той ме е натресал мене в идиотска ситуация, ами аз - него! #Crazy bambam ku-ku  Еййййй, отдавна не ми беше накипявало от туй човече така.... ама от друга страна пък се подсетих колко се радвам, че съм си го махнала от главата тоя уникат неземен!!!

# 276
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
Може ли и аз да се разпиша... днес ми е тъпо, но спокойно. Примирих се с мисълта, че няколко дни ще съм сама, нали вече втори ден си "мисли", нищо че до края на месеца трябваше да го е измислил. Учудващо ми е колко бях отчаяна преди една седмица, ама след последния ни разговор се чувствам много странно - едно такова леко като изтупан чувал. И най-интересното е че вече в главата ми се въртят планове за настоящето без него. Опитвам се да си представя как ще трябва да се справям с ремонтите, колата, компютъра.... и имам едно чувство, че ще се справя..... и в този момент едно дяволче ми сяда на рамото и почва да плещи глупости-ти ще си една самотна жена, без семейството за което си мечтала, в очите на хората ще си вече "втора употреба" .......
Ей такива едни неща. Интересно ми е дали ще се обади поне да си чуе детето или ще е толкова улисан в "мислене", че и след 10 дни няма да го чуем.
Също съм и леко бясна и твърдо решена да не ме правят на маймуна.
Е това е изплаках се.
Знам, че ще ме разберете и ви благодаря.

# 277
  • Мнения: 671
Може ли и аз да се разпиша... днес ми е тъпо, но спокойно. Примирих се с мисълта, че няколко дни ще съм сама, нали вече втори ден си "мисли", нищо че до края на месеца трябваше да го е измислил. Учудващо ми е колко бях отчаяна преди една седмица, ама след последния ни разговор се чувствам много странно - едно такова леко като изтупан чувал. И най-интересното е че вече в главата ми се въртят планове за настоящето без него. Опитвам се да си представя как ще трябва да се справям с ремонтите, колата, компютъра.... и имам едно чувство, че ще се справя..... и в този момент едно дяволче ми сяда на рамото и почва да плещи глупости-ти ще си една самотна жена, без семейството за което си мечтала, в очите на хората ще си вече "втора употреба" .......
Ей такива едни неща. Интересно ми е дали ще се обади поне да си чуе детето или ще е толкова улисан в "мислене", че и след 10 дни няма да го чуем.
Също съм и леко бясна и твърдо решена да не ме правят на маймуна.
Е това е изплаках се.
Знам, че ще ме разберете и ви благодаря.





Всички сме се чувствали така в началото,ама я ни виж сега... pletka
Майчета за милиони-хем сме красиви,хем щастливи-и тапети лепиме,и стени боядисваме,и бушони сменяваме.... Mr. Green
Няма да се плашиш-не е толкова страшно.  bouquet

# 278
  • Мнения: 446
Може ли и аз да се разпиша... днес ми е тъпо, но спокойно. Примирих се с мисълта, че няколко дни ще съм сама, нали вече втори ден си "мисли", нищо че до края на месеца трябваше да го е измислил. Учудващо ми е колко бях отчаяна преди една седмица, ама след последния ни разговор се чувствам много странно - едно такова леко като изтупан чувал. И най-интересното е че вече в главата ми се въртят планове за настоящето без него. Опитвам се да си представя как ще трябва да се справям с ремонтите, колата, компютъра.... и имам едно чувство, че ще се справя..... и в този момент едно дяволче ми сяда на рамото и почва да плещи глупости-ти ще си една самотна жена, без семейството за което си мечтала, в очите на хората ще си вече "втора употреба" .......
Ей такива едни неща. Интересно ми е дали ще се обади поне да си чуе детето или ще е толкова улисан в "мислене", че и след 10 дни няма да го чуем.
Също съм и леко бясна и твърдо решена да не ме правят на маймуна.
Е това е изплаках се.
Знам, че ще ме разберете и ви благодаря.
Стига де,  как ще си втора употреба!!!????
Аз 2 години страдах по този казус и накрая си казах по-добре втора употреба отколкото аз и детето с разбити нерви и мечти...Сега съм 100 пъти по-уверена в себе си и не смятам че съм 2 или 3 употреба...Всъщност не ми пука ...Но това равновесие го постигнах след 3,4 години.Кураж и смелост ти желая , не е толкова страшно ...  bouquet

# 279
  • Мнения: 623
... в очите на хората ще си вече "втора употреба" .......

Втора употреба... ми то в днешно време, първа употреба са около 6-ти клас, след това вече, просто си е употреба...дали има деца или не, няма значение!!!

# 280
  • Мнения: 903
... в очите на хората ще си вече "втора употреба" .......
Втора употреба... ми то в днешно време, първа употреба са около 6-ти клас, след това вече, просто си е употреба...дали има деца или не, няма значение!!!

   Joy     Joy     Joy

Е, много мило изказване бе, Дани, няма що! Тъй, ама не е далеч от истината де - значи може да разделим играчите условно в два отбора: "употребители"- мъже  и  "употребени"- жени Mr. Green

# 281
  • Мнения: 451
Никой да не мрънка,че е втора употреба Naughty
Щото тук сме доста и от трета употреба Mr. Green,та сега сме се запътили към четвъртата,ама да преглътнем първом третата,че много взе да става hahaha

А всяка следваща употреба,по -трудно минава през гърлото и доста бутилки от джак-а и трябват,за да се глътне Mr. Green

# 282
  • Мнения: 671
Айде сега...втора,трета,четвърта...малко ми звучи гадно.

Нека го кажем иначе- почти нови ,малко употребявани. smile3503

# 283
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
Ох, момичета много ме развеселихте. Днес май ще ми щастлив ден и това слънце дето е грейнало навън.... няма да се предавам и да се поддавам на черни мисли. Вдъхнахте ми кураж да се замисля за другите неща за които ще ми остава повече време - да се контя, да ходя на фризьор, кафенце с приятелки и т.н. вместо да седя в къщи и да пера мръсни чорапи, да вися над печката и да гледам часовника дали човека ще се прибере навреме.
Животът все пак е хубав и продължава, каквото и да "измисли".  Peace

# 284
  • Мнения: 911
Никой да не мрънка,че е втора употреба Naughty
Щото тук сме доста и от трета употреба Mr. Green,та сега сме се запътили към четвъртата

нали се броихме веднъж - кой първа, кой втора, и т.н.  Flutter

... в очите на хората ще си вече "втора употреба" ....... = таз една безумна мисъл, 1208s, да си я избиеш на мига от главата!  Naughty как въобще ти хрумна подобно нещо?! ние в тоз подфорум да не сме някаква по-долна категория от ДиС? качествен човек не може да си помисли такова нещо за тебе, а мнението на НЕкачествените "хора" теб не те интересува!  Naughty

а! аз докато се изкажа и ти вече си написала правилната реплика!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт