Как прекарвате почивните си дни заедно?

  • 2 290
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 474
Лятото обикновено на вила- нашата или на приятели. Сега зимата в събота следобед сме на пазар, а вечер си организираме гости- у нас или у сестра ми, брат му, братовчедки, приятели... Докато ги изредим все има кой да дойде или къде да отидем. Преди да имаме дете през събота играехме карти до посред нощите с кумувете. Сега чакаме малкия да стане по-голямо детенце и възобновяваме традицията. А неделята, ако не оставим дребния и да се хукнем по магазини, аз си домакинствам, а мъж ми поема детенце- играят, ходят на разходки, на детски клуб и така. Обикновено неделята ми минава ужасно бързо, докато свърша всичко и успея и аз да се погледна в огледалото.  Laughing

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Когато можем мързелуваме дружно Laughing Кеф ти вила, кеф ти спане цял ден пред телевизора, кеф ти мотане в Пловдив, кеф ти Габрово... Няма значение какво, важното е да сме заедно, тримата и да не бързаме за никъде. Ама от НГ насам на моя мъж му се налага да работи и от вкъщи #Cussing out И нищо на правим, само аз се сърдя (не съм права, ама...) Close Още едим песец поне ще е така #2gunfire #Cussing out

# 17
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
Как прекарвате почивните си дни заедно?

различно - в готвене, пазаруване, срещи с приятели, но най-много обичаме да правим лешперлък като днес например - цял ден пред компа и телевизора, без напрежение.

# 18
  • Мнения: 5 940
играем с бебчо, разхождаме се, посрещаме приятели, гледаме филми

# 19
  • Мнения: 1 172
Излизаме заедно, готвим заедно, пазаруваме заедно.
Срещаме се с приятели и роднини. Ходим на почивки за по уикенд.



# 20
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Ние пък дори и в къщи да си стоим си намираме занимания , не скучаем и е много весело  PeaceПросто се отпускаме и оставаме на страна проблемите Joy

и ние сме си така, обичаме да сме си заедно в къщи,
все намираме с какво да се занимаваме  Peace

# 21
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
От както се изнесохме от София няма значение дали сме си вкъщи или не - винаги си изкарваме приятно свободното време. Или сме на кафе с приятели, или имаме гости, или ние сме някъде на гости, гледаме си филми, играем си на компютрите, и т.н.

# 22
  • Мнения: 2 751
И аз не обичам да си стоя вкъщи.
Имате ли деца?-не разбрах.
Когато нямахме дете, изобщо не си стояхме вкъщи. Или се разхождахме из центъра по магазини, или на Витоша правехме преходи, или на кафе с приятели.
Вечер-излизахме всеки петък/събота.

Сега с дете се виждаме със сем. с деца, или ни идват на гости-това поне един път седмично.  Crazy

Ако някой ни вземе детето-пак като когато нямахме дете  JoyИзлизаме с приятели вечер, денем бродим някъде из Сф.  Crazy

Вкъщи изобщо не си стоим, ако имаме взъможност.
Пък като сме с детето, докато спи, гледаме филми. Или спим  Mr. Green

# 23
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Отивам на кафе с приятели а жената чисти и готви из къщи  Twisted Evil
.............. понякога

# 24
  • Мнения: 188
Почиваме си заедно и поотделно  hahaha

# 25
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 783
Ако е лято - правим нещо по къщата или двора, ходим на тенис, излизаме с колелетата или на пазаруване.
Зимата - ако е много студено в къщи иначе на ски.
И задължително събота на закуско-обяд с приятели. И едната събота по женски ( съответно мъжете по мъжки) някъде на закуска.
Сега съм намислила да спретна и кино вечер посветена на българските филми, ама да видим кога ще стане.

# 26
  • Мнения: 24 467
Гледаме да запрашим на някъде с колата и затова се молим всеки петък за хубаво време.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Лятото от петък до неделя сме на вилитем. Зимата спим събота до късно, после излизаме на пазар или до практикер и бриколаж. Мъжът ми е пристрастен, после се прибираме той започва да чука и да тропа. Вечерта излизаме с приятели , всяка събота. Задължително.

# 28
  • софия
  • Мнения: 3 382
Дойде ли петък-на вилата.Мир,спокойствие,пълен релакс.И зиме и лете е много хубаво.Особенно тази зима с многото сняг голямо пързаляне падна. Nature Snowman

# 29
  • Мнения: 2 908
Рядко сме напълно заедно почивните дни,или той ходи на лов,или ако няма лов,ходи на изпити,или е на работа...Ако сме заедно е много уютно,ставаме,той пали печката(на локално парно сме),храня детето,играме си с нея и двамата,тя поспива,ние гледаме телевизия,гушкаме се,четем вестник,след това,обядваме,излизаме на разходка с количката,освен ако времето много не го позволява(дъжд,вятър,мъгла),разхождаме се до градинката,на люлките,из града...и се прибираме.Понякога пък палим сутрин колата и заминаваме на разходка в друг град-например Търново или Габрово.Понякога в Плевен-просто за разнообразие,ако времето е по-слънчево и хубаво.Лятото почти винаги ако сме заедно гледаме да разнообразяваме града.

Общи условия

Активация на акаунт