"Мислят си, че могат да танцуват"

  • 11 670
  • 135
  •   1
Отговори
# 105
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Бен е този с по-дългата коса, която е филирана и сресана на страни. Дано ме разбра. Мисля, че танцуваше модерен балет. Беше двойка с една готина мацка, която е хип-хоп танцьорка. Да, изгониха го.

# 106
  • София
  • Мнения: 1 891
Аз тъкмо изгледах и трите сезона,а вие сте спрели да пишете  Rolling Eyes    Това ми е любимото предаване! Сега ме мъчи една песен от него.Когато дават филмче за изгонен участник от третия сезон пускат Goodbye на Audio Adrenaline.Eто я на клипче http://www.youtube.com/watch?v=S4N1DlpMTvk .Много я искам на мр3-ка,но не мога да я намеря. МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ !  Simple Smile

# 107
  • Мнения: 2 185
Аз изгледах първите два сезона, но на 3-ия, който изтеглих пак от Мининова, доста от сериите не ми се отварят изобщо  Rolling Eyes и засега съм се отказала, тъй като искам всичко да изгледам. Ако знаете от къде другаде мога да изтегля 3-ия сезон, моля споделете   bouquet

# 108
  • София
  • Мнения: 1 891
И при мен имаше затруднения с отварянето,но аз отивах на "файл" на медията,с която го гледам и отново натисках"отвори" и се получаваше  Rolling Eyes .Опитай така.А за друг торент ми се мерна BGsalsa някъде,но нямаше никаква активност и едва ли ще изтеглиш нещо.Може да питаш и чичко гугъл.Но си мисля,че ако отвориш повторно файла,ще ти се получи.Успех!

# 109
  • Мнения: 603
Имам въпрос. Кой спечели този сезон, който дават по ТV2, че вече почнаха да рекламират следващия сезон, а аз пропуснах последната серия  Sad

# 110
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Имам въпрос. Кой спечели този сезон, който дават по ТV2, че вече почнаха да рекламират следващия сезон, а аз пропуснах последната серия  Sad

Втори епизод го печели Бенджи Wink

Готови ли сте за Сезон 4  Mr. Green
Премиерата е на 22 май Wink
Да е жив и здрав YouTube

# 111
  • Мнения: 603
Брех, аз си мислех, че Травис ще спечели или Дониел, ама явно съм се пообъркала  Laughing

# 112
  • Мнения: 1 841
Запалихте ме за това състезание. Много ми хареса. Довършвам втори сезон. Журито е страхотно - и като коментари, и като поведение...

# 113
  • София
  • Мнения: 2 175
Изтървах последния епизод (2-и сезон)  , някой знае ли дали гоима качен накяъде ?

# 114
  • Germany
  • Мнения: 2 030
Май само аз тъпо и упорито си го гледам по ТВ2. Изгледах си 1 и 2-ри, сега ще гледам и трети сезон. Мога да си ги изтегля целите сезони, но ми харесва събота и неделя да разпускам с по едно епизодче (луда работа). За четвърти сезон ще се замисля обаче, той я дойде в Б-я, я не. Гледам в Mininova го качват, така че ще се тегли.

http://www.mininova.org/tor/399778 - ето това мисля е последният епизод на сезон 2

# 115
  • София
  • Мнения: 15 505
Май само аз тъпо и упорито си го гледам по ТВ2. Изгледах си 1 и 2-ри, сега ще гледам и трети сезон.
Започна ли вчера новия сезон? Аз гледам само кастингите вече.

# 116
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Не можах да изтърпя аз  Laughing
Като ги дръпнах, докато не ги изгледах всичките, сън не видях една седмица (до 3 среднощ)
Голяяяма краста. Наистина е хубаво шоуто. Зарежда ме с положителна енергия  Mr. Green

# 117
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Май само аз тъпо и упорито си го гледам по ТВ2. Изгледах си 1 и 2-ри, сега ще гледам и трети сезон. Мога да си ги изтегля целите сезони, но ми харесва събота и неделя да разпускам с по едно епизодче (луда работа).

И аз съм така!  Laughing  Peace

Започна ли вчера новия сезон? Аз гледам само кастингите вече.

Да, започнаха с кастингите в НЙ.  Wink

# 118
  • София
  • Мнения: 15 505
Цитат на: kadrokosa
Да, започнаха с кастингите в НЙ.  Wink
От 18 ли е, аз го изпуснах зяпах по Романтика как готви Освалдо Риос. Sad

# 119
  • София
  • Мнения: 1 891
Готови ли сте за Сезон 4 
Премиерата е на 22 май
Да е жив и здрав YouTube   Моля те,дай повече инфо ! Така се израдвах,че не мога да смеля какво точно си написала...  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт