МНОГОДЕТНИ МАМИ 31

  • 16 268
  • 316
  •   1
Отговори
# 75
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Няма в продавалника,само на две доста стари обяви намерих,но мамите не отговарят на лични,в Данет също нямат засега,щяли да внесат поне едното,но кога ли Tired
Не съм питала в нашата отчетна,там доколкото знам никой не е ползвал,аз имам стерилизатор,но чарковете на това чудо не трябва да се нагряват ooooh! Утре пак ще търся,дано намеря някъде изостанали.
Пешеходке,много ще съм ти благодарна Simple Smile

# 76
  • Мнения: 3 326
Вече е публикувано! Имам и още една възможност - мамата дето родихме заедно, ама утре ще и звънна, че сега все пак не е мноу подходящо  Mr. Green...

# 77
  • Мнения: 1 818
Добро утро  Hug Всички спят и бързам да ви се обадя,че днес ще съм без компютър...Стоян ще прави презентация на Ейпъл в училище и ще носят с тати ценната вещ там.Уредило детето едно дарение на 50 компютъра за училището...днес с учителя по информатика ще убеждават ръководството  Praynig

Честити ходещи краченца на Дивна!Смело да крачи само напред в живота!

  bouquet Момичета,благодаря за милите думи...А местенца ще заплюя в селцето,Алмичке ...хубаво ще е да пренаселим района с хубави хора...Цоци,разстопи ме твоя красив пост!  Hug

Пиги,обади се ако не намериш нищо...веднага ти изпращам от тук таблетки  Hug

Целувам ви и ви прегръщам!

# 78
  • Мнения: 1 035
Кабо, що не каза че си гост в БТВ?
Ей, не мога да се въздържа пак да ти кажа ,че се гордея ,че те познавам (за сега само виртуално ,но........)
Споделям мнението ти за стихчето.Дори се чудя на госпожите как имаха смелост да излезнат в защита на подобна глупост.
С образувателната система още не съм се сблъскала  ,но ти вярвам (а и факти представи)
Май нещата в министерството няма да се оправят ,докато там не застане човек като теб( аз съм за теб)
Извода ми не е в следствие само на днешното ти участие(и не съм пристрастна)
Лек и успешен ден!

Последна редакция: ср, 23 яну 2008, 09:12 от Тъща 3

# 79
  • Мнения: 1 744
И аз я гледах Цвети, случайно включих, и какво да видя, нищи учебниците. Браво! Направо им скри шапката на тетките, особено на по-възрастната, дето смяташе, че е нормално децата да учат, че миска се става с паричките на чичковците. Ами това дето пишело в учебника, че президента се избирал за мандат от 4г,вместо 5. На всичко отгоре на контролното децата си написали правилното -5г, и учителката им писала двойки. Shocked Е това го няма никъде! Ужас!
Дано докато моите тръгнат на училище ,да стане чудо и да не учат такива глупости. Praynig

# 80
  • Мнения: 639
Здравейте момичета,влизам на бързичко само за да ви съобщя ,че вече си имам нов племенник.Роди се  вчера в 18/30ч.,огромно бебе 4300кг. и 54см. Калин.Вчера към 14ч.,е влязла в болницата без болки и след сложена система, се е родил нашият юнак.
Сестра ми бая зор е видяла докато излезе този шишко LaughingShocked LaughingСлед малко отивам да ги видя.Поздрави на всички от нея . Hug Hug

# 81
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Пиги, имам голямо шише на Чико течност за студена стерилизация и може би десетина таблетки Амукина за същото. От Варна съм. Дай адрес да ти ги пратя.

Ехеее, Неви, честитооооо! Много ме зарадва. Поздрави сестра си, дано вече се чувства добре! Много целувки на шишкото Калин!  Heart Eyes

# 82
  • Мнения: 2 022
Здравейте, момичета.
Тук пак вали нещо като сняг, а аз тъкмо си мислех, че пролет иде...

Но пък при вас има толкова топли и хубави новини, че всичко друго избледнява.

ЧЕСТИТО ПЕШЕХОДЧЕ НА ПЕШЕХОДКАТА! Е, сега вече купонът ще е пълен!

Честит нов племеник на Неви! Страхотно бебе - цял Крали Марко. Да расте здрав и силен.

Поздрави на всички.
  Hug

# 83
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Много,много благодаря на всички,които ми писаха Hug
Току що говорих с Лилибон по телефона и се уговорихме да ми прати таблетки и течност за стерилизация(за което съм и много благодарна),а една мама от отчетната ни има малко останала течност Амукина,която ще спаси положението за момента Whistling

Неви,честито племениче,да ви е живо и здраво  bouquet

# 84
  • Мнения: 3 326
Пиги, Мацко от моята отчетна ти е писала на ЛС. Ето и още една мама - http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=11953 - ДаниелаД, която имала 4 бр таблетки - на първо време да спасиш положението.

Уф, че се замотах - ДА НИ Е ЖИВ И ЗДРАВ ЮНАКА НА КЛОИ! Голямо момче - голям късмет да има! На Клои - бързо възстановяване, на лелята - да и е честит!

# 85
  • Мнения: 1 035
Честито юначе на Клои!!!Да са живи и здрави и мама и бебчо!!! Лелката Неви да помага !

# 86
  • Мнения: 1 744
Честит син на Клои! Да им е жив и здрав! Бързо да се възстановява мама!  bouquet

# 87
  • Мнения: 159
Здравейте и от мен!
Цоцоланке, засега живея в София, но искам да сменя мястото. Писна ми от този смог и вечно кашлящи деца!

Ами елате да живеете в Разлог!!!  Hug (това за протокола  Grinning ) За пръв път да прочета такава ярка мисъл от софийска мама  Laughing
Мерси за името ми на Стената на гордостта, настроението ми скочи като Стефка Костадинова... А ето и инфо за дечицата ми: Спас, роден на 07.07.2003 г., Георги - роден на 07.07.2003 г., Яна - на 13.03.2007 г.  (е, я кажете сега - не е ли моето щастливо число 7 ?!?!), вижте и рождената дата на Яна: 1+3+3 пак си е 7... БЛизнаците се родиха в София, в Майчин дом, а Яна си се роди в Разлог, за мое най-огромно щастие, трябва да призная, че разликата беше ОГРОМНА! Някой ден ще ви кажа защо. Та така - елате да живеете (и раждате) в Разлог - красив град, чист въздух, минерална вода, планина със страхотни ски писти (над Банско, на 5 км), приветливи хора, нулева безработица. Какво ще кажете?   bouquet

Не мога да се стърпя да ми покажа как ние отбелязахме Бабинден тук и как се представихме на Бабиното хоро:

Последна редакция: ср, 23 яну 2008, 21:54 от neleto

# 88
  • Мнения: 159
Извинете, снимките станаха доста големи, занапред ще внимавам...    Embarassed  Честит юнак на Клои!   bouquet

# 89
  • Мнения: 2 433
Честито момченце на Клои! И честито племениче на Неви!!! Да е живо и здраво голямото момче!

Нелето
- Яна си е Яна - хубавица голяма!!!! Прекрасна е! И за Разлог чакам кометнари Hug

Общи условия

Активация на акаунт