Обичате ли парфюмите? - Тема трета

  • 71 984
  • 1 401
  •   1
Отговори
# 1 335
  • Мнения: 410
dollface, action тогава! Peace

Дайте идея за мъжки парфюм - ненатрапчив, да не е сладникав, изискан...
Май от мъжкия Диор бях останала доста впечатлена

# 1 336
  • Мнения: 3 641
Дайте идея за мъжки парфюм - ненатрапчив, да не е сладникав, изискан...
Асоциация за "изискан" правя с Линстант на Герлен Simple Smile

# 1 337
  • Мнения: 1 081
Аз съм фенка на Пако Рабан    bouquet

# 1 338
  • Sofia
  • Мнения: 1 844
А какво мислите за следните мъжки аромати, дали отговорят на моите изисквания:
1. Carolina Herrera Aqua
2. Bvlgari Aqua Marine
3. Парфюмите на Tommy Hilfiger - и кои?
4. Парфюмите на Cartier - и кои?

# 1 339
  • Мнения: 1 243
Аз на Булгари бих препоръчала BVLGARI BLACK или Homme Soir мисля че беше  Rolling Eyes Тези Акви са ми много безлични, чисти водици.
Black Code на Армани също е изискан, за моя вкус де. Както и тези с тютюн, доста открояващи се Wink
Аqua di Roma - Лаура Биаджоти - и той си е класика, една от топките на Бос, мисля сивата с оранжевия кант също.  Peace

# 1 340
  • Sofia
  • Мнения: 1 844
Аз на Булгари бих препоръчала BVLGARI BLACK или Homme Soir мисля че беше  Rolling Eyes Тези Акви са ми много безлични, чисти водици.
Black Code на Армани също е изискан, за моя вкус де. Както и тези с тютюн, доста открояващи се Wink
Аqua di Roma - Лаура Биаджоти - и той си е класика, една от топките на Бос, мисля сивата с оранжевия кант.  Peace

 Peace За Армани Code, ама го има този моя съпруг.

# 1 341
  • София
  • Мнения: 966
Дани, не стрелях на посоки, тези двата ми предложиха на хубави цени, спрях се на Еуфорията все пак, ако не ми хареса, ще го подаря. Като ида в парфюмериен магазин , все на по-непознати имена се хвърлям да душа и тези 'уж' хитовите парфюми ги подминавам, та питам вас   bouquet
Кода и Хипноуз-а на мен си ми харесват, но съм ги имала, единия даже още го имам. Ултравайлът на Пако Рабан също. Абе като я получа тази пуста Еуфория, ще пиша Wink

Благодаря ви, момичета!  Hug

Коя Еуфория
класическата е невероятна - един от любимите ми парфюми, но Блосъм ми идва нетраен и много лек - за топло време е според мен  Peace аз го подмятам само - не мога да го изхабя дори  Crossing Arms

# 1 342
  • Мнения: 1 243
Джинджър , за класическата става въпрос. Wink Отново много противоречиви мнения чух и за този парфюм, или много се харесва, или никак. Нищо, аз си падам по недолюбени парфюми, тип Ангел и Демон - Живанши. Дано и този е такъв  Crazy

# 1 343
  • Мнения: X
Дайте идея за мъжки парфюм - ненатрапчив, да не е сладникав, изискан...

Chanel - ALLURE HOMME SPORT, DIOR- HIGHER ENERGY, Davidoff - Adventure. 

  

# 1 344
  • София
  • Мнения: 966
Джинджър , за класическата става въпрос. Wink Отново много противоречиви мнения чух и за този парфюм, или много се харесва, или никак. Нищо, аз си падам по недолюбени парфюми, тип Ангел и Демон - Живанши. Дано и този е такъв  Crazy

Ангел и Демон - Живанши - минах 3 опкаковки  Heart Eyes
Еуфорията значи ще ти хареса - много красиво се развива и е много траен - аз лично не мога да го сбъркам с друг  Peace

# 1 345
  • Мнения: 1 243
Пууу, обнадежди ме bouquet Ха дано, че ми писна да подарявам!  Mr. Green

# 1 346
  • Мнения: 3 641
Пууу, обнадежди ме bouquet Ха дано, че ми писна да подарявам!  Mr. Green
Аз от сега си давам заявка да го купя ,ако не ти хареса Crazy Simple Smile
Джинджър, ти си и по-голям фен, аз тогава си чакам Алиена. Но като четох предпочитанията на Белучи, мисля,че ще точно за нея Hug

Последна редакция: пн, 07 апр 2008, 17:00 от Jeny_J

# 1 347
  • София
  • Мнения: 966
Ех Jeny_J колко си бърза  hahaha
Bellucci надявам се да ти хареса и да не остане, но нали - ако - то такова - случайно  Sunglasses
айде, че наспамихме темата  Whistling

Последна редакция: пн, 07 апр 2008, 17:44 от Джинджър

# 1 348
  • София
  • Мнения: 39 124
Ако някой не му харесва Еуфория Блосъм - да ми я даде на мен!

# 1 349
  • Мнения: 1 243
 Joy Joy Айдее,оспамихме темата...Ще има за всеки, към края на седмицата който се интересува от Еуфорията, да провери темата за размяна на парфюми / в случай, че не ми е допаднал де, пу пу да не чува

Спирам вече! Promise! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт