Обичате ли парфюмите? - Тема трета

  • 71 878
  • 1 401
  •   1
Отговори
# 90
  • Бургас
  • Мнения: 6 338
Непремено ще го продуша,ако го има в Б-с .Следващия ,който съм заплюла е Ангел и Демон ,ако не ми мине мерака до тогава.

# 91
  • на село
  • Мнения: 1 028
Моите са около 15, а съм хвърлила око на още 2  Embarassed Хубаво е да има такава тема, че да се поспра малко. Здрав разум е здравословен от време на време...
Иначе за ейвънските - преди време имах черната рокля. Не ми хареса особено, но се напънах и го изпръсках. Интересно че мой колега когато вече свърши, ми каза че много го харесва - на мен ми идваше доста задушлив, може би защото го ползвах лятото. Сега за Коледа свекърва ми отново ми го подари и в първият момент ми се стори доста безличен - тъкмо си бях взела Cristal noir. Снощи реших да си го пръсна  и страшно много ми хареса  Confused
Иначе на ейвънските не съм им голям фен - имам чувството че все на едно и също ми миришат - имат някаква обща нотка, като че ли  Rolling Eyes...

# 92
  • Sofia
  • Мнения: 6 951
Ей това са моите фаворити:
Versace-Crystal Noir
Dior-Pure Poison
Thierry Mugler-Alien
Lancome-Hypnose

Сега съм на "тежка" вълна Grinning

Какво съпадение!
И моите зимни фаворити са тези, само пойзънът е хипнотик, а не пюр!  Grinning

# 93
  • Мнения: 233
абе как може 34-36 да са средна категория???
1-3 - лека;
10-15 - средна;
над 20 - тежка;
над 40 - слон
аз така ги виждам нещата... Crazy
довечера като се прибера ще броя, но сега май съм в средната... Rolling Eyes
Евана, Style - Jill Sander се намира по нашите магазини, а за да ти е по-изгодно - в онлайн парфюмериите.
Веселка, Нилските градини са страхотно свежо ухание - за мен са си само за топло време. даже за големи горещини - действат като освежаващ дъжд от бергамот и леки цветя, но преобладават цитрусите, които не са сладки и вкусни, а острички и отрезвяващи. омеква сравнително бързо и става като втора кожа. мммм!

# 94
  • София
  • Мнения: 8 933


Да ви споделя последният за сега копнеж.Не помня дали е коментиран.
Много,много ми харесва.Мляко с ванилия-така го чувствам този аромат на Джил Сандар.Мек,топъл,уютен със страхотен шлейф.Накрая се долавят леко и виолетки.Интензивен и променящ се аромат. Heart Eyes
Единствения минус за мен е,че е скъп в Ягодка.Ще се моля, да го хване валентинското намаление(ако изобщо пуснат такова) Mr. Green
Страшно ме заинтригува с този парфюм. Особено с тази ванилия. Май ще го купувам тайно, защото вече ще ме изгонят от вкъщи.

# 95
  • Мнения: 1 645
По принцип винаги имам около 4-5 които сменям.
В момента имам 10:

1. О'Дисей на Исей Мияки
2. 5-то авеню на Елизабет Арден
3. Плежърс на Есте Лаудер
4. Класик - Готие
5. Трусарди Инсайд
6. Деснуда - Унгаро
7. Пур Бланка на Ейвън
8. Трезел Седъкшън на Ейвън
9. 15 мл. от Ароматния еликсир на Клиник
10. Кристобал -последен но не на последно място,един от най любимите ми е !!!

Някои са на привършване,други са си почти нови....От Ягодката постоянно ме сърбят ръцете да поръчвам Embarassed
Една от следващите ми покупки ще са тези :

1.http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=62262&goChar=B

2.http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=26282&goChar=C

Аз пък винаги си оставям по няколко милилитра ей така да си стоят и не хвърлям шишенцата Peace

# 96
  • Мнения: 1 645
За Трезел Седъкшън забравих да кажа,че в началото много ми хареса...по принцип е много хубав аромат,но като  го поносих една две седмици и трайноста му хичне ме зарадва. На дрехите остава миризма,но на кожата не.

# 97
  • Мнения: 2 575
Хммм...и аз установих, че повече от 3-4 е ужасно много - и все пак продължавам да си купувам - това май е болестно състояние Embarassed
Не че са кой знае колко моите - към 10-15, вярно е че са летни и зимни, но имам чувството, че цяла вечност ще ги ползвам #Crazy
Това не ми пречи да искам и Нилската градина, която непременно ще си взема за лятото. Naughty



# 98
  • Мнения: 338
Току що преброих и парфюмите в моята колекция - 22 бр. Но малко се поуспокоих, че не съм сама в лудостта си Mr. Green Не знам какво ми става в последно време, но само парфюми са ми в главата, постоянно купувам и все искам още и още newsm78. Рискувам вече да бъда изгонена от вкъщи Simple Smile.

# 99
# 100
  • Мнения: 389
http://www.osmoz.com/encyclo/marques/parfums_fiche.asp?ID=3500&a … FUM&LANGUE=en

Golden Goddess - Baby Phat (Само за САЩ)

Ориенталско-цветен, от 2006, само EDP

Kimora’s second fragrance evokes thoughts of champagne kisses and caviar dreams...

Kimora Lee Simmons, the modern goddess of glam presents her sophomore fragrance, Golden Goddess. More over-the-top, this opulent fragrance melts Champagne with caramel gourmand and night orchid. The glamorous golden flacon is inspired by Kimora’s love of canary-yellow diamonds, extremely prized rare gemstones.

Sparkling top notes of Champagne. Seductive heart notes of seringa, blue lilies and night orchid. Indulgent drydown of ‘caramel gourmand’, vanilla flower, patchouli and vetiver. A floral gourmand scent created by Firmenich perfumers.

Top note : Champagne
Middle note : Seringa, Blue Lily, Night Orchid
Base note : Caramel, Vanilla, Patchouli, Vetiver

# 101
  • София
  • Мнения: 7 097
Пробвах и The ONE na D&G, в първия момент все едно си наврях носа в шише с етър (етар или етер  Crazy, онази стара безалкохолна напитка). Въпреки, че след първоначалния стрес парфюмът се развива не чак толкова лошо, едва ли бих си го купила.

И аз не го възприех и не бих го ползвала.

За протокола - имам около 7 парфюма в момента, но нещо се вманиачих напоследък на вълна парфюми и ходя като зомбирала по парфюмериите да душа аромати, та мисля да има още попълнения... Crazy

# 102
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Моите са около 25-30....аз съм в категория "тихите луди" и набирам скорост сега Crazy

# 103
  • Мнения: 8 463
Моите са около 25-30....аз съм в категория "тихите луди" и набирам скорост сега Crazy
Joy
Свиркай си,важното е да не ни личи. Wink
Един Господ знае какви парфюмни мисли ми се въртят в главата по цял ден.
Но като знам,че има и други като мен ми става едно таковааа приятноооо.  bouquet

# 104
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Моите са около 25-30....аз съм в категория "тихите луди" и набирам скорост сега Crazy
Joy
Свиркай си,важното е да не ни личи. Wink
Един Господ знае какви парфюмни мисли ми се въртят в главата по цял ден.
Но като знам,че има и други като мен ми става едно таковааа приятнооооbouquet

МН-ГО-СМЕ СИЛ-НИ-СМЕЕЕЕ newsm44 newsm68 newsm44

Общи условия

Активация на акаунт