Гледате(хте) ли ГОРЕЩО-19.01.

  • 2 880
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 119
Искам да го гледам,ама къде,като никъде не го намирам?Любопитно ми е!

# 16
  • Мнения: 5 713
Къде е Каскета сега да прочете?  Joy

# 17
  • Мнения: 1 685
 ooooh!Ужас и безумие...направо нямам думи.Толкова са елементарни и двамата Crazy мисля че напълно се заслужават един друг. Thinking Mr. Green

# 18
  • Мнения: 180
Каскета е с бан за простотия и затова още не ви е обяснил живота!!! Тия и двамата са ужасни

# 19
  • Мнения: 3 886
Каскета е с бан за простотия и затова още не ви е обяснил живота!!! Тия и двамата са ужасни
ДА де ама му е и посягала а той на нея не божке какво ли ще е детето им Praynig #Crazyнякой искаше линк ето

http://vbox7.com/play:f1db89e7

http://vbox7.com/play:f3aadb94

Последна редакция: нд, 20 яну 2008, 22:38 от DIVA_ORHIDEQ

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Исках да ги гледам, обаче не можах да разбера какво  говорят от мякане

# 21
  • Мнения: 1 282
Исках да ги гледам, обаче не можах да разбера какво  говорят от мякане
  hahaha hahaha Ама точно казано.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 806
Аз не съм им фен, обаче си мисля, че бяха натурални и не преиграваха. Просто са си такива и си пасват идеално  Peace

# 23
Аз мисля, че много много не ги интересува, кой, какво мисли за тях и бяха супер щастливи като двойка.

# 24
  • София
  • Мнения: 5 735
Нали си се разбират хората.Да не им коментираме много умствения багаж,на всеки колкото господ му е дал.Аз пък доста се забавлявах с тях. newsm62

# 25
  • Мнения: 289
Гледах го. Преди се чудех какво прави Кики с Андрей. Сега виждам, че са наистина един за друг. Даже Андрей е с една идея над нея.  ooooh!

# 26
  • Мнения: 3 886
Гледах го. Преди се чудех какво прави Кики с Андрей. Сега виждам, че са наистина един за друг. Даже Андрей е с една идея над нея.  ooooh!
не е една а  повече .Да кажа чесно тойо ми се вижда по умния и отстъпчивия от Кики.Тя малко вятърничева.А за умствения багаж не коментирам защото мисля ,че нямат такъв

# 27
  • Мнения: 289
не е една а  повече .Да кажа чесно тойо ми се вижда по умния и отстъпчивия от Кики.Тя малко вятърничева.А за умствения багаж не коментирам защото мисля ,че нямат такъв

Всъщност си права. А Кики в това си желание вечно да му е контра,  дори когато той й каза, че е умня, тя отново започна "Не, не, не бееее".... Crazy

# 28
  • Мнения: 9 865
По-сполучлива двойка от тях скоро не съм виждала.

Общи условия

Активация на акаунт