за пола на бебето

  • 3 482
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 973
Аз разчитам на ехото и добрия лекар.
Вуйна ми преди много години си беше въртяла халка на конец в/у ръката. Но аз не вярвам на такива неща.
и на мен така-познаха..........по случайност Mr. Green

# 16
  • Мнения: 228
Добре де, а като си вече в шести месец, на ехографа не се ли вижда?  newsm78
доки ми каза но с леки колебания май не беше много сигурен

# 17
  • Мнения: 721
Аз разчитам на ехото и добрия лекар.
Вуйна ми преди много години си беше въртяла халка на конец в/у ръката. Но аз не вярвам на такива неща.
и на мен така-познаха..........по случайност Mr. Green

Ами да, по принцип на теорията на вероятностите е 50 на 50, така че ВИНАГИ има голяма вероятност да ти се познае по този начин  Laughing Laughing Laughing

# 18
  • Мнения: 2 677
От една снимка на малкия като спеше, леля ми ми каза, че еди как си си бил поставил ръчичките и това означавало, че ще има сестричка  Crazy

Блонди, какво се моташ още?  Laughing

# 19
  • Мнения: 1 193
Аз сега се сещам, че една колежка ми прави няква щуротия с една салфетка и от начина по който я взех, каза, че ще е момиче ( за Киара). Позна преди ехографа, но дали не е съвпадение  newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 2 967
Падаше ми се момича, но си е момченце.

# 21
  • Мнения: 3 929
При мен излязоха верни, въпреки че аз не вярвам в подобни неща. Но всяко едно нещо само по себе си "казваше", че ще родя момче и така стана.

# 22
  • Мнения: 641

Познаха ,че ще е момиче по корема и по лицето ми.

# 23
  • Мнения: 257
от самото начало имах чувството че ще е МЪЖЛЕ,аз и такова исках де.А по форма на корема и т.н глупости ми казваха ту момче ту момиче.То това зависе от структурата на майката а не от пола Mr. GreenГледаха ми и със златно ланче и пазнаха moresmile

# 24
  • Мнения: 1 900
Всички тези суеверия за познаването на пола аз не им вярвам. Според едно имах момче според друго момиче. Те с ехографа единия път объркаха камо ли по формата на корема да познаят.
Сънувах че ще имам син, но не мога да кажа че съм имала кой знае какво усещане или че съм била сигурно какво бебе чакам Peace

# 25
На мен ми предричаха момче-по формата на корема,по лицето ,че съм се разхубавила-при момичета се погрознявало,защото момичетата" крадяли" красотата на майката-дори една акушерка-бабичка с 45 години сташ каза 100 процента момче...да ама не.....имаме сладко момиченце....това е..така че дрън-дрън.

# 26
  • Мнения: 315
Ами пове4ето ми казваха по вида ми, 4е ще е мом4е и на видеозон лекаря ми каза още в 4 м. позна, 4е ще е мом4е.
А и аз имах някакво усещане, 4е ще е мом4е. И се роди мом4е: Кристиян   love001
После проверих по една таблица и излезна вярно за мом4е. Първите думи на Крис бяха: баба и мама, после тата.

# 27
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Не са се опитвали да познават, а и аз не исках. Не вярвам на такива работи. вярвам на ехографа. Първият път ми каза за пола чак в шести месец, малката все се криеше.

Сега е още рано.

# 28
  • Мнения: 4 621
При мен всички "симптоми" сочеха, че ще е момче. Ехографът казваше момиче. Резултата - една малка принцеска Hug

# 29
  • Мнения: 118
Аз от самото начало си знаех че ще е момиче Simple Smile (имах такова чувство, а и майка ми щом ме видя и каза че ще е мома) И  сега си имам една принцеса  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт