НЕ на подкожните косми

  • 44 187
  • 112
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 658
аз също имах много подкожни косми и то на краката, при условие, че ги махам само с кола. От 2 месеца ползвам един едър пилинг, с който хубаво се изтърквам един път седмично и не съм имала повече проблеми. А за тези, които се забиват навътре съм пробвала какво ли не и ихтиола не винаги ми помагаше. Просто спрях да ги човъркам и те сами си избиват.

# 16
  • Мнения: 1 733
Поръчах и аз същите продукти току-що. После ще споделям резултатите Simple Smile

# 17
  • Мнения: 170
danail07, благодаря че сподели с нас за тези продукти.Веднага си взех активния лосион и почвам мазане.Не разбрах кремчето каква роля изпълнява - изгаря пъпката или изтегля косъма, и затова не го взех, исках първо да питам.
А, и пускай нова тема за целулита, че нямаме време.

# 18
  • Мнения: 646
 Flutter Bezkraino ti blagodarq za infoto,az sa6to imam problemi ot godini,xodila sam i dame cepqt Cry,prosto mi obqsnixa 4e sam imamla debela koja.... Laughing...............thanks..........

# 19
Благодаря за хубавата темичка.
Аз също имам такъв проблем, но само при епилиране. Затова и рядко го правя- предпочитам бръсненето. Преди обаче да премина към този вариант дълго се епилирах, експериментирах и открих, че всичко което изтъргва кожата, действа много добре.  Аз лично най-добри резултати постигах с един най-обикновен камък за пети-мисля че пемза се казва. Нищо че е за пети, аз смело си го ползвам по целите крака (ами с дебеличка кожичка съм си май Grinning ) След две-три къпания ефекта е супер. Разбира се има си и недостатъци на този метод, най вече в усещането по време на процедурата...
Затова и съм много навита да пробвам с ръкавичката, а също и с лосионите!
Още веднъж - мерси на авторката!

# 20
  • Мнения: 3 419
използвала съм крема "мелабел сън" на тази фирма и съм много доволна  Grinning
аз също имам подкожни косъмчета, но с ежедневното мазане с лосион за тяло и с 1-2 ексофолиации на седмица нямам проблем с тях  Peace

# 21
  • Мнения: 18
Кремчето го ползвам ако случайно се появи пъпка, но то се случва много рядко, така че не си сбъркала, че не си го купила. Най - важни са лосионите. Пускам темата за целулита, за всичко които се интересуват.

# 22
  • Мнения: 1 733
Днес ми доставиха продуктите Simple Smile

# 23
  • Мнения: 742
И аз имам този проблем Cry
Тази тема е много полезна  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 39
да аз също го имам тоя проблем и наистина ще пробвам тези лосиони,че въобще не е приятно

# 25
  • Мнения: 685
и това ще опитам  Praynig

# 26
  • Мнения: 126
.....Много полезна темичка наистина ..мъжлето  има много проблеми с тия косЪмчета дет тормозят явно доста хора.Много исках да му помогна ,но не бях наясно какво точно би му помогнало сега вече ще съм по просветена Peace Peace

# 27
  • Мнения: 2 199
О мерси!   bouquet първо ще пробвам ръкавицата!имах един врастнал косъм - 6 см  Embarassed ужас!

# 28
  • Мнения: 10 758
Аууу, точно като за мен.
Ще си поръчам всичко.
Благодаря, за линка Hug

# 29
  • Мнения: 572
следя темата!

Общи условия

Активация на акаунт