САМОКОВска мама форума обича, час по час в темата наднича

  • 5 816
  • 284
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 463
Аз успях.......!!!!! newsm44

# 181
  • Мнения: 463
Една лека вечеря от мен !

# 182
  • Мнения: 463
Като за последно тази вечер да почерпя по едно кафенце с ром и слетанка , като за кърмещи мами ! Иначе как да си го позволят реално!

# 183
  • Мнения: 307
 Браво, Мими  smile3501
Диди, желая бързо оздравяване на Митето.
Мария е по-добре.

# 184
  • Мнения: 463
Добро утро! Ние така или иначе подранихме днес, поне да сервирам и закуска за вас!

http://i.rozali.com/photos/3555.jpg[/img]

# 185
# 186
  • Мнения: 463
И нещо соленичко, за реванш , поради несполучливия ми опит първо!

# 187
  • Мнения: 307
 Добро утро!
Мими, тези вкусотии от диетичните форуми ли ги взе, да знам дали да ям?  Grinning

# 188
  • Мнения: 463
Не, не са от там. Взимам ги от сайтове за рецепти и доставяне на храни по домовете. Днес ти е простено. Може и без диета. Няма да казвам. Joy

# 189
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Добро утро и от мен.
Снощи се чуствах адски изморена, затова само ви прочетох, но не намерих сили да пиша.
Мими като гледам, май само аз вече не мога да ги качвам тия картинки, ама ще направя още някой друг опит като остане повече free time (въпреки, че се бях отказала вече).
Диди дано Митко бързо оздравее. какъв е този нашия късмет, все някой болен Tired
Тук се опитва да изгрее слънчице, дано и вятъра да спре, че да излезем следобяд.
хубав ден на всички Hug

# 190
  • Мнения: 674


Мими приготви закуската, хайде от мен едно кафенце!

# 191
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Бе да ви питам, кога се почуствахте готови да оставите децата си за повече от няколко часа на бабите.
Наистина ми се иска да идем с М за един weekend някъде да си почина, ама някак си не се чувствам готова да се отделя от Ники Tired

# 192
  • Мнения: 307
 Димитър го оставих на около 2 години, ходихме на вила в Боровец. Докато другите се веселеха, аз се чудех дали бабата се справя. Като се прибрахме ни се сърдеше и се правеше, че не ни вижда. Май това ми е било оставянето  newsm78 А и на няколко Нови години, но последната вдигна висока температура и се прибрахме по спешност.
 Сега, ако ходим на почивка децата са с нас.

# 193
  • Мнения: 674

Не можах да се сдържа да не ви почерпя и с тази картинка! Joy


Силве, много е гадно. Аз още не съм свикнала, хем Габи е вече голяма. А първите месеци се чувствах просто ужасно дори за 1-2 часа да отида да напазарувам например.
Габи сравнително отскоро я оставям за цяла нощ, а първия път я приспах, пък тогава излязохме! ooooh! И не ми беше хич хубаво, защото все за нея мислех (ама не беше при майка ми, а при..... Twisted Evil).
Мен ако питах, идете някъде, има си нужда човек. Няма да ти е готино като преди, ама след 1 година ще свикнеш! Laughing Сори, че ти го казвам така, ама просто това е истината! Hug

# 194
  • Мнения: 463
Силве, никога няма да се почувстваш готова да оставиш бебчо. Аз нали ходих на почивка в Банско, но сега не си спомням колко беше Йони - май беше на три месеца. А преди това мама го е гледала от сутрин до вечер когато съм на изпит , а малък беше на около месец.

Общи условия

Активация на акаунт