Добър уролог?

  • 9 365
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 578
Браво, радвам се, че всички изследвания са добри.

# 16
Дам.Аз обаче с мойта луда глава все още се притеснявам,тъй като отгоре на тестиса имам нещо като топче.От скоро е,питах доктора какво е,той вика еми нищо не е получава се когато имаш полово въздържание.Било във външната част на скротома...незнам си какво,а аз нямам полово въздържание.Като се знам какъв съм......И само чета разни статий по интернет за херний и какви ли не работи и се нервирам вече.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 578
Е, недей така. Не знам кво общо има тук въздържанието, по-скоро е мастно образувание, поне предполагам. След като са ти казали, че всичко е наред, пий една ракия и по-спокойно.

# 18
Не мога.Незнам защо съм такъв.Имам чувството че съм луд.Днеска до като ми излезнат изследванията,какво ли не ми мина през главата.......

# 19
  • София
  • Мнения: 2 658
ами отиди да се консултираш и с друг уролог в друга болница.

# 20
Другата седмица ше ходя.

# 21
  • Мнения: 487
Препоръчвам с две ръце д-р Момчилов от "Пирогов",за мен е най-добрия детски уролог,при него си оперирах детето и съм страшно доволна.

# 22
Д-р Цветин Генадиев ,УБ "Лозенец" ( Бивша Правителствена ). Тел. 9607668

# 23
  • Благоевград
  • Мнения: 333
Препоръчвам с две ръце д-р Момчилов от "Пирогов",за мен е най-добрия детски уролог,при него си оперирах детето и съм страшно доволна.
newsm10 Ако става въпрос за детски уролог  с две ръце и аз съм за д-р Момчилов. Той оперира успешно бъбрека на синът ми, когато беше на 11 месеца.

# 24
  • Мнения: 80
Джоли, искам да попитам от какво ви оперира д-р Момчилов
Ще трябва да оперират сина ми от задържан тестис и ми е необходим добър детски уролог

# 25
  • Мнения: 304
За да не подхващам нова тема за един въпрос да попитам тези, които са посетили доктор Милен Кацаров - кабинетът на ул. Шандор Петьофи 39 му е частен кабинет, така ли? Същия доктор ли е в клиниката по урология към Александровска? А в кабинета работи ли с направления от НЗОК?
Много благодаря на тези, които ще се включат бързо с отговор.

Общи условия

Активация на акаунт