Сгъваеми врати

  • 18 417
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 346
gadelinka , къде могат да се поръчат тези врати и някаква ориентировъчна цена ако знаеш ?
По- горе писах , че на "Шипченски проход" 43 има такива . Страхотни са ! Имам брошура, но е без цени, но даже и да имаше сигурно нямаше да са актуални, защото аз си я взех преди половин година.  

# 16
  • Мнения: 721
Въпрос към тези които вече имат врати тип хармоника - с каква височина са най-добре. При нас ще е добре да се загради пералното помещение където е и бойлера, та дали е добре от пода до тавана, или само до някъде, пък нагоре да се сложи нещо като фиксиран разделител?

# 17
  • München\Добрич
  • Мнения: 192
gadelinka , къде могат да се поръчат тези врати и някаква ориентировъчна цена ако знаеш ?

Ако я поръчаш във фирма за производство на мебели или врати-дограма, нямам идея колко ще струва,не съм стигнала още до там. Към края на седмицата чакам отговор от една фирма за механизми и обков, колко ще ми струва само обкова: тези сгъваеми пантички и горната релса; а само за 4 парчета кантирани ПДЧ не мисля че ще струват много-да речем около 60-70лв и после направи си-сам   Wink
А може да си изкараш по една снимка на тая врата и тръгваш по фирмите, аз така направих за обкова.
Много, ама много добре обмисли, дали наистина ще се справите сами!  Peace Не е никак просто, може би само така изглежда. Но ако успееш пиши, за да те похвалим! Simple Smile

 Embarassed Може би трябваше да спомена,че мъжо се занимава със строителни работи-то инструмент у нас да искаш  fiuuuuuu а и свекъра е дърводелец Mr. Green
Само да ми удисат на акъла,ще се похваля

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 571
DaniMax, мисля че ако е до горе вратата не е много удачно. Става тежко и механизмите, които биха издържали са доста по-скъпи. Самата врата също ще е по-трудна за отваряне, заради тежестта. Питайте и при мебелисти. Имам гардероб, на който вратите се отварят като на снимките на gadelinka - до тук 4-5 години си е стабилен.

Общи условия

Активация на акаунт