Спа-център "Магнолия"-Варна

  • 10 343
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 095
За Магнолия съм чувала само рекламата по някое радио беше  newsm78
И аз съм от редовните в Angel face, за други процедури. Много са любезни наистина.
Първият път ми поискаха телефона, аз отказах да го дам ( бях предупредена от приятелка, че звънят често ). Сега си записвам час, отивам, плащам и си тръгвам. И най-важното е, че съм доволна  Flutter

аз предвидливо си записвам час за другия месец и само ми напомнят, че съм една отвеяна


Пиша за жените,на които би им била необходима тази информация,както беше на мен.Днес отидох в "Магнолия".Направиха ми почистване на лице.Доволна съм.Козметичката е младо момиче,работи внимателно.След процедурата лицето ми беше леко зачервено и вече час по-късно не си личи,че е било манипулирано изобщо.Ще отида отново Peace

кажи моля те за процедури, цени и тн..

# 16
  • Мнения: 1 243
От Angel Face и аз съм доволна, правя там ултразвуково почистване, само , че много чести ми звънят да ме питат кога ще си запиша следващ час и когато си на работа и си затрупан със задачи е малко дразнещо
JoyМного са досадни нали?Аз посещавах този козметичен център близо 2 години,но впоследствие се отказах .Мога да споделя ако ви интересува защо.От година някъде вече ходя на козметик в Eskape при Дарито и съм страшно доволна.Аз я следвам където и да отида на работаЧ
За Таисия мога много да споря ама всеки си има мнение!
А иначе от angel face ми звънят за всеки празник да ми обясняват какви промоции имат и какви подаръци правели за рождения ден на салона JoyНищо че рождения ден е след 2 месеца примерно hahahaама шефката се сеща за клиентите си чак като ги загуби!То от егоцентризъм и себелюбие така се получава!

# 17
  • Мнения: 9 095
обясни за AngelFace Praynig

# 18
  • Мнения: 1 243
Аз ли?Какво да ти обясня1
Аз лично мисля че съм много лесен клиент.Нямам големи претенции искам само като си платя за дадена услуга да получа точно нея.А това че не те агитират да си купуваш продукти -не е истина.Шефката офффф как се казваше newsm78нещо с "А" беше е много самоуверена а н е е чак толкова добра козметичка.Това си е мое мнение де!а и на много мои приятелки.Та the boss все ме затрупваше с предложениа за нините си кремчета.Аз предопчитах да ползвам услугите на другата им козметичка но няколко пъти ми се случи когато отида за часа си да ме прехвърлят към шефката без да са ме предупредили.А иначе за глупости можеха да звънят по телефона #Cussing outНа въпроса ми ЗАЩО момичето от регистратура само мигаше на парцали.На 3-тия такъв случай просто спрях да ходя там.Помолих ги на десетото им обаждане да спрат да звънят но уви.Те продължават-многоооо странна рекламна кампания провеждат!
Извинявамс е ако е станала прекалено дълго  bouquet
Несъмнено има и много доволни но аз съм от другата срана

# 19
  • Мнения: 9 095
Аз ли?Какво да ти обясня1
Аз лично мисля че съм много лесен клиент.Нямам големи претенции искам само като си платя за дадена услуга да получа точно нея.А това че не те агитират да си купуваш продукти -не е истина.Шефката офффф как се казваше newsm78нещо с "А" беше е много самоуверена а н е е чак толкова добра козметичка.Това си е мое мнение де!а и на много мои приятелки.Та the boss все ме затрупваше с предложениа за нините си кремчета.Аз предопчитах да ползвам услугите на другата им козметичка но няколко пъти ми се случи когато отида за часа си да ме прехвърлят към шефката без да са ме предупредили.А иначе за глупости можеха да звънят по телефона #Cussing outНа въпроса ми ЗАЩО момичето от регистратура само мигаше на парцали.На 3-тия такъв случай просто спрях да ходя там.Помолих ги на десетото им обаждане да спрат да звънят но уви.Те продължават-многоооо странна рекламна кампания провеждат!
Извинявамс е ако е станала прекалено дълго  bouquet
Несъмнено има и много доволни но аз съм от другата срана


Алина мисля че се казваше, а аз не я знам какво представлява, но ходих при една с дълга коса, вързана на опашка.. Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 556
[quote author=tedd link=topic=259551.msg6268432#msg6268432 date=1201088206

кажи моля те за процедури, цени и тн..
[/quote]



ами това е сайта на студиото
http://magnolia-spa.com/bg/kozmetichni_terapii.php.
Цените за мен са съвсем нормални.Аз ходих на почистване и час след него вече лицето ми беше   съвсем спокойно и свежо,все едноне са ме стискали.Това при мен е по принцип прецедент.Имам страшно чуствителна кожа.Ще повторя със сигурност.

# 21
  • Мнения: 71
Дезире,
И моето лице беше съвсем спокойно, като приключиха почистването.
А относно цените - нормални са. Като се има предвид, че с утразвук замърсяването става след около 40-45 дена, а при класическото след около 30 дена, даже ти излиза по-евтино.

# 22
  • Мнения: 606
От Angel Face и аз съм доволна, правя там ултразвуково почистване, само , че много чести ми звънят да ме питат кога ще си запиша следващ час и когато си на работа и си затрупан със задачи е малко дразнещо
И мен това много ме дразни,много се превземат.Иначе съм доволна отобслужването.
В Магнолия съм ползвала единствено солариума им,но останах крайно разочарована.

# 23
  • Мнения: 9 095
Цитат на: tedd link=topic=259551.msg6268432#msg6268432 date=1201088206

кажи моля те за процедури, цени и тн..
[/quote



ами това е сайта на студиото
http://magnolia-spa.com/bg/kozmetichni_terapii.php.
Цените за мен са съвсем нормални.Аз ходих на почистване и час след него вече лицето ми беше   съвсем спокойно и свежо,все едноне са ме стискали.Това при мен е по принцип прецедент.Имам страшно чуствителна кожа.Ще повторя със сигурност.


звънях до там да се запиша, но козметичката почиваше, а 10 дни след като бях посетила Angel Face положението беше #Crazy


От Angel Face и аз съм доволна, правя там ултразвуково почистване, само , че много чести ми звънят да ме питат кога ще си запиша следващ час и когато си на работа и си затрупан със задачи е малко дразнещо
И мен това много ме дразни,много се превземат.Иначе съм доволна отобслужването.
В Магнолия съм ползвала единствено солариума им,но останах крайно разочарована.

да си кажа аз, ходих, направиха ми почистване- първите 5 дни лицето ми гладко като коприна, на 6-я шок и ужас както щете го разбирайте, не ми беше изчистила едни пъпки и положението вместо по- добре стана отчайващо зле, вече наближава месец- петната си стоят, едва ми отшумяха пъпките ooooh! много са добри иначе- съветват те, глезят те, какво ли не, ама за това качество- ми аз вкъщи се правя същата ooooh!


в крайна сметка отидох при една козметичка в Кайсиева, на пазарчето до яслата, тая жена за 3 пъти по- малко пари от ейнджъла така ми изчисти лицето, малко бях зачервена след това, не отидох с очаквания за кой знае какво, но вече 2 седмици лицето ми си е чисто и тук- там са дежурните черни точки, няма дъблоки замърсявания, а онези чудеса останали след ейнджъла така и не пожела да ги изчисти защото каза че положението ще стане по- зле, вероятно е била права- сега няма нищо вече, мисля да повторя ходенето си при нея  Peace

# 24
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
Момичета,в цветния има едно козметично студио-Belleza козметичката работи страхотно.След почистване лицето не е зачервено.Просто тази жена е страхотна. Имах акне и след упорито лечение вече го няма.В петък съм на билков пилинг за заличаване на леки петънца от акнето. Peace

Общи условия

Активация на акаунт